SHK Mustangové – HC Sparta Praha Sledge 0:2 (kon.) | SOHO Olomouc – Karlovy Vary 1:5 (kon.)
SOHO Olomoučtí Kohouti
1:5 (0:0, 1:1, 0:4)
SKV Sharks Karlovy Vary
Neděle 20.10.2013, 11:30 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Česká para hokejová liga

41:29
    Berger (KVA) se vulgárně vyjádřil k jednomu z hlavních sudích a inkasuje nejhorší možný trest, a to trest ve hře. Domácí navíc budou mít k dobru ještě pětiminutovou přesilovou hru.

19:10
    Schneider (KVA) je potrestán dvěma minutami za vražení do Jaromíra Veselého, který v obranném pásmu Kohoutů měl kotouč ve své moci.

11:37
    Přesilová hra pro domácí celek. Hrbek (KVA) za vlastní brankou tvrdě najel do Kellera. Dvě minuty za vražení.

06:24
    Tlak hostujícího celku vyústil v další nedovolený zákrok domácího hráče. Za stejný prohřešek nyní bude pykat Novák (OLO).

04:43
    Libor Geier (OLO) se provinil v obranném pásmu vražením, hosty tak čeká první početní výhoda v zápase.

Miroslav Fantal

Branky a nahrávky: 21. Veselý K. (Keller) – 26. Geier M. (Wágner), 34. Geier M. (Forgo), 34. Janko (Berger), 36. Berger, 37. Forgo (Berger)

SOHO Olomoučtí Kohouti: Hulín – Veselý K. (C), Keller, Bejvl, Geier L., Brix, Veselý J. – Černoch Mi., Novák, Prášil, Rozkopal.
    SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Schneider, Berger (C), Hrbek – Geier M., Janko, Forgo, Očenášek, Wágner.

Rozhodčí: Cik, Novotný