Baku United – Litija 2:3 (kon.) | Chrudim – Omonia Nikósia 5:0 (kon.)
AC Omonia Nikósia
Pátek 04.10.2013, 17:30Liga mistrů

39:36
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Zřejmě poslední tečku za základní skupinou UEFA Futsal Cupu udělal znovu LUKÁŠ REŠETÁR, který se během krátké chvíle prosazuje podruhé – 5:0!

38:05
    Navíc Chrudimští ještě navyšují své vedení! Do střelecké listiny se zapsal také LUKÁŠ REŠETÁR – 4:0!

32:34
    Nyní již chrudimským futsalistům zřejmě nic nebrání k postupu do Elite round UEFA Futsal ligy! Spolupráce Koudelky s MATĚJEM SLOVÁČKEM skončila gólem druhého jmenovaného – 3:0!

15:25
    Devítinásobný český mistr odskakuje pět minut před koncem prvního poločasu na rozdíl dvou branek! DENTINHO se zhruba deset minut zastřeloval, nyní již po přihrávce Rešetára zamířil do černého – 2:0!

05:28
    Era-Pack se zaslouženě dostává do vedení! Přesnou střelou se totiž prezentoval DOUGLAS, který překonal Kyprianoua a otevřel střelecký účet dnešního zápasu – 1:0!

Petr Dejnožka

Branky: 5. Douglas, 15. Dentinho (Rešetár), 32. Slováček (Koudelka), 38. Rešetár, 39. Rešetár

FK Chrudim: Meller (Olinha, Žďánský) – Slováček, Dentinho, Douglas, Rešetár – Mareš R., Popelka, Mareš M., Felipe, Max, Koudelka, Chmelík
    AC Omonia Nikósia: Kyprianou (Skampylis) – Ioannou, Otmani, Alexejevs, Iacovou – Kontodemetros, Roberto, Papadopoulos, Antreou, Demetriades, Le Boette, Manoli, Ursell

Rozhodčí: Nilholt (Švédsko), Subocz (Francie) – Golubjovs (Lotyšsko)