Baku United – Litija 2:3 (kon.) | Chrudim – Omonia Nikósia 5:0 (kon.)
FK Chrudim
5:0 (2:0)
AC Omonia Nikósia
Pátek 04.10.2013, 17:30Liga mistrů

Era-Pack Chrudim tak po úvodní remíze a dvou výhrách postupuje do Elite round UEFA Futsal Cupu a může se tak těšit na boje o postup Final Four! Z Kypru tak budou futsalisté cestovat spokojeni. Příjemný páteční večer přeje Petr Dejnožka. (18:50:28)

39:36
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Zřejmě poslední tečku za základní skupinou UEFA Futsal Cupu udělal znovu LUKÁŠ REŠETÁR, který se během krátké chvíle prosazuje podruhé – 5:0!

38:05
    Navíc Chrudimští ještě navyšují své vedení! Do střelecké listiny se zapsal také LUKÁŠ REŠETÁR – 4:0!

37:11
    Utkání se již dohrává, Omonia již pochopila, že body z dnešního duelu do její náruče nepřijdou.

36:00
    Stav akumulovaných faulů je v současné době 4:3 z pohledu Chrudimi.

35:20
    O minutu později odpověděl stejnou mincí Zdeněk Chmelík, jeho dělovka také skončila na břevně!

34:15
    V největší šanci Nikósie trefil Ursell břevno!

33:46
    Era-Pack stále kombinuje na polovině soupeře a užívá si poslední minuty na Kypru.

32:34
    Nyní již chrudimským futsalistům zřejmě nic nebrání k postupu do Elite round UEFA Futsal ligy! Spolupráce Koudelky s MATĚJEM SLOVÁČKEM skončila gólem druhého jmenovaného – 3:0!

31:13
    Ioannou vypálil z velké dálky a stejně jako ve většině případů minul.

30:36
    Nikósia si nedokáže vytvořit souvislejší tlak, Chrudimští se velmi dobře brání a minutu po minutě se přibližují postupu.

29:35
    Nikósia zaznamenala v polovině poločasu druhý faul, Douglas z volného přímého kopu však minul branku Omonie.

28:16
    Naprosto stejně dopadl o chvíli později také Lukáš Rešetár.

27:55
    Čas plyne a Chrudim stále drží dvoubrankový náskok. Navýšit ho mohl Max, to by ale musel trefit branku.

25:47
    Po faulu na Romana Mareše Douglas z volného přímého kopu minul branku Omonie.

25:00
    Roberta ve stoprocentní šanci vychytal Meller!

24:05
    Rychlý protiútok mohl dotáhnout ke třetímu gólu Max, úsměv z tváře mu sebral reflexivním zákrokem Kyprianou.

23:26
    Rešetár fauloval unikajícího Roberta, následný volný přímý kop poslal mimo branku Manoli.

22:47
    Jen jsem to dopsal měl Iacovou stoprocentní příležitost! Tomáš Meller musel ze svého repertoáru vytáhnout důležitý a obtížný zákrok!

21:59
    Omonia se zatím k ničemu nedostala, stále se hraje před brankou Nikósie.

21:26
    Lukáš Rešetár mohl chvíli po pauze navýšit náskok, Kyprianou si připsal další úspěšný zákrok.

21

Zápasové statistiky:

střely: 26:8
    střely na branku: 11:2
    rohy: 7:2
    fauly: 3:3

Siréna právě odzvonila prvnímu poločasu. Chrudimští po zásluze vedou o dvě branky a mají směle nakročeno do Elite round UEFA Futsal Cupu. Důležité je, aby svůj náskok dokázali udržet.

19:00
    Střelecký pokus si do statistik připsal také Koudelka, Kyprianou byl však připraven.

18:02
    Pěknou samostatnou akci předvedl Ursell, vše nakonec pokazil nepřesným zakončením.

17:24
    První poločas se postupně chýlí ke svému konci, mimo branku nyní mířili Dentinho a chvíli po něm i Douglas.

15:43
    Druhá branka by mohla chrudimské futsalisty uklidnit. Další šanci na navýšení náskoku měl Douglas, Kyprianou tentokrát zasahovat ani nemusel.

15:25
    Devítinásobný český mistr odskakuje pět minut před koncem prvního poločasu na rozdíl dvou branek! DENTINHO se zhruba deset minut zastřeloval, nyní již po přihrávce Rešetára zamířil do černého – 2:0!

14:39
    Po delší době musel být v pozoru brankář Meller, střela Le Boetteho ale neměla gólové parametry.

14:09
    Během několika sekund měl Lukáš Rešetár dvě velké šance! Domácí fandové tleskají brankáři Nikósie. Nebýt jeho, Era-Pack by již vedl o více gólů, než pouze o jeden.

12:44
    Koudelka rozehrával rohový kop, nikoho v barvách Chrudimi ale nenašel.

12:33
    Chrudimští mají v současné době jednoznačně navrch, poměr střel je v tuto chvíli 16:5. Jediný gólový moment však přišel po střele Douglase.

11:44
    Vzápětí měl Matěj Slováček obrovskou šanci na navýšení náskoku, Omonii podržel ve hře brankář Kyprianou.

10:50
    První akumulovaný faul připočetl do statistik Chrudimi Matěj Slováček.

10:14
    Poslední minuty patří zejména Dentinhovi, který se snaží ostřelovat branku soupeře ze všech pozic. Zatím však úplně neseřídil mířidla.

09:05
    Téměř v polovině prvního poločasu zde máme první odpískaný faul, provinil se Roberto. Z následné standardky Dentinho branku Nikósie neohrozil.

08:20
    Dnes poprvé se pokusil o vstřelení gólu Dentinho, míč mezi tři tyče však nenasměroval.

06:48
    Ursell z velké dálky vyzkoušel štěstěnu, chrudimský gólman Meller se za míčem pouze ohlédl.

05:59
    Následně se k dorážce dostal Roberto, chrudimský gólman důležitým zákrokem podržel svůj tým.

05:50
    Na druhé straně se poprvé dotkl míče Meller, střela Manoliho mu však nenadělala příliš velké problémy.

05:28
    Era-Pack se zaslouženě dostává do vedení! Přesnou střelou se totiž prezentoval DOUGLAS, který překonal Kyprianoua a otevřel střelecký účet dnešního zápasu – 1:0!

05:09
    Zatím se hraje především před brankou Omonie, Chrudimští se snaží otevřít střelecký účet a přiblížit se k vytouženému postupu.

05:04
    Maxova střela zamířila doprostřed branky, Kyprianou si připsal další úspěšný zákrok.

03:59
    Následný rohový kop rozehrál Roman Mareš na nohu Douglase, jeho rána však trefila nohy jednoho z hráčů Nikosie.

03:55
    O minutu později mohl otevřít skóre Lukáš Rešetár, ve stoprocentní příležitosti ho však vychytal Kyprianou!

02:44
    Era-Pack jakožto favorit utkání přejímá aktivitu a snaží se vymýšlet brankové příležitosti. Štěstí zkusil Slováček, ale ani tentokrát nezamířil přesně.

01:58
    Dobrou práci předvedl Lukáš Rešetár, který vystihl rozehrávku soupeře a hnal se dobré šance. Tvrdá rána skončila mimo tři tyče.

01:44
    Na druhé straně dopadl naprosto stejně Matěj Slováček, u míče je znovu Nikósia.

00:58
    Omonia vstoupila do utkání hnána fanoušky lépe, ke střele se dostal Le Boette, avšak pozorná obrana míč k Mellerovi doputovat nenechala.

1

FK ERA-PACK Chrudim: Meller (Olinha, Žďánský) – Slováček, Dentinho, Douglas, Rešetár – Mareš R., Popelka, Mareš M., Felipe, Max, Koudelka, Chmelík

AC Omonia Nikósia: Kyprianou (Skampylis) – Ioannou, Otmani, Alexejevs, Iacovou – Kontodemetros, Roberto, Papadopoulos, Antreou, Demetriades, Le Boette, Manoli, Ursell

Rozhodčí: Nilholt (Švédsko), Subocz (Francie) – Golubjovs (Lotyšsko).

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Petr Dejnožka

Branky: 5. Douglas, 15. Dentinho (Rešetár), 32. Slováček (Koudelka), 38. Rešetár, 39. Rešetár

FK Chrudim: Meller (Olinha, Žďánský) – Slováček, Dentinho, Douglas, Rešetár – Mareš R., Popelka, Mareš M., Felipe, Max, Koudelka, Chmelík

Rozhodčí: Nilholt (Švédsko), Subocz (Francie) – Golubjovs (Lotyšsko)