Machačkala – Tromsø 1:0 (kon.) | Karaganda – Alkmaar 1:1 (kon.) | PAOK – Maccabi Haifa 3:2 (kon.)
Šeriff Tiraspol – Tottenham 0:2 (kon.) | Genk – Rapid 1:1 (kon.) | Dynamo Kyjev – Thun 3:0 (kon.)
Liberec – Sevilla 1:1 (kon.) | Freiburg – Estoril 1:1 (kon.) | Lyon – Rijeka 1:0 (kon.)
Real Betis – Guimarães 1:0 (kon.) | Trabzonspor – Legia 2:0 (kon.) | Apollon Limassol – Lazio 0:0 (kon.)
Swansea – Kubaň Krasnodar 1:1 (kon.) | Valencia – St. Gallen 5:1 (kon.) | Černomorec Oděsa – Ludogorec 0:1 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Eindhoven 0:0 (kon.) | Elfsborg – Esbjerg 1:2 (kon.) | Salzburg – Standard 2:1 (kon.)
Wigan – Kazaň 1:1 (kon.) | Waregem – Maribor 1:3 (kon.) | FC Ferreira – Dněpropetrovsk 0:2 (kon.)
Fiorentina – CS Pandurii 3:0 (kon.) | Bordeaux – APOEL 2:1 (kon.) | Frankfurt – Maccabi Tel Aviv 2:0 (kon.)
SC Freiburg
1:1 (1:0)
GD Estoril Praia
Čtvrtek 24.10.2013, 19:00 • Mage Solar Stadion, Freiburg • Evropská liga

To je pro tuto chvíli vše, přeji pěkný zbytek čtvrtečního večera. (20:53:43)

Freiburg si připisuje do tabulky druhý bod a zůstává třetí, Estoril je s bodem poslední.

Freiburg nedokázal ve druhé půli udržet těsný náskok z první části. V 53. minutě dokázal srovnat Sebá a tento stav vydržel až do konce utkání. Jedinou branku domácích vstřelil Vladimír Darida, který v 77. minutě střídal. Do hry se dostal v průběhu druhé půle i další český hráč Václav Pilař.

90+4
    Freiburg měl k dispozici rohový kop, který ale dokázal Estoril ubránit.

90+3
    Lopes dělal obraně Freiburgu ve vápně problémy, domácí si mohli oddechnout, že jeho střela nakonec byla zblokována.

90+2
    Na druhé straně se snažil poslal pas před bránu Mehmedi, ale míč skončil pouze u brankáře Silvy.

90+1
    Dobrý centr hostů z pravé strany na zadní tyč. Obrana Freiburgu ale byla pozorná.

90
    Plné čtyři minuty nastaví hlavní sudí nad rámec základní hrací doby, což je ještě poměrně solidní porce času.

89
    Poslední střídání Estorilu. Ze hry jde střelec jediné branky hostí Couto Sebá a na hřiště na poslední chvíle přichází Bruno Lopes

88
    Po Evandrově rohovém kopu se k zakončení dostal Babanco, jeho střela však byla zblokována.

87
    ...Standardka rozehrána nakrátko a pak přišla polostřela, polocentr dos Santose, který skončil mimo tři tyče.

86
    Pilař fauloval, standardka pro Estoril...

85
    Freiburg se snaží dostat soupeře pod tlak, ale zatím je to marná snaha. Estoril se vcelku dobře brání a navíc může kdykoliv zahrozit i v ofenzívě.

83
    Gonçalves Filipe teď vidí (ETR) poměrně zbytečnou žlutou kartu, už mu ji ale nikdo neodpáře.

82
    Estoril zahrával rohový kop, kterému se Freiburg v pohodě ubránil.

81
    Nějaké zdravotní problémy má teď jeden z hráčů Estorilu a již nějakou tu chvíli leží na trávníku, což se samozřejmě domácím fanouškům příliš nelíbí. Tím hráčem je Babanco.

80
    Pilař našel zpětnou přihrávkou za vápnem Coquelina, ten měl míč ideálně proti noze. Jeho střelu však dobře vyrazil brankář Silva.

79
    Estoril střídá. Na hřiště přijde Javier Balboa a vystřídá Luise Leala.

Zdeněk Plánka

Branky: 11. Darida (Schmid) – 53. Couto Sebá (Leal)

Karty:   40. Fernandes (FRE) – 57. dos Santos (ETR), 83. Gonçalves Filipe (ETR)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 3:5.
    SC Freiburg: Baumann – Hedenstad (66. Pilař), Ginter, Höhn, Lorenzoni – Schmid, Schuster (C), Darida (77. Hanke), Fernandes (46. Höfler), Coquelin – Mehmedi.
    Náhradníci: Batz – Krmaš, Günter, Pilař, Höfler, Klaus, Hanke.

GD Estoril Praia: Silva (C) – Mano, Tavares, Fernandes, Babanco – Couto Sebá (89. Lopes), Gonçalves Filipe, Goebel Evandro, dos Santos, Pedro Galvão (69. Garcia Carlitos) – Leal (79. Balboa).
    Náhradníci: Ribeiro – Pedro, da Silva Gladestony, Balboa, Fernandes, Garcia Carlitos, Lopes.

Rozhodčí: Stanislav Todorov – Veselin Dobriyanov, Ivo Kolev – Ivan Valčev (všichni BUL)