Vítkovice – Plzeň 2:4 (kon.) | Zlín – Litvínov 4:1 (kon.) | Slavia – Kladno 1:0 (kon.)
Liberec – Třinec 4:2 (kon.) | Mountfield HK – Sparta 1:5 (kon.) | Chomutov – K. Vary 4:2 (kon.)
Berani Zlín
4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
HC VERVA Litvínov
Neděle 20.10.2013, 15:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

Litvínovští se dnes zmohli pouze na jedinou trefu a nadále se potácí na spodku tabulky. Verva dnes chvíli držela se Zlínem krok, ale Ševci poté přidali v každé třetině jednu branku a pozbytek utkání si svůj náskok s přehledem uhlídali. Zlín získal během obou domácích zápasů celkem šest bodů a v tabulce si jistě polepší. Pro dnešek je to všechno. Napočtenou u dalšího online přenosu ze ZS Luďka Čajky. (17:46:46)

60:00

59:32
    Diváci si užívají zbytek utkání, dnes máme o vítězi rozhodnuto.

59:01
    Vhazování před Pavlem Francouzem.

58:47
    Mezitím co už byl Lukeš na ledě zlikvidoval Francouz Balaštíkovu střelu zápěstím.

58:15
    Honejsek pálil z voleje po přihrávce Čajánka, a Francouz si připisuje další z úspěšných zákroků.

58:02
    Jsou tu poslední dvě minutky dnešního zápasu.

57:47
    Čajánek předložil Zámorskému, ale jeho bomba orazítkovala pouze zadní hrazení.

57:10
    Tesařík je na ledě. Zlínu začíná zkrácená početní výhoda.

56:45
    Francouz zachránil na brankové čáře dorážku Marka Melenovského.

56:31
    František Lukeš (LIT) srovná počet hráčů na ledě a hosté příjdou o výhodu jednoho hráče. Budou to dvě minutky za nedovolené bránění.

55:39
    Köhler v oslabení jen těsně minul pravý horní růžek litvínovské branky.

55:06
    Radim Tesařík (ZLN) 2 minuty za držení hole.

55:06
    Následuje komeční přestávka.

54:37
    Litvínov se v samotném závěru ještě nevzdává a bojuje.

54:10
    Honejsek je na ledě, hraje se opět pět na pět.

53:52
    Horčička neudržel puk v lapačce a málem se ke střele dostal Černý. Naštěstí pro Zlín se puk dostal na hůl Tesaříka, který opět vyhazuje.

53:32
    Ondráček v oslabení našel Balaštíka, který střílel pouze do Francouze.

52:56
    Horčička zastavil za brankou puk pro Tesaříka, který může vyhodit na Francouze.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 1. Balaštík (Marušák, Veselý), 9. Veselý (Leška, Valenta), 30. Melenovský (Leška, Tesařík), 45. Balaštík (Veselý, Valenta) – 14. Hübl (Lukeš)

Berani Zlín: Horčička (Kašík) – Marušák, Kotvan, Zámorský, Urbanec, Tesařík, Valenta, Matějíček – Balaštík, Leška, Veselý – Honejsek, Čajánek, Kubiš – Okál, Melenovský, Holík – Ondráček, Sedláček, Köhler.
    HC VERVA Litvínov: Francouz (Horák) – Gula, Pavelka, Kousalík, Hora, Pavlík, Kokeš, Černý – Martynek, Hübl, Lukeš – Rosa, Hanzl, Trávníček – Jánský, Piroš, J.Černý – Jurčík, Zavřel, Pšurný.

Rozhodčí: Hradil, Jeřábek – Jindra, Skopal