Kladno – Bohemians 8:9 (kon.) | Chodov – Pardubice 8:5 (kon.) | Bulldogs – Liberec 5:4 (po pr.)
Vítkovice – Sparta 5:4 (po pr.) | Tatran – Ostrava 5:4 (kon.)
1. SC TEMPISH Vítkovice
5:4 (1:1, 1:2, 2:1 - 1:0)
ACEMA Sparta Praha
Neděle 22.09.2013, 17:15 • SC Dubina Ostrava • Livesport Superliga

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek nedělního večera a u dalších online přenosů opět na počtenou! (19:19:06)

Zápas je tedy u konce, dva body si do extraligové tabulky připisují hráči Vítkovic, kteří ve druhé minutě prodloužení vstřelily svou vítěznou branku. Sparta odjíždí do Prahy s jedním bodem.

Nejlepší hráč Vítkovic: Lukáš Veltšmíd.

Nejlepší hráč Sparty: Jan Denemark.

65:00

61:48
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Na vítěznou jsme nemuseli čekat ani dvě minuty! Dorážkou za záda Beneše se prezentuje JAKUB HUBÁLEK. Asistence: Zdeněk Žák.

61:27
    Rozehrávat budou domácí hráči, kteří hrají odzadu a nenechávají nic náhodě.

60:56
    Vítkovičtí bojují do posledních sil. Vytvářejí si stále nové akce.

60:40
    Blokování hole odpískáno na polovině Vítkovic. Rozehrávat bude Sparta.

60:10
    Vhazování do prodloužení vyhráli domácí hráči, kteří se snaží dostat do útoku.

60:01

Po základní hrací době není znám vítěz dnešního utkání, a tak na řadu přijde prodloužení, které trvá pět minut. Pokud ani prodloužení nerozhodne, na řadu přijdou samostatné nájezdy.

60:00

59:53
    V poslední třetině se již mnoho nestane.

59:45
    Sparta právě vstřelila branku!
    Hosté se dočkali patnáct vteřin před koncem třetí třetiny vyrovnávací branky, o kterou se dorážkou postaral MIROSLAV ŠNAJDR. Asistence: Michal Vrtiška.

59:25
    Domácí urputně brání tlak Sparty, která má nyní možnost rozehrávky z rohu hřiště.

59:13
    Sparta hraje power-play!

59:06
    Hráči se vracejí na hrací plochu.

59:06
    Oddechový čas pro hosty (AC Sparta Praha Florbal).

Petr Blakala

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 6. Hrubý, 24. Veltšmíd, 47. Veltšmíd (Matúš), 55. Hubálek (Šebesta), 62. Hubálek (Žák) – 14. Denemark (Kašpárek), 32. Kašpárek (Denemark), 39. Rebro (Šnajdr), 60. Šnajdr (Vrtiška)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček, Ciompa – Hrubý, Jankulár Pe., Brus, Žák, Moczko, Žydel, Šebesta, Koňařík, Hájek, Hubálek, Veltšmíd, Jastřembský, Jankulár Pa., Matúš
    ACEMA Sparta Praha: Beneš (Kotouček) – Kadoch, Denemark, Kašpárek, Čermák, Vrána, Smetana, Duchek, Marvánek, Rebro, Rodina, Svatoš, Vrtiška, Šnajdr, Strachota, Němeček M., Němeček P.

Rozhodčí: Kamil Sojka a Tomáš Sojka