Frýdek-M. – Havířov 3:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – V.Popovice 2:5 (kon.) | Hr. Králové – Strakonice 5:3 (kon.)
Žďár n/S – SHK Hodonín 5:2 (kon.) | Warriors Brno – Přerov 0:7 (kon.)

42:52
    Přerov hrál v šesti. Trest odpyká Marek Vrána.

21:28
    Přerovu se asi už nezdá být hra 5 na 5 dostatečně zajímavá a na trestnou lavici míří další jeho hráč. Richard Gazda odpyká 2 minuty za nedovolené bránění.

19:20
    Mašíček (PRE) 2 min. – sekání

14:34
    Šťastný (PRE) 2 min. – krosček + 10 min. – nesportovní chování

05:18
    Běhal (PRE) seknul v útočné třetině soupeře a počet hráčů na ledě se vyrovná.
    Běhal dostává i osobní trest na deset minut.

04:45
    Kočiřík se řítil sám na Růžičku, ten ale jeho pokus schval ve výstroji . Následoval pád pod nohy v podání Majoly (WAB) a Přerov si zahraje druhou přesilovku.

01:54
    Milan Pelikán (WAB) si u mantinelu vyšlápl na Kočiříka a jde si na dvě minuty odpočinout.

Magdalena Malá

Branky a nahrávky: 11. Kočiřík (Adámek, Šnirc), 12. Gazda (Siegel), 12. Řezáč, 41. Kezba, 53. Hradil (Spěvák), 57. Hradil (Siegel), 60. Mašíček (Gazda)

HCM Warriors Brno: Růžička (12.Vávra) – Řeřucha, Malíř, Sedlák, Huml, Křenek, Dobšák, Novotný, Král, Kousalík, Weiss, Fábry, Majola, Novosad, Pelikán, Klaus
    HC ZUBR Přerov: Grigárek (Málek) – Adámek, Mašíček, Šťastný, Kundrátek, Běhal, Kužílek, Gazda, Řezáč, Kebza, Čelko, Šnirc, Kočiřík, Spěvák, Hradil, Vrána, Němec, Siegel