Chabarovsk – Jekatěrinburg 3:5 (kon.) | Vladivostok – Chanty-Mansijsk 2:3 (kon.) | Novokuzněck – Barys 3:5 (kon.)
Novosibirsk – Omsk 2:1 (kon.) | Kazaň – Záhřeb 5:3 (kon.) | N.Novgorod – Doněck 1:0 (kon.)
Viťaz – Minsk 2:1 (2:1 po s.n.) | HC Slovan – Riga 3:4 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Viťaz Moskevská oblast
2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
HC Dinamo Minsk
Čtvrtek 17.10.2013, 17:00KHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Při sledování dalšího textového online přenosu se těší a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (19:27:04)

Viťaz tak nakonec vítězí nad svým soupeřem po samostatných nájezdech. Hosté ještě v padesáté čtvrté minutě vyhrávali o jeden gól, ale pak se trefili domácí. V prodloužení gól nepadl, takže se muselo rozhodnout v samostatných nájezdech. Minsk poslal sice do vedení Zbyněk Irgl, ale to bylo ze strany hostů vše. Viťaz díky úspěšným nájezdům Hennessyho a Shitokova vyhrávají za dva body, hosté si domů vezou bod jeden.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Viťaz Čechov.

Dmitry Meleshko ale gólmana Lisutina nepřekonal, když při zakončení nepředvedl téměř nic. Viťaz Čechov nebo chcete li Viťaz Podolsk (Moskevský region) vítězí díky úspěšnému nájezdu Dmitry Shitikova.

Za hosty musí dát Dmitry Meleshko.

2:1 – domácí se ujímají vedení, Shitikov krásně naznačil delší kličku a pak se trefil bekhendem.

Za domácí pojede Dmitry Shitikov.

1:1 – pokus mezi betony úspěšný nebyl.

Za hosty pojede Geoff Platt.

1:1 – perfektně provedený blafák do bekhendu.

Za domácí pojede Josh Hennessy.

0:1 – krásný nájezd českého útočníka, který pohyby ve stylu mořských vln vymýchal domácího gólmana Lisutina.

Irgl se konečně rozjíždí.

Ještě je nějaký problém s domácí brankou, která je lehce vychýlena.

Jako první pojede hostující Zbyněk Irgl.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení jsme nebyli svědky nějaké velké gólové šance, oba týmy v poklidu dokráčely do samostatných nájezdů, kde se rozhodne o vítězi dnešního zápasu.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 54. Shitikov (Soloduhin, Khafizullin), rozh. náj. Shitikov – 36. Materukhin (Platt, Kristek)

HC Viťaz Moskevská oblast: Lisutin (Ivanchik) – Mezei, Pyett, Khafizullin, Malevich, Seleznyov, Golovkov, Tatalin, Kudinov – Rybin, Hennessy, Afinogenov – Soloduhin, Koksharov, Shitikov – Rybakov, Topol, Vasilev – Ivanov, Makeyev, Mamin
    HC Dinamo Minsk: Shelepnyov (Haugen) – Krajíček, Goroshko, Meech, Filichkin, Shinkevich, Kaznadey – Surový, Irgl, Kalyuzhny – Stas, Yefimenko, Meleshko – Kristek, Platt, Materukhin – Kiryushchenkov, Zakharov, Kitarov – Dadonov