Havlíčkův Brod – Jihlava 4:2 (kon.) | Olomouc – Havířov 1:6 (kon.) | Slavia – Žďár n/S 2:4 (kon.)
Hr. Králové – Č. Budějovice 3:2 (kon.) | Chomutov – Letňany 9:6 (kon.) | Plzeň – Ústí n/L 5:3 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
3:2 (1:0, 2:0, 0:3)
HC Motor České Budějovice
Neděle 27.10.2013, 11:30ELIOD extraliga mladšího dorostu

58:56
    Budějovicím se naskytuje dobrá příležitost pro vyrovnání. Za hákování je vyloučen Filip Moník.

54:14
    Za to jsou současně potrestáni na 2+2 minuty domácí Jonáš a hostující Matějka.

51:46
    Hostující brankář se snažil vyhodit kotouč po mantinelu, ten se mu po hokejce svezl a Němec ho namířil do ochranné sítě. Za to je samozřejmě potrestán na dvě minuty.

45:12
    To se může změnit po vyloučení Kachyni, který si odsedí dvě minuty za vražení na hrazení. Navíc si za své protesty vykoledoval desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

40:21
    Třetí třetina začala vyloučením Kachyni, který krosčekoval hradeckého hráče.

37:22
    Kondelík napadl jednoho z Hradeckých a jde si za to posedět k trestoměřičům – přesilová hra pro Hradec.

28:37
    Domácí dostávají možnost navýšit skóre, protože budou hrát přesilovku. Jurka nestíhal, zahákoval protihráče a jde za to pykat.

25:15
    Za tu jsou současně vyloučeni domácí Hejna a hostující Tintěra. Oba na dvě minuty za vysokou hůl.

15:02
    To je velká šance pro Budějovice. Pavlík držel jednoho ze soupeřů a putuje za Kynčlem na trestnou lavici. Hosté budou hrát více než minutu a půl 5 na 3.

14:36
    Jihočeši si zahrají přesilovou hru. Kynčl vystřelil kotouč do hlediště a jde právem na trestnou lavici.

08:18
    Navíc se počet hráčů na ledě srovná, protože se Hroudný provinil podražením. Hraje se 4 na 4.

06:51
    Jen co naskočil Vochozka na led, je vyloučen jeho spoluhráč Schmidmayer za hákování. Hradecká početní výhoda tak pokračuje.

04:31
    Hradec může skóre navýšit, neboť bude hrát přesilovou hru. Vochozka napadl ve středním pásmu Pavlíka a je za to potrestán na dvě minuty.

Jan Vavřina

Branky a nahrávky: 3. Pavlík (Hejna), 29. Matějček, 33. Pavlík (Hejna) – 49. Matějka (Kondelík), 54. Bahula (Pospíšil)

Královští lvi Hradec Králové: Vomáčka (Weiss) – Pohl, Hroudný, Muška, Šalda, Fanderlik, Jonáš – Hanousek, D. Matouš, J. Moník, F. Moník, Matějček, Pažourek, Jirásek, Dvořák, Štohanzl, Maršík, Kynčl, Hejna, Hidveghy, Pavlík "C". Trenér: Tomáš Martinec.
    HC Motor České Budějovice: Němec (Ovsjannikov) – Švagr, Kachyňa, Tintěra, Dvořák, Kubeš, Jurka – Schmidmayer, Remiáš, Vochozka, Pospíšil, Kaisler, Matějka, Bahula "C", Kondelík, Kašper, Matys. Trenér: Ladislav Kolda.

Rozhodčí: Veselý – Shejbal, Vodička