Machačkala – Tromsø 1:0 (kon.) | Karaganda – Alkmaar 1:1 (kon.) | PAOK – Maccabi Haifa 3:2 (kon.)
Šeriff Tiraspol – Tottenham 0:2 (kon.) | Genk – Rapid 1:1 (kon.) | Dynamo Kyjev – Thun 3:0 (kon.)
Liberec – Sevilla 1:1 (kon.) | Freiburg – Estoril 1:1 (kon.) | Lyon – Rijeka 1:0 (kon.)
Real Betis – Guimarães 1:0 (kon.) | Trabzonspor – Legia 2:0 (kon.) | Apollon Limassol – Lazio 0:0 (kon.)
Swansea – Kubaň Krasnodar 1:1 (kon.) | Valencia – St. Gallen 5:1 (kon.) | Černomorec Oděsa – Ludogorec 0:1 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Eindhoven 0:0 (kon.) | Elfsborg – Esbjerg 1:2 (kon.) | Salzburg – Standard 2:1 (kon.)
Wigan – Kazaň 1:1 (kon.) | Waregem – Maribor 1:3 (kon.) | FC Ferreira – Dněpropetrovsk 0:2 (kon.)
Fiorentina – CS Pandurii 3:0 (kon.) | Bordeaux – APOEL 2:1 (kon.) | Frankfurt – Maccabi Tel Aviv 2:0 (kon.)
KRC Genk
1:1 (1:0)
SK Rapid Vídeň
Čtvrtek 24.10.2013, 19:00 • Cristal Arena - Genk • Evropská liga

V závěru domácí sahali po vítězství, ale De Ceulaer ani ze dvou pokusů netrefil cíl. Bylo to výborné utkání, oba týmy hrály pěkný útočný fotbal. Výsledek tedy 1:1, proběhla tak dělba bodů. To je pro dnešní večer vše, těším se na další zápasy z Evropské ligy. Na počtenou. (21:03:35)

Je dobojováno. Urodila se zřejmě spravedlivá remíza. V prvním poločase byl lepší Genk, který udeřil parádní trefou Goriuse, do druhého poločasu však lépe vstoupil Rapid. Vídeňský tým se dočkal vyrování osm minut před koncem, když si na centr Schrammela naběhl Sabitzer.

90+4
    Nakonec mohli domácí rozhodnout, o De Ceulaerově střele byla řeč před chvílí, ovšem ten stejný hráč v samotném závěru znovu zahrozil a Novota tentokrát nemusel zasahovat. Míč šel těsně vedle.

90+3
    Novota děkuje všem svatým a nepřesné střele De Ceulaera. Po trestném kopu se dostal k míči a tvrdou bombou napřáhl přímo na bránu Rapidu. Balon se lehce otřel o pravou tyč slovenského mága. To byla šance jako hrom.

90+3
    Domácí budou rozehrávat standardku k nelibosti hostujících hráčů.

90+2
    Hned šest zákroků má Köteles. Nyní je v klidu, neboť střela Petsose byla zblokovaná. Následně Sonnleitner reklamuje faul na svou osobu, jenže to bylo přesně naopak.

90+1
    Schrammelova střela pocuchala nervovou soustavou belgických fanoušků, nikoliv tou Kötelesovou. Ten má míč ve své moci.

90
    Nad rámec druhého poločase se budou nastavovat čtyři minuty, což je poměrně dost na nějakou solidní akci.

88
    Dle statistik si dokonce připsal pouze jeden zákrok. Köteles jich měl hned pět.

87
    Střelu De Ceulare kryje brankář Novota, který se ve druhém poločase do hry příliš nedostává.

86
    U míče byl opět Petsos, ale po jeho rohu může být obrana belgických fotbalistů v klidu.

85
    Z leva se cpal před bránu jako hladový vlk Petsos, nebyl vůbec k zastavení, nakonec musel do skluzu Mbodji a bude z toho roh.

84
    Hosté nemají dost, jejich tlak graduje a Genk neví, kam dřív skočit. U vytržení jsou i fanoušci Rapidu, kteří vážili cestu k tomuto soupeři.

83
    Žlutou kartu dostává Jelle Vossen (KRC Genk).

82
    Rapid právě vstřelil branku!
    Zasloužená branka je tu. Hosté měli dostatek šancí a nyní je zde pocukrovaná odměna. MARCEL SABITZER si naběhl na centr střídajícího Schrammela a jeho hlavička byla naprosto přesná. Köteles se sice vrhl po míči, možná si na něj i sáhl, ale na prudký pokus Sabitzera byl krátký. Asistence: Thomas Schrammel.

81
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Steffen Hofmann, přichází Dominik Starkl.