Toronto – Minnesota 4:1 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 3:4 (1:2 po s.n.) | Philadelphia – Vancouver 2:3 (kon.)
Pittsburgh – Edmonton 3:2 (kon.) | Carolina – Chicago 2:3 (0:1 po s.n.) | Tampa – Los Angeles 5:1 (kon.)
Detroit – Columbus 2:1 (kon.) | St. Louis – San Jose 2:6 (kon.) | Nashville – Florida 4:3 (kon.)
Winnipeg – Montreal 0:3 (kon.) | Colorado – Dallas 3:2 (kon.) | Arizona – Ottawa 3:4 (po pr.)
Colorado Avalanche
3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
Dallas Stars
Středa 16.10.2013, 03:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

46:19
    Hosté si zahrají přesilovou hru, na trestnou lavici usedá domácí Johnson za držení.

38:09
    Ale pozor, dvouminutový trest dostává i Varlamov, který oplácel sekání a přesilová hra Dallasu tak pokračuje!

38:09
    Další přerušení a tentokrát se vylučuje na straně Dallasu, Horcoff dostává dvě minuty za sekání.

36:30
    Vylučuje se, na trestnou lavici odchází domácí MacKinnon za hákování, přesilovou hru si zahrají hosté.

28:59
    A je to Nathan MacKinnon za hákování, Dallas si zahraje přesilovou hru.

21:42
    Vylučuje se, na trestnou lavici putuje Johnson za podražení a hosté si zahrají přesilovou hru.

15:12
    Duchene vybojoval faul ve třetině Stars, provinil se Daley, kterého sudí vylučují na dvě minuty a domácí si zahrají přesilovou hru.

00:55
    První vyloučení v zápase, za hákování jde na trestnou lavici Dillon a domácí si zahrají přesilovou hru.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 12. Duchene, 20. Hejda (MacKinnon, Parenteau), 35. Duchene (Parenteau) – 5. Peverley (Seguin, Jamie Benn), 31. Eakin (Whitney, Cole)

Colorado Avalanche: Varlamov (Giguere) – Hejda, Johnson, Sarich, Benoit, Guenin, Wilson – Landeskog, Stastny, Tanguay – O´Reilly, Duchene, Downie – McGinn, MacKinnon, Parenteau – McLeod, Mitchell, Bordeleau
    Dallas Stars: Ellis (Campbell) – Goligoski, Gončar, Dillon, Robidas, Daley, Jordie Benn – Jamie Benn, Seguin, Peverley – Whitney, Eakin, Chiasson – Roussel, Horcoff, Cole – Garbutt, Fiddler, MacDermid

Rozhodčí: Kowal, Kimmerly – Gibbs, Pancich

Diváci: 15208