Real Sociedad – Malaga 0:0 (kon.) | Almería – Levante 2:2 (kon.) | Rayo Vallecano – Barcelona 0:4 (kon.)
Valladolid – Atlético 0:2 (kon.)
Rayo Vallecano
0:4 (0:1)
FC Barcelona
Sobota 21.09.2013, 20:00 • Estadio del Rayo Vallecano (Madrid) • Španělská LaLiga

Je za námi utkání 5. kola Primera Division mezi Rayo Vallecano a Barcelonou. Po herně vyrovnané první půli hosté ve druhém poločase jasně dominovali a zcela po zásluze vyhráli vysoko 4:0. Hvězdou zápasu byl Pedro, který zaznamenal hattrick. Jeden gól Barcelony přidal také Fábregas. Katalánci si tak upevnili první místo tabulky a mohou v klidu sledovat, jek se bude zítra dařit největšímu rivalovi, Realu Madrid. (21:52:07)

90+3
    Domácí následně kopali ještě rohový kop, ten ale zakončením neskončil.

90+2
    Po přímém kopu Trashorrase se k hlavičce na zadní tyči dostal Saúl a jeho zakončení zastavila branková konstrukce brány Barcelony!

90+1
    Druhý poločas bude nastavený o dvě minuty.

90+1
    Hosté kopali rohy dokonce dva, ani po jednom z nich ale Rubénovu bránu neohrozili.

90
    Tello nyní vybojoval další rohový kop pro hostující tým.

89
    Míč se nyní dostal až k brankáři Rubénovi, který v klidu zakombinoval se svými stopery.

88
    Iniesta rozehrál roh nakrátko, o míč ale rychle přišel a přestože se hráči Barcelony po chvilce k balonu zpět dostali, jsou daleko od brány soupeře.

88
    V útoku osamocený Tello nyní vybojoval rohový kop pro hosty.

87
    Domácí fanoušci vycítili, že dnes toho k vidění už moc nebude a hromadně opouštějí ochozy stadionu.

86
    Valdése zkusil nyní překvapit Trashorras, jeho rána ze záklonu ale neměla gólové parametry.

85
    Hráči Vallecana sice kopali přímý kop, hostující obrana ale v pohodě zakročila.

84
    Hosté chtějí hrát v exhibičním duchu, což se samozřejmě domácím moc nelíbí. Ti zvýšili nasazení a v posledních minutách se hra začíná kouskovat.

83
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Xavi, přichází Jonathan dos Santos.

82
    Hosté pomalu chystají poslední střídání. Dnešní zápas se již pouze dohrává.

81
    Hosté pokračují v pohodovém udržování vysokého náskoku. Domácím se nyní vůbec nedaří.

80
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Neymar, přichází Cristian Tello.

79
    Barcelona právě vstřelila branku!
    Domácí udělali fatální chybu v rozehrávce, kdy kousek za vlastním vápnem přihráli míč Xavimu. Ten ho následně přistrčil CESCU FÁBREGASOVI, který v pohodě zvýšil na rozdíl čtyř branek.

Petr Bílek

Branky: 33. Pedro (Messi), 47. Pedro (Fábregas), 72. Pedro (Neymar), 79. Fábregas (Xavi)

Karty:   23. Trashorras (VLL), 40. Baena (VLL) – 32. Adriano (BAR)

Neproměněná penalta: 36. Trashorras (VLL), brankář Valdés zneškodnil

Rayo Vallecano: Rubén – Tito (46. N. Martínez), Arbilla, Gálvez, Mojica – Perea (48. Embarba), Baena, Viera (58. Larrivey), Trashorras (C), Ñíguez – Bueno.
    Náhradníci: Cobeño – N. Martínez, Galeano, Cueva, Embarba, Larrivey, Adrián González.

FC Barcelona: Valdés (C) – Montoya, Piqué, Mascherano, Adriano – Xavi (C) (83. J. dos Santos), Song, Fábregas – Messi, Pedro (75. Iniesta), Neymar (80. Tello).
    Náhradníci: Pinto – Dani Alves, Bartra, Iniesta, J. dos Santos, A. Sánchez, Tello.

Rozhodčí: Gómez – Cebrián, Marco

Diváci: 11.740