Benešov – Tatran 2:16 (kon.) | Třebíč – Chomutov 6:4 (kon.) | Sparta – Bulldogs 6:7 (kon.)
Mladá Boleslav – Ostrava 6:7 (po pr.) | Bohemians juniorky – Havířov 9:10 (1:2 po s.n.) | Liberec – Vítkovice 4:3 (kon.)
po s.n. (1:2)
FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky
9:10 (1:4, 4:3, 4:2)
Torpedo Havířov
Sobota 19.10.2013, 18:30 • SH ZŠ Kunratice • G2 liga juniorů

Byl to neskutečně vyrovnaný zápas. Bohemians předvedli své maximum a i když prohrávali, tak zvládli vyrovnat a padli až po nájezdech. Havířov zase naopak ztratil dobře rozehrané utkání, ale takový je florbal. Jsem rád, že jste dnes sledovali tenhle zápas a těším se u dalších onlajnů. (21:01:44)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Torpedo Havířov.
    Adam Delong se trefuje v posledním nájezdu a Havířov vyhrává po nájezdech 10:9!

Patrik Kieler dává gól a Bohemians srovnávají na 1:1.

Glogar nedává a stav po dvou sériích je 1:0 pro Havířov.

Aleš Höffer z Bohemians také nedává gól a po dvou sériích vedou hosté 1:0.

Jakub Vilím skóruje a Havířov vede 1:0.

Šimek neproměnil, teď je na tahu Havířov.

Jako první půjde hráč Bohemians David Šimek...

Samostatné nájezdy začínají.

Za malý okamžik nás budou čekat nájezdy. Je to velmi napínavý zápas, vyhrát můžou oba týmy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:56
    V samém závěru prodloužení mohl spadnout míček do branky Mazáka, ale šel jenom kousek vedle tyčky.

63:55
    Ani únik Havířova nebyl gólový. Nervozita stoupá jak na hřišti, tak i mezi diváky.

61:09
    Bohemians měli šanci na rozhodnutí utkání, ani jednu střelu se ale nepodařilo patřičně využít.

60:01

Domácím se podařilo heroickým výkonem vyrovnat a za chvíli začne pětiminutové prodloužení.

58:06
    Hraje se ve vysokém tempu a závěrečné 2 minuty 3. třetiny slibují drama.

57:02
    Hosté jsou nyní v plném počtu.

56:37
    Havířov teď odolává sprše střel, úspěšně.

54:55
    Vojtěch Mžyk (Havířov) to svému týmu v závěru moc neusnadňuje, nechal se vyloučit na 2 minuty za sekání.

53:43
    Opět jsme byli svědky šance domácích hráčů. Opět byl úspěšný hostující gólman.

52:54
    Obrovská šance Bohemians! Nešťák skvěle zasáhl a drží tak remízový stav.

50:46
    Po roztržce se vylučuje na obou stranách. Z týmu Havířova si půjde sednout na trestnou lavici na 2 minuty za hrubost Tomáš Třaska a z týmu Bohemians to bude Jan Severa za stejný prohřešek.

49:50
    Jedovky havířovských hráčů Mazák zkušeně zlikvidoval.

48:50
    Havířov provádí výměnu gólmanů. Do branky se podívá Lukáš Nešťák.

47:02
    Bohemians právě vstřelilo branku!
    Přihrávka Jakuba Kordoše doputovala až na hůl JAKUBA KŘIVANCE, ten bez váhání vypálil míček na branku a je z toho vyrovnávací branka! Skvělá podívaná. Asistence: Jakub Kordoš.

46:37
    Havířov právě vstřelil branku!
    Teď ale udělali domácí obrovskou chybu, v obraně v podstatě nikdo nebyl a toho využil ADAM DELONG. Asistence: Jan Šimík.

45:46
    Tým Bohemians nyní kontroluje hru a Havířov nepouští naprosto k ničemu.

44:40
    To je neskutečné! Bohemians dohání manko a je tu srovnané skóre! PATRIK KIELER předvedl snahu a jeho rána končí v brance. Asistence: David Šimek.

44:22
    Snaha domácích je vidět a je tu snížení na rozdíl jediné branky. JAKUB KŘIVANEC si počkal na přihrávku a tu zužitkoval naprosto s přehledem, gólman se jenom otočil. Asistence: Radek Mandlík.

42:42
    Máme tu další snížení. Kombinaci domácích zakončuje JAKUB KORDOŠ. Asistence: David Bezpalec.

41:07
    Hosté využili početní převahu. Jan Šimík našel přihrávkou ADAMA DELONGA a ten tvrdou střelou skóruje. Asistence: Jan Šimík.

40:41
    Viktor Kopecký (Bohemians) půjde na 2 minuty na trestnou lavici za držení.

40:01

Na tom, že Havířov vede, se nic nezměnilo ani ve 2. třetině, ale tentokrát to bylo o dost divočejší. V jednu chvíli dokonce i vstřelil tým Bohemians kontaktní gól, jenže Havířov poté opět utekl. Poslední třetina bude ještě zajímavá, neboť dvougólový rozdíl nemusí nic znamenat.

40:00

38:45
    Tým Bohemians nepouští Havířov k míčku.

34:56
    Bohemians se nevzdává. PATRIK KIELER skóruje a dovršuje svůj hattrick. Asistence: David Šimek.

34:18
    Kombinace Havířova byla bezchybná a díky ní už hosté opět unikají na rozdíl, který nebude tak lehké dohnat. Jan Šimík nahrál ADAMU DELONGOVI a ten přesnou střelou zvyšuje vedení. Asistence: Jan Šimík.

32:58
    Havířov opět utíká na dvougólový rozdíl zásluhou JAKUBA VILÍMA, ten totiž zachoval chladnou hlavu a zavěsil. Asistence: Adam Delong.

31:15
    A máme tu kontaktní gól! Jakub Kordoš dokázal nahrát nehlídanému ALEŠI HÖFFEROVI, který se trefil do klece Kotucze. Asistence: Jakub Kordoš.

30:02
    Bohemians nyní vyvíjí tlak na obranu Havířova. Hosté musí pozorně bránit.

27:03
    Bohemians opět snižují a dvougólový náskok už není nic tak nedostižného! Nakonec se podařilo domácím si vybojovat místo u branky hostů a tam se prosadil PATRIK KIELER, který proměnil kvalitní přihrávku Juraje Lupáče. Asistence: Juraj Lupáč.

25:12
    Domácí drží míček, obrana Havířova je ale nepouští do dobrých šancí.

23:39
    Bohemians stahuje hru na 2 formace.

22:09
    Domácí ale bezprostředně po gólu Havířova snižují. PATRIK KIELER trefil nepokrytý prostor a raduje se ze snížení. Asistence: David Šimek.

20:26
    Havířov jak skončil 1. část, tak také začíná tu druhou. Jakub Vilím přesným pasem nachází JANA ŠIMÍKA a ten překonává přesně mířenou střelou Mazáka. Asistence: Jakub Vilím.

20:01

Střídání gólmanů na straně domácích, do branky Bohemians se podívá Rastislav Mazák.

1. třetina byla na góly hodně bohatá. Sice chvilku po začátku skórovali hráči Bohemians, ale vedení netrvalo dlouho. Za 2 minuty bylo skóre srovnané a do konce třetiny se ještě Havířov trefil třikrát. Uvidíme, jak se zachovají domácí ve 2. třetině a jestli se jim povede nějak zápas zdramatizovat.

20:00

19:46
    Celkem překvapivý vývoj zápasu po gólově klidném začátku. Již dnešní čtvrtý gól Havířova dává ADAM DELONG a chvilku před pauzou odskakují hosté již na třígólový rozdíl. Asistence: Tomáš Třaska.

18:46
    David Šimek (Bohemians) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

14:53
    To jsou věci! Bohemians se ani nestačili oklepat z inkasované branky a je tu další gól. Tentokrát zužitkoval pas Jana Šimíka ADAM DELONG. Asistence: Jan Šimík.

14:21
    A Havířov otáčí skóre na svou stranu! Sice se Cimbálek snažil, ale proti kombinaci Vojtěcha Mžyka a ERIKA ŠOCHMANA nedokázal nic dělat. Druhý jmenovaný tak dává svůj dnešní druhý gól. Asistence: Vojtěch Mžyk.

13:40
    Bohemians zatím drží skvělý Cimbálek, nyní totiž zasáhl proti dalšímu úniku Havířova.

12:38
    Cimbálek teď měl hodně práce. Závar nakonec zlikvidoval dvěma dobrými zákroky.

10:04
    Hraje se vyrovnaná partie. Oba dva týmy mají své příležitosti.

07:51
    Tentokrát byl v šanci tým Bohemians. Mandík šel do úniku, ale přestřeluje!

06:37
    Havířov se opět dral do šance. Cimbálek si tuhle střelu ale pohlídal.

05:34
    Bohemka moc dlouho nevedla. Marián Antoszyk našel před brankou volného ERIKA ŠOCHMANA, ten bez problémů zakončuje a stav je srovnaný. Asistence: Marián Antoszyk.

04:52
    Dělovka Noska z Bohemians míjí cíl, dobrá střela.

03:42
    A opravdu to moc dlouho netrvalo a máme otevřený gólový účet. Viktor Kopecký přihrál přesně na hůl DAVIDA ŠIMKA a tomu se daří přesně zakončit za bezmocného gólmana. Asistence: Viktor Kopecký.

03:08
    Domácí se snaží ohrožovat hostujícího gólmana z každé možné pozice, zatím ale bez úspěchu.

02:13
    Tomáš Třaska (Havířov) si půjde na 2 minuty sednout na trestnou lavici za nedovolené vrážení.

01:03
    Havířov se dostal ke střele, Cimbálek byl pozorný.