Sparta – Slovácko | 4:1 (kon.) | | | Plzeň – Dukla Praha | 0:0 (kon.) |
Ústí n. L. – Hr. Králové | 0:2 (kon.) | | | Vltavín – Varnsdorf | 0:2 (kon.) | | | Pardubice – Karviná | 2:1 (kon.) |
Frýdek-Místek – Sokolov | 1:1 (kon.) | | | Vlašim – Žižkov | 1:5 (kon.) |
Norwich – Aston Villa | 0:1 (kon.) | | | Liverpool – Southampton | 0:1 (kon.) | | | Newcastle – Hull City | 2:3 (kon.) |
West Brom – Sunderland | 3:0 (kon.) | | | West Ham – Everton | 2:3 (kon.) | | | Chelsea – Fulham | 2:0 (kon.) |
Real Sociedad – Malaga | 0:0 (kon.) | | | Almería – Levante | 2:2 (kon.) | | | Rayo Vallecano – Barcelona | 0:4 (kon.) |
Valladolid – Atlético | 0:2 (kon.) |
Hannover – Augsburg | 2:1 (kon.) | | | Wolfsburg – Hoffenheim | 2:1 (kon.) | | | Norimberk – Dortmund | 1:1 (kon.) |
Mohuč – Leverkusen | 1:4 (kon.) | | | Hamburg – W. Brémy | 0:2 (kon.) | | | Schalke – Bayern | 0:4 (kon.) |
Cagliari – Sampdoria | 2:2 (kon.) | | | Chievo – Udinese | 2:1 (kon.) | | | Janov – Livorno | 0:0 (kon.) |
Bastia – Marseille | 0:0 (kon.) | | | Évian TG – Montpellier | 2:2 (kon.) | | | Remeš – Guingamp | 1:1 (kon.) |
Rennes – Ajaccio | 2:0 (kon.) | | | Sochaux – Lille | 0:2 (kon.) |
Trnava – Slovan Bratislava | 1:3 (kon.) | | | Ružomberok – Dunajská Streda | 2:0 (kon.) | | | Žilina – Košice | 2:0 (kon.) |
B. Bystrica – Trenčín | 2:2 (kon.) | | | Nitra – Senica | 1:0 (kon.) |
Chrudim – Zápy | 3:0 (kon.) | | | Domažlice – Čáslav | 3:0 (kon.) | | | Kolín – Převýšov | 0:1 (kon.) |
Králův Dvůr – Jirny | 2:1 (kon.) |
Zlín B – Hlučín | 2:3 (kon.) | | | Kroměříž – Mikulovice | 0:1 (kon.) | | | HFK Olomouc – Opava | 0:1 (kon.) |
Slovácko – Bohemians 1905 | 2:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Pardubice | 4:1 (kon.) | | | Ostrava – Most | 5:0 (kon.) |
Prešov – L. Mikuláš | 4:1 (kon.) | | | Podbrezová – R. Sobota | 2:0 (kon.) | | | Bardejov – Šaľa | 1:0 (kon.) |
Michalovce – Šamorín | 3:0 (kon.) |
Heracles – Twente | 0:3 (kon.) | | | Groningen – Waalwijk | 4:1 (kon.) | | | Den Haag – Nijmegen | 1:1 (kon.) |
Kerkrade – Heerenveen | 3:3 (kon.) |
Gent – Oostende | 1:1 (kon.) | | | Charleroi – Cercle Brugge | 2:0 (kon.) | | | Mechelen – Mons | 4:2 (kon.) |
Lierse – Kortrijk | 2:0 (kon.) |
Gil Vicente – Olhanense | 1:1 (kon.) | | | Belenenses – Marítimo | 1:0 (kon.) | | | Sporting – Rio Ave | 1:1 (kon.) |
Sturm Graz – Austria | 1:2 (kon.) | | | Grödig – Wacker | 3:3 (kon.) | | | Admira – Wiener | 0:3 (kon.) |
Dynamo – Lok. Moskva | 1:3 (kon.) | | | Samara – Ural | 1:1 (kon.) | | | Groznyj – FK Krasnodar | 0:1 (kon.) |
Jíloviště – Benátky n/J | 0:7 (kon.) |
Slovensko U17 – Nórsko U17 | 1:1 (kon.) |
Písek – J. Hradec | 4:0 (kon.) | | | Blansko – Polná | 1:2 (kon.) | | | Líšeň – Rosice | 2:0 (kon.) |
konec
FC Sochaux
0:2
(0:2)
Lille OSC
Branky:
35. Roux (Kalou), 37. Roux
Rozhodčí: Millot – Luzi, Gaillard
Diváci:
Karty: 45+1. Carlão (SOC), 60. Mayuka (SOC) – 61. Gueye (LIL)
Neproměněná penalta:
FC Sochaux:
Pouplin – Corchia, Carlão, L. Zouma, Roussillon (49. Faussurier) – Contout, Lopy, Nogueira (46. Doubai), Roudet – Bakambu (77. Guerbert), Mayuka.
Náhradníci: Camara – Kanté, Faussurier, Eickmayer, Doubai, Guerbert, Camara.
Trenér:
Lille OSC: Enyeama – Béria, Rozehnal, Baša, Souaré – Balmont (71. Meïté), Martin, Mavuba, Gueye – Roux (79. Ruiz), Kalou (90. Rodelin).
Náhradníci: Elana – Sidibé, Delaplace, Meïté, Ruiz, Rodelin, Origi.
Trenér:
Náhradníci: Camara – Kanté, Faussurier, Eickmayer, Doubai, Guerbert, Camara.
Trenér:
Lille OSC: Enyeama – Béria, Rozehnal, Baša, Souaré – Balmont (71. Meïté), Martin, Mavuba, Gueye – Roux (79. Ruiz), Kalou (90. Rodelin).
Náhradníci: Elana – Sidibé, Delaplace, Meïté, Ruiz, Rodelin, Origi.
Trenér:
Rozhodčí: Millot – Luzi, Gaillard
Diváci:
Martin Dvořák