Buffalo – Colorado 2:4 (kon.) | Montreal – Nashville 1:2 (kon.) | Tampa – Boston 0:5 (kon.)
Florida – Minnesota 2:1 (2:0 po s.n.) | New Jersey – NY Rangers 4:0 (kon.) | NY Islanders – Carolina 3:4 (kon.)
Washington – Columbus 4:1 (kon.) | Chicago – Toronto 3:1 (kon.) | Arizona – Detroit 5:2 (kon.)
San Jose – Calgary 6:3 (kon.) | Los Angeles – Dallas 5:2 (kon.)
Los Angeles Kings
5:2 (2:1, 0:1, 2:0)
Dallas Stars
Neděle 20.10.2013, 04:40 • Staples Center, Los Angeles • NHL

Přeji krásné ráno, na shledanou! (07:25:05)

Československá stopa v utkání:

Do utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hráč.

Domácí nakonec vyhrávají toto utkání. Během třetí třetiny byli jasně lepším týmem. Dallas dokázal přehrát svého soupeře pouze ve druhé třetině a to na body nestačí.

60:00

59:30
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Přes celé kluziště se do prázdné brány trefuje MATT GREEN. Bez asistence.

58:18
    Puk přes celé kluziště minul bránu a je z toho zakázané uvolnění.

58:08
    Hosté bez brankáře!

58:07
    Oddechový čas hostů.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty druhé třetiny.

57:14
    LA King stále aktivně napadá rozehrávku Stars.

56:13
    Zakázané uvolnění domácích.

55:37
    Jeff Carter přebruslil obránce, ale bekhendem trefil pouze lapačku Ellise.

54:26
    Dallas se ještě snaží vybojovat nějaké body z tohoto utkání.

53:02
    KYLE CLIFFORD dokázal udělat pár rychlých temp a střelou přes obránce trefil přesně do levého rohu brány. Asistence: Matt Green, Jake Muzzin.

Slavomír Jansa

Branky a nahrávky: 17. Williams (Muuzzin, Kopitar), 20. Williams (Kopitar, Doughty), 45. Doughty (Williams, Kopitar), 54. Clifford (Green, Muzzin), 60. Green – 9. Seguin (Jamie Benn, Peverley), 29. Peverley (Jamie Benn, Dillon)

Los Angeles Kings: Quick (Scrivens) – Regehr, Doughty, Mitchell, Voynov, Martinez, Greene – Williams, Kopitar, Brown – Carcillo, Richards, Carter – King, Stoll, Frattin – Clifford, Lewis, Nolan.
    Dallas Stars: Ellis (Campbell) – Goligoski, Gončar, Dillon, Robidas, Daley, Jordie Benn – Jamie Benn, Seguin, Peverley – Whitney, Eakin, Chiasson – Ničuškin, Horcoff, Cole – Roussel, Fiddler, Garbutt.

Rozhodčí: Joannette, Peel – Galloway, Wheler

Diváci: 18118