Kladno – Bohemians 8:9 (kon.) | Chodov – Pardubice 8:5 (kon.) | Bulldogs – Liberec 5:4 (po pr.)
Vítkovice – Sparta 5:4 (po pr.) | Tatran – Ostrava 5:4 (kon.)
Bulldogs Brno
5:4 (1:2, 1:1, 2:1 - 1:0)
FBC Liberec
Neděle 22.09.2013, 17:00 • SH SportPoint Brno • Livesport Superliga

Je dobojováno! Po neuvěřitelném konci zůstávají dva body v Brně. Brněnská obrovská bojovnost nakonec slavila úspěch, když 18 vteřin před koncem třetí třetiny zápas poslal Jan Komenda do prodloužení a to po minutě a sedmatřiceti sekundách ukončil přesnou střelou Jiří Koutný. To znamená, že Brno si připisuje první dva body v letošní sezóně a Liberec si připisuje první.

To je ode mne vše a já se na Vás budu těšit zase u dalšího onlajn přenosu. Pěkný zbytek víkendu. (19:08:06)

Nejlepší hráči utkání: Aleš Jakůbek (BRN) – Jan Prokeš (LIB)

65:00

61:37
    Bulldogs právě vstřelili branku!
    A je tu konec! Z rozhodující branky se raduje JIŘÍ KOUTNÝ, který si na středu hřiště udělal prostor a poslal technickou střelu pod ruku Prokešovi. Bez asistence.

60:55
    Liberec pokračuje v přesilové hře a je hodně nebezpečný.

60:01

V posledních vteřinách bylo ještě na brněnském brankovišti hodně horko, ale nakonec Brňané remízu uhájili a za malinkou chvíli nás čeká prodloužení.

60:00
    Konec třetí třetiny.

59:42
    Tak přeci jen se to podařilo! Jakůbek viděl, že mu zezadu sbíhá MARTIN KOMENDA, který si ještě potáhl míček a přestřelil položeného Prokeše. Osmnáct vteřin před koncem se tak Brnu podařilo vyrovnat. Asistence: Aleš Jakůbek.

59:13
    Buldoci ale využili rozehrávky na polovině hostí a hrají v pěti, bez brankáře.

59:10
    A zdá se, že je rozhodnuto. V čase 59:10 je vyloučen Bauer a posílá svůj tým do čtyř.

59:01
    Liberec nyní šetří cenné vteřinky v útočném pásmu a pro Brno už to vypadá zle.

58:13
    Bauer přestřeluje bránu a Kejík se musí vrátit do brány, protože u míčku jsou hosté.

57:51
    Brňané získali míček a jdou do šesti, Kejík už je na střídačce.

57:41
    Time-out v tuto chvíli může být rozhodující, a proto si jej vyžádali oba týmy. Je vidět, že dnešní body jsou hodně důležité!

57:41
    Oddechový čas pro hosty.

57:41
    Oddechový čas pro domácí.

57:30
    Veselého střela z otočky končí na Prokešově helmě!

57:03
    Koutný byl při své akci podražen a dožadoval se trestu pro hostujícího hráče. Rozhodčí ale jasně ukázali, že vylučovat nemíní a Brno bude z tohoto místa pouze rozehrávat.

Adam Havel

Branky a nahrávky: 11. Jakůbek (Grich), 29. Coufal (Kadlec), 52. Coufal (Komenda), 60. Komenda, 62. Koutný – 14. Klucho (Hůza), 20. Veselý (Klucho), 34. Ferdan (Valeš), 45. Valeš (Ferdan)

Bulldogs Brno: Kejík (Jurčík) – Smíšek, Kadlec "C", Kostka, Fuchs, Coufal, Juhaňák, Jeski, Zítko, Koutný, Komenda, Grábl, Mendrek, Sládeček, Grich, Bauer, Veselý, Jakůbek
    Trenér: Rudolf Škubal

FBC Liberec: Prokeš (Vaníček) – Klucho, Valeš, Hůza, Marek, Veselý, Pastor, Ferdan, Chvojka, Böhm, Krupička, Král, Němeček, Vážný "C", Reymar
    Trenér: Lukáš Nesměrák

Rozhodčí: Libor Gavlas, Lukáš Mikula