Atlético – Almería 4:2 (kon.) | Levante – Real Sociedad 0:0 (kon.) | Barcelona – Sevilla 3:2 (kon.)
Villarreal – Real Madrid 2:2 (kon.)
Levante UD
0:0 (0:0)
Real Sociedad San Sebastian
Sobota 14.09.2013, 18:00Španělská LaLiga

Levante doma remizuje se San Sebastianem 0:0, oba soupeři si tak rozdělí po jednom bodu. Remíza je to spravedlivá, ani jeden soupeř si nezasloužil vítězství.

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (19:50:59)

90+3
    Míč končí jen v postranní síti.

90+3
    A ten se bude opakovat...

90+3
    Jedna z posledních šancí domácího Levante – rohový kop.

89
    Hra je přerušena, zřejmě křeče trápí jednoho z domácích.

87
    Hosté střídají. Odejde Carlos Vela, příjde Chori Castro.

85
    San Sebastian je ve druhé půli pasivní a hraje na remízu. Bude to správné řešení?

83
    Domácí byli velmi blízko gólu, místo radosti si ale hráči UD rvou vlasy. Míč po centru ze standardní situace končí na břevně!

82
    González teď ale tvrdě fauluje pronikajícího soupeře, zaslouženě dostává žlutou kartu.

81
    Ve druhé půli míč častěji kontrolují domácí, to platí i nyní. Na nějaký výraznější tlak to ale zrovna nevypadá.

79
    Babá odchází, nahrazuje ho Nong.

78
    Blíží se nám závěr utkání a je jasné, že dnešní duel rozhodne jediná branka – pokud padne.