Pittsburgh – Boston 3:2 (kon.) | Calgary – Toronto 2:4 (kon.) | Los Angeles – San Jose 4:3 (po pr.)
Vancouver – Detroit 1:2 (kon.)
Los Angeles Kings
4:3 (1:2, 1:1, 1:0 - 1:0)
San Jose Sharks
Čtvrtek 31.10.2013, 03:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

54:30
    Carcillo zbytečně fauluje Coutureho a oslabuje tak svůj tým v závěru třetí třetiny, šance pro Sharks!

52:00
    A znovu – lavička San José nezvládla střídání a rozhodčí Sharks trestají dvouminutovým trestem za příliš mnoho hráčů na ledě, přesilová hra Kings.

44:36
    Wingels "najel" do Jonathana Quicka v jeho brankovišti, vylučuje se, Kings si zahrají přesilovou hru.

37:22
    Ano, je to domácí Clifford za atakování brankáře v brankovišti, podražení, hosté si zahrají přesilovou hru.

33:39
    Vylučuje se, na trestnou lavici putuje někdo z hostů, lavička Sharks špatně střídala a na ledě bylo více hráčů, přesilová hra Kings.

18:18
    Sheppard faulován v rohu třetiny Kings Mitchellem, rozhodčí vylučují a přesilovou hru si zahrají hosté.

14:13
    Přesilová hra Kings končí, na trestnou lavici míří Williams za sekání, poměr sil na ledě se vyrovná.

13:21
    Pavelski si nyní musel pomoci "háčkem", když se kolem něho prohnal Williams a dostává dvě minuty za hákování, Kings mají přesilovou hru.

12:11
    První bitka v utkání, na trestnou lavici usedá Brown a domácí Clifford.

07:05
    Poprvé se dnes vylučuje, na trestnou lavici putuje Matthew Irwin za podražení, Kings si zahrají přesilovou hru.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 3. Doughty (Williams), 24. Stoll (Vojnov, Brown), 53. Williams (Kopitar, M. Richards), 63. Kopitar (Doughty, M. Richards) – 1. Vlasic (Couture, Kennedy), 12. Pavelski (Wingels), 39. Couture (Marleau, Demers)

Los Angeles Kings: Quick (Scrivens) – Regehr, Doughty, Vojnov, Mitchell, Muzzin, Greene – King, Kopitar, Williams – M. Richards, Carter, Frattin – Brown, Stoll, Lewis – Clifford, Fraser, Carcillo
    San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Vlasic, Braun, Irwin, Stuart, Hannan, Demers – Hertl, J. Thornton, Sheppard – Kennedy, Couture, Marleau – Hamilton, Pavelski, Wingels – McCarthy, Desjardins, Brown

Rozhodčí: Kozari, L´Ecuyer – Cvik, Nansen

Diváci: 18 118