Chrudim – Zápy 3:0 (kon.) | Domažlice – Čáslav 3:0 (kon.) | Kolín – Převýšov 0:1 (kon.)

ofsajdy: 3:5
    držení míče (odhad): 65 % : 35 % (12:02:45)

89
    Jiří Adámek ještě vyzkoušel střelu z rohu pokutového území, míč zamířil přímo do náruče brankáře Pařízka.

88
    Chrudimští kombinují na své polovině a prakticky čekají na závěrečný hvizd.

87
    A vzápětí střídá trenér Jirousek naposledy, Tomáše Váchu vymění Jakub Vágner.

86
    Petra Vladyku na poslední okamžiky nahradí rekonvalescent David Vodrážka.

85
    Chrudimští kombinují na vlastní polovině, ve hře dopředu již mají splněno.

83
    Do šance se znovu dostával aktivní Langr, u míče byl o chviličku dříve vybíhající Pařízek.

81
    Domácí ještě nemají dost a snaží se o další branky do sítě soupeře.

80
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Domácí definitivně dokončují porážku Záp. Jan Luptovský pronikal po pravé straně do vápna, byl podkopnut Pařízkem. Sudí místo penalty nechal výhodu a TOMÁŠ VÁCHA neměl problém zakončit do prázdné branky – 3:0!

79
    Únik Filipa Jarosze zastavil skluzem Miroslav Doležal, za což pochopitelně vidí také žlutý kartónek.

78
    Vladyka chtěl vysunout kolmicí Tomáše Váchu, obrana soupeře jeho úmysl dokázala přečíst a zastavit.

77
    Radima Holuba nahrazuje Lukáš Mastík.

76
    O minutu později se znovu prosadil Radim Holub, tentokrát však stál v ofsajdu, tudíž jeho druhý gól platit nemůže§

75
    Na zvyšující se tlak soupeře odpovídá Chrudim nejlepším možným způsobem! Milimetrovým centrem našel od postranní čáry Filip Jarosz nohu RADIMA HOLUBA, který akrobatickým způsobem přesně trefil prostor u pravé tyče – 2:0!

73
    Jiří Nadrchal má pro dnešek hotovo, nahradí ho Jan Luptovský.

72
    Zápy dvacet minut před koncem začínají kousat, centr Václava Svobody prolétl malým vápnem a skončil v zámezí. Chrudimská defenzíva nyní měla rozhodně štěstí.