Chabarovsk – Jekatěrinburg 3:5 (kon.) | Vladivostok – Chanty-Mansijsk 2:3 (kon.) | Novokuzněck – Barys 3:5 (kon.)
Novosibirsk – Omsk 2:1 (kon.) | Kazaň – Záhřeb 5:3 (kon.) | N.Novgorod – Doněck 1:0 (kon.)
Viťaz – Minsk 2:1 (2:1 po s.n.) | HC Slovan – Riga 3:4 (kon.)
Amur Chabarovsk
3:5 (1:1, 1:1, 1:3)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Čtvrtek 17.10.2013, 10:00 • Arena Chabarovsk. • KHL

Je za námi zajímavé utkání mezi domácím Amurem Chabarovsk a hostujícím Avtomobilist Jekatěrinburgem. Zápas jako na houpačce dovedli do vítězného konce hostující hráči, kteří deset minut před konce prohrávali 3:2, ale po brankách Fjodorova a Jegina zápas otočili a na konečných 5:3 dal do prázdné branky Lewandowski. To je pro dnešek ode mě vše. Přeji hezký zbytek dne. (12:10:39)

60:00

59:17
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Domácí se pokusili o hru bez gólmana a jsou za to hned potrestáni. Do odkryté klece se trefuje EDUARD LEWANDOWSKI. Asistence: Sergej Gusev

58:51
    Na druhé straně se dral do úniku jeden z forwardů domácích, ale neuspěl.

58:25
    Alexandr Loginov vypálil golfovým úderem, branku ovšem netrefil.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:25
    Domácí jsou v pásmu, ale k vážnějšímu ohrožení branky se nedostávají.

56:59
    Další jistý zákrok Kováře po střele Korotkova.

56:40
    Korotkov vypálil, ale Kovář se nenechal překvapit.

56:20
    Jegin je s puk za svojí brankou. Amur to bude mít velmi těžké.

55:00
    Domácí mají pět minut na srovnání skóre.

53:40
    Lewandowski připravil šanci pro svého spoluhráče, ale ten s ní naložil prachbídně.

52:31
    Vladimir Loginov zkoušel vyrovnat, ale jeho střele chyběla přesnost.

51:39
    Hosté jsou stále při chuti, místo obrany se snaží přidat třetí branku v krátkém sledu.

50:50
    Domácí jsou jako opaření. Nic se jim nedaří.

50:11
    Rychlý obrat Jekatěrinburgu je tu. Lazarev našel před brankou VLADISLAVA JEGINA, který překonává bezmocného brankáře domácích. Asistence: Anton Lazarev, Artjom Černov.

50:00
    Je před námi posledních deset minut ve třetí třetině. Dočkáme se prodloužení?

48:55
    A je opět vyrovnáno. Lepistovu střílenou nahrávku tečoval JEVGENIJ FJODOROV a Mika Järvinen byl bez šance. Asistence: Sami Lepisto.

48:08
    Petružálkův pokus musel Kovář ukrýt do své lapačky. Vhazovat se bude po jeho pravici.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 15. Korotkov (Junkov, Petružálek), 34. Petružálek, 43. Junkov – 4. Malychin (Lepistö), 40. Viklund (Malychin), 49. Fjodorov (Lepisto), 51. Jegin (Lazarev, Černov), 60. Lewandowski (Gusev)

Amur Chabarovsk: Järvinen (Jerjomin) – Reese, Ježov, Terjajev, Loginov, Bykov, Bilalov – Korotkov, Petružálek, Junkov – Šiškanov, Stepanov, Fisenko – Tarasov, Lugin, Litovčenko – Smirov, Dubinin, Klimčuk.
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Farafonov) – Antonov, Jegin, Vorobjov, Lepistö, Trjamkin, Gusev, Žilin, Rybnickij – Steward, Lewandowski, Jemelejev – Lazarev, Malychin, Černov – Simakov, Krikunov, Fjodorov – Strelcov V., Strelcov A., Arkalov.