Machačkala – Tromsø 1:0 (kon.) | Karaganda – Alkmaar 1:1 (kon.) | PAOK – Maccabi Haifa 3:2 (kon.)
Šeriff Tiraspol – Tottenham 0:2 (kon.) | Genk – Rapid 1:1 (kon.) | Dynamo Kyjev – Thun 3:0 (kon.)
Liberec – Sevilla 1:1 (kon.) | Freiburg – Estoril 1:1 (kon.) | Lyon – Rijeka 1:0 (kon.)
Real Betis – Guimarães 1:0 (kon.) | Trabzonspor – Legia 2:0 (kon.) | Apollon Limassol – Lazio 0:0 (kon.)
Swansea – Kubaň Krasnodar 1:1 (kon.) | Valencia – St. Gallen 5:1 (kon.) | Černomorec Oděsa – Ludogorec 0:1 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Eindhoven 0:0 (kon.) | Elfsborg – Esbjerg 1:2 (kon.) | Salzburg – Standard 2:1 (kon.)
Wigan – Kazaň 1:1 (kon.) | Waregem – Maribor 1:3 (kon.) | FC Ferreira – Dněpropetrovsk 0:2 (kon.)
Fiorentina – CS Pandurii 3:0 (kon.) | Bordeaux – APOEL 2:1 (kon.) | Frankfurt – Maccabi Tel Aviv 2:0 (kon.)
Trabzonspor AŞ
2:0 (1:0)
Legia Varšava
Čtvrtek 24.10.2013, 19:00 • Hüseyin Avni Aker Stadyumu, Trabzon • Evropská liga

To je ode mě z dnešního duelu skupiny J mezi Trabzonsporem a Legiou Varšavou vše. Přeji příjemný zbytek večera a zase někdy u nějakého onlajnu – na početenou! (21:11:51)

ČK: 0-0

I když byla Legia ve druhém poločase jasně lepším celkem, přesto Trabzonspor dokázal vyhrát a dokonce navýšit svůj náskok na 2:0. Vše začalo v 7. minutě, kdy se po několika střelách prosadil Janko a druhou, pojišťovací branku, přidal až pár minut před koncem Adin z přímého kopu. Trabzonspor si touto výhrou pojistil první místo a naopak Legia už má jen mizivou šanci na postup do dalších fází Evropské ligy.

Zákroky brankáře Wojciecha Skaba (LEG) – 2.

Zákroky brankáře Onura Kivraka (TRA) – 8.

90+4
    Tohle byl hodně zbytečný faul. Už ležícímu Furmanovi dal Güral hlavičku přímo do obličeje a za tento akt vidí žlutou kartu.

90+3
    Do poslední minuty vkráčejí hosté s míčem na noze.

90+2
    Domácí se snaží držet míč na svých kopačkách daleko od své branky. To se jim zatím moc nedaří. Ale vybojovali aspoň autové vhazování na své polovině.

90
    Zápas je nastaven o 3 minuty.

90
    Roh se hostům nepovedl a ihned po výkopu se míče zhostili domácí.

90
    Až nyní náznak šance. Brzyskeho střelu vyrazil Kivrak na roh.

89
    Legia drží v posledních minutách míč na svých kopačkách a do žádných nebezpečných situací se nežene.

88
    Jodłowiec to v souboji se silou přepískl a Yumlu doslova svalil na zem.

87
    Dvalishvili se objevil v ofsajdu.

86
    Legia se snaží ještě se zápasem něco udělat, aspoň snížit, ale dnes jí není přáno vstřelit gól. To především díky skvěle chytajícímu Kivrakovi.

85
    Střídající Güral se dostal do velké šance, když zachytil jeho spoluhráč Erdoğan míč a hnali se 2 na 2. Güralova střela ale mířila hodně mimo pravou tyč Skabiho.

83
    Trabzonspor právě vstřelil branku!
    K volnému kopu se postavil OLCAN ADIN, který propálil vše, co mu stálo v cestě a zvyšuje už na 2:0!
    Bez asistence.

82
    Brzyski zfauloval Erdoğana a domácí budou rozehrávat z levého rohu velkého vápna volný kop!