Královské Vinohrady – Tatran 2:5 (kon.) | Vítkovice – Liberec 12:2 (kon.) | ELITE PRAHA – Židenice 6:3 (kon.)
ELITE PRAHA
6:3 (2:0, 2:0, 2:3)
K1 Florbal Židenice
Neděle 22.09.2013, 14:45ČEZ Extraliga žen

Třetí třetinu sice vyhrály Židenice, nicméně čtyřbrankový náskok z předchozích dvou period domácím stačil k poklidnému vítězství 6:3. Elite si tak připisuje první tři body do tabulky, Židenice na první zisk stále čekají. Ode mě je to dnes vše, přeji vám hezký večer. (16:45:54)

60:00

59:00
    Do konce utkání zbývá jediná minuta, o vítězi je rozhodnuto.

57:35
    Židenice stále zkouší ještě vykřesat naději. Po nepovedeném volném úderu se opět tlačí dopředu, ale obrana Elite zatím odolává.

55:28
    Brno Židenice právě vstřelilo branku!

No vida. Už je to jen o tři branky. Střelou pod břevno se prosazuje MARTINA VALEHRACHOVÁ. Do konce zbývají čtyři a půl minuty. Uvidíme ještě drama?
    Asistence: Aneta Federselová

54:20
    Od dalšího snížení zachránila svůj tým Gécová, která vyrazila střelu Dundelové maskou!

51:25

Přece jen se Židenice dočkaly druhého gólu! Miklíková rychle rozehrála volný úder od mantinelu a MALVÍNA BROŠOVÁ zamířila přesně nad rameno Gécové!
    Asistence: Ivana Miklíková

50:21
    Elite Praha právě vstřelilo branku!

Tohle už je pro Židenice trochu kruté. Hostující hráčky se nedokážou střelecky prosadit, a naopak Elite střílí další branku z rychlého brejku. Autorkou trefy na 6:1 je TEREZA CHVÁTALOVÁ.
    Asistence: Karla Kalecká

49:52
    Následuje nepovedená střela hostující Fízeľové. Míček doletěl velkým obloukem až za branku.

48:46
    S nulovým bodovým ziskem se nechtěla smířit Drápalová. Její střelu kryje Gécová.

47:42

Troufám si říci, že je rozhodnuto! Židenice nepřidaly druhé snížení a naopak samy inkasují. Z dálky se prosadila NELA HAVLÍKOVÁ, míček se od tyčky odrazil do branky.
    Asistence: Barbora Stará

46:59
    Po průniku po pravé straně hřiště zkusila vystřelit Theimerová, Gécová její pokus kontrolovala.

45:27
    Oddechový čas pro hosty.

45:23
    Dva rychlé útoky, každý na jednu z branek, nakonec nebyly tak nebezpečné, jak se zpočátku jevily.

45:11
    Stále mají ve třetí části více ze hry florbalistky z Brna. Útoky Elite nemají dlouhého trvání.

44:04
    Zaváhání Havlíkové v obraně útočnice hostujícího družstva nepotrestaly.

43:50
    Trochu oddechu mohla pro svůj tým získat Kinkalová z Elite, ale ihned po získání balonku o kulatý nesmysl přišla.

41:30
    Brňanky i nadále tlačí Elite do obrany. Třetí třetina se zatím hraje v jejich režii.

41:08

Hosté snižují! Velkou chybu domácí obrany trestá JANA ŠVECOVÁ po přihrávce Valehrachové!
    Asistence: Martina Valehrachová

Michal Šíma

Hledáme zpravodaje pro tým ELITE PRAHA. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým K1 Florbal Židenice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 2. Chvátalová (Stará), 13. Zittová (Veselá), 22. Veselá, 39. Müllerová (Kalecká), 48. Havlíková (Stará), 51. Chvátalová (Kalecká) – 42. Švecová (Valehrachová), 52. Brošová (Miklíková), 56. Valehrachová (Federselová)

ELITE PRAHA: Gécová – Chvátalová, Šindelářová, Vranová, Ziminová, Marešová, Kinkalová, Nosková, Kalecká, Zikmundová, Domonkosová, Havlíková, Stará, Velechovská, Sátrová, Veselá, Müllerová, Zittová
    K1 Florbal Židenice: Příleská – Svobodová, Reková, Drápalová, Federselová, Dundelová, Brošová, Kusáková, Veletová, Švecová, Hyksová, Fízeľová, Theimerová, Miklíková, Valehrachová, Dernerová, Dohnalová, Obrovská

Rozhodčí: Drška – Meisner