Omsk – Viťaz 3:1 (kon.) | Barys – Dynamo Moskva 4:3 (3:2 po s.n.) | Chanty-Mansijsk – N.Novgorod 4:3 (kon.)
Jekatěrinburg – Kazaň 2:3 (1:2 po s.n.)
Avangard Omsk
3:1 (2:0, 0:0, 1:1)
HC Viťaz Moskevská oblast
Čtvrtek 10.10.2013, 14:00KHL

58:49
    Ještě se vylučuje, Rybakov dostává dvě minuty za držení, domácí dohrají zápas v početní výhodě.

55:58
    Vylučuje se, Branislav Mezej dostává dvě minuty za podražení a Omsk si zahraje přesilovou hru.

50:25
    Obránce Omsku Blaťák jde na trestnou lavici, to budou těžké dvě minuty pro Omsk!

44:01
    Kazjonov je na trestné lavici, hosté mají přesilovou hru.

37:02
    Vylučuje se přesilovou hru si zahrají hosté, domácí Jevgenij Mozer již sedí na trestné lavici.

30:37
    Přesilová hra Viťazu končí, na trestnou lavici odchází kapitán hostů Maxim Afinogenov.

30:06
    Domácí Sergej Kosticyn je vyloučen za podražení a přesilovou hru si zahrají hosté.

27:49
    Vyloučení na obou stranách, Golovkov za hosty a Kazjonov za Omsk, hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.

22:03
    Golovkov dostává dvouminutový trest za hákování a Omsk si zahraje svou dnešní třetí přesilovou hru.

14:45
    Omsk útočí po levé straně, ale vše přerušuje hvizd sudího, bude se vylučovat. Maxim Rybin dostává dvě minuty za sekání a přesilovou hru si zahraje Omsk.

11:32
    Vylučuje, za držení dostává dvouminutový trest domácí Jegoršev a hosté si zahrají přesilovou hru.

05:41
    Rozhodčí vylučují, Kalinin tam byl před brankou faulován Kudinovem a Omsk si zahraje přesilovou hru.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 15. Kosticyn (Sjomin, Frolov), 16. Kazjonov (Popov, Pěrežogin), 56. Pěrežogin (Kuljaš, Popov) – 47. Iggulden (Vasiljev)

Avangard Omsk: Kostin (Rejzvich) – Kuljaš, Pivcakin, Baranka, Blaťák, Jegoršev, Vorobjov, Miljukov, Ljamin – Sjomin, Kosticyn, Frolov – Popov, Pěrežogin, Kazjonov – Záborský, Ivanov, Baďjukov – Kalinin, Mozer, Berdnikov
    HC Viťaz Moskevská oblast: Lisutin (Ivančik) – Chajfizullin, Malevič, Tatalin, Mezej, Selezňjov, Golovkov, Korovkin, Kudinov – Šitnikov, Iggulden, Afinogenov – Vasiljev, Soloďuchin, Kokšarov – Rybakov, Makjejev, Topol – Mamin, Rybin, Kudreman

Rozhodčí: Buturlin, Kiseljov – Gorděnkov, Tomilov