Chabarovsk – Jekatěrinburg 3:5 (kon.) | Vladivostok – Chanty-Mansijsk 2:3 (kon.) | Novokuzněck – Barys 3:5 (kon.)
Novosibirsk – Omsk 2:1 (kon.) | Kazaň – Záhřeb 5:3 (kon.) | N.Novgorod – Doněck 1:0 (kon.)
Viťaz – Minsk 2:1 (2:1 po s.n.) | HC Slovan – Riga 3:4 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Viťaz Moskevská oblast
2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
HC Dinamo Minsk
Čtvrtek 17.10.2013, 17:00KHL

41:35
    Jenže hůl Yakova Seleznyova vylétla příliš nahoru a obránce domácích tak dostává dvě minuty za vysokou hůl. Na přesilovky: 3-1.

39:11
    První vyloučení na domácí straně. Na dvě minuty si po závaru před brankou půjde sednout na trestnou lavici jeden z domácích beků.

30:59
    Ilya Kaznadei (MIN) si vyšlápl na Dmitry Shitikova a odjíždí na trestnou lavici. Vzápětí se ještě do lehčí průpovídky dostal Kaznadei s obráncem domácích Malevichem a jistě si nepovídali nic hezkého. Ani obětí kolem krku nebylo moc přátelské. Vylučovat se ale bude jen na straně hostů.

18:46
    Prvním vyloučeným mužem zápasu je hostující Jaroslav Kristek (MIN) za podražení – dvě minuty.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 54. Shitikov (Soloduhin, Khafizullin), rozh. náj. Shitikov – 36. Materukhin (Platt, Kristek)

HC Viťaz Moskevská oblast: Lisutin (Ivanchik) – Mezei, Pyett, Khafizullin, Malevich, Seleznyov, Golovkov, Tatalin, Kudinov – Rybin, Hennessy, Afinogenov – Soloduhin, Koksharov, Shitikov – Rybakov, Topol, Vasilev – Ivanov, Makeyev, Mamin
    HC Dinamo Minsk: Shelepnyov (Haugen) – Krajíček, Goroshko, Meech, Filichkin, Shinkevich, Kaznadey – Surový, Irgl, Kalyuzhny – Stas, Yefimenko, Meleshko – Kristek, Platt, Materukhin – Kiryushchenkov, Zakharov, Kitarov – Dadonov