Boston – Anaheim 3:2 (1:0 po s.n.) | NY Rangers – Buffalo 2:0 (kon.) | Arizona – Nashville 5:4 (1:0 po s.n.)
po s.n. (1:0)
Arizona Coyotes
5:4 (0:3, 2:0, 2:1 - 0:0)
Nashville Predators
Pátek 01.11.2013, 03:00 • Jobing.com Arena, Glendale • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

Češi na ledě
    Za Nashville nenastupuje žádný Čech.
    V dresu Phoenixu by se mělo v dnešním utkání představit hned kvarteto českých hráčů – obránci Zbyněk MICHÁLEK a Rostislav KLESLA, útočníci Radim VRBATA a Martin HANZAL.

Nejproduktivnějším hráčem Predators je Craig SMITH, který nasbíral sedm bodů za dva góly a pět asistencí, což v aktuálním pořadí kanadského bodování znamená stošestačtyřicáté místo v rámci celé ligy. Druhým nejproduktivnějším hráčem Predators je David LEGWAND, který má na svém kontě také sedm bodů za jeden gól a šest asistencí, aktuálně mu patří stodvaapadesáté místo v bodování NHL.

NASHVILLE PREDATORS
    Nashville je po dvanácti odehraných zápasech na pátém místě v Centrální divizi, na svém kontě mají šest výher a pět proher + jednu prohru v prodloužení. Nashville se v dnešním utkání bude vzpamatovávat z nepříjemného "výprasku" 1:6, který na svém hřišti utrpěl se St. Louis. Pro Predators to naví byla druhá prohra z posledních třech zápasů, když naopak předtím dokázali dvakrát zvítězit na ledě soupeřů (ve Winnipegu a v Montrealu).

Nejproduktivnějším hráčem Coyotes je Radim VRBATA , který nasbíral dvanáct bodů za pět gólů a sedm asistencí, což v aktuálním pořadí kanadského bodování znamená sedmadvacáté místo v rámci celé ligy. Druhým nejproduktivnějším hráčem Coyotes je Martin HANZAL , který má na svém kontě jedenáct bodů za pět gólů a šest asistencí, aktuálně mu patří dvaačtyřicáté místo v bodování NHL.

PHOENIX COYOTES
    Phoenix se v pořadí Pacifické divize drží na čtvrtém místě s bodovým ziskem osmnácti bodů za osm výher a dvě prohry v prodloužení. Pouze ve třech případech odešli hokejisté Phoenixu z ledu bez bodu, to je skvělá bilance! Pro Coyotes bude navíc dnešní zápas třetím v řadě na vlastním hřišti, když v předchozích dvou dokázali zvítězit – nejprve porazili Edmonton 5:4 a poté i silné Los Angeles 3:1! Jak si povedou do třetice v dnešním zápase proti Nashvillu?

Vítejte u onlajn přenosu utkání základní části NHL, v němž Phoenix Coyotes přivítá na svém ledě Nashville Predators.

Phoenix Coyotes: Greiss (M. Smith) – Ekman-Larsson, Z. Michálek, Morris, Yandle, Schlemko, Stone – Boedker, Ribeiro, Vrbata – Klinkhammer, Vermette, Doan – Kennedy, Miele, Moss – Szwarz, Chipchura, Bissonnette

Nashville Predators: Hutton (Hellberg) – Jones, Weber, Ekholm, Klein, Bartley, Ellis – Wilson, Fisher, Hornqvist – Bourque, Cullen, C. Smith – Spaling, Legwand, Forsberg – Nyström, Gaustad, Hendricks

Rozhodčí: L´ecuyer, Peel – Cameron, Amell.

00:01

00:32
    Vhazování po levici Huttona.

00:53
    Michálek střílí z pravé strany, od modré, puk míří vedle branky Predators.

01:25
    Yandle nahazuje puk do útočného pásma, rozhodčí přerušují hru.

01:35
    Vhazování ve třetině Predators, hosté získávají puk.

01:55
    Koprikoski v dobré pozici netrefuje z pravé strany branku.

02:28
    Boedker zavezl puk do útočného pásma, Zbyněk Michálek pálí znovu od modré a donutil Huttona k provedení zajímavé otočky v brankovišti, ten si rozhodně nebyl jistý, kde je puk!

03:16
    Coyotes dobře napadají rozehrávku soupeře, tomu činí přechod přes střední pásmo velké problémy.

03:58
    Predators ve třetině Phoenixu, zatím se hosté nedostali ke střele.

04:15
    A to již nyní, po střele Fishera z mezikruží, neplatí – Greiss chytá a přerušuje hru.

04:22
    Zbyněk Michálek odvedl velmi dobrou práci na brankovišti, rozhodčí přerušují hru, bude se vhazovat po pravici Greisse.

05:03
    Nyström vybojoval puk ve třetině Phoenixiu v souboji s Ekman-Larssonem.

05:31
    Josi má puk za brankou Greisse, ale Coyotes nakonec získávají puk na své hokejky a vyváží ho alespoň do středního pásma.

06:50
    Predators přešli do útoku, Ekholm střílí z mezikruží, slabou střelu Greiss v pohodě vyráží.

07:20
    Po úvodním náporu Coyotes již není ani památky, Nashville vyrovnalo hru.

07:50
    Phoenix ve třetině soupeře, Yandle nahazuje na branku, ale nikdo netečoval, hrát mohou hosté.

08:03
    Ti vybojovali alespoň útočné pásmo, bude se vhazovat po pravici Greisse.

08:31
    Dlouhý pas na Nyströma, který bojuje o puk ve třetině Coyotes, úspěšnější domácí hokejisté.

09:00
    Nashville právě vstřelil branku!
    Ale přesto se hosté dostávají do vedení, skvěle umístěnou střelou z pravé strany se prosazuje MATT HENDRICKS, puk orazítkoval tyčku a skončil v brance, první branka Hendrickse v této sezóně. Asistence: David Legwand, Mattias Ekholm.

10:00
    Zakázané uvolnění Nashvillu, hra se stěhuje před Huttona.

09:08
    Při inkasovaném gólu tam "zaspal" pozdě se vracející Rundblad, který si nepohlídal svou levou stranu, kde byl zcela otevřený prostor.

10:27
    Mezitím se hra přesunula před Greisse, domácí vyhráli vhazování a postupují do středního pásma.

11:05
    Zbyněk Michálek je opatrný při rozehrávce, přesto Phoenix ztrácí puk ve středním pásmu.

11:25
    Ten získávají hosté po nahození do útočného pásma a mohou ohrozit Greisse.

12:15
    Závar před Greissem, Boedker tam odstavil dorážejícího Gaustada, rozhodčí přerušují hru.

13:06
    Nashville po vedoucí brance kontroluje průběh utkání, domácí často bruslí bez puku.

13:45
    Josi ztratil puk ve středním pásmu, domácí toho ale nedokázali využít.

14:12
    Svou převahu dokázali hosté vyjádřit dalším gólem, od na hranici brankoviště bojujícího ERICA NYSTRÖMA se odráží puk po střele Patrica Hornqvista do branky, tam neodvedl dobrou práci bránící Chipchura, hosté vedou již 2:0! Asistence: Patric Hornqvist, David Legwand.

14:39
    Vhazování před Huttonem, hosté úspěšnější, puk ve středním pásmu.

15:30
    Nasville před Greissem.

15:40
    Kleinovo střela z pravé strany zablokována a nyní mohou domácí zaútočit.

16:02
    Ale místo toho předvádí skvělý zákrok Greiss, který ve vyložené šanci vychytal nájezd Fishera z pravé strany!

16:30
    Vylučuje se, na trestnou lavici odchází domácí hráč, je to centr prvního útoku Ribeiro, přesilová hra Predators.

16:45
    Predators jsou v úspěšnosti přesilových her až dvacátí v pořadí celé ligy, puk ve středním pásmu.

17:20
    Ano, a Predators potvrzují, že přesilové hry nejsou zrovna silnou stránkou.

17:28
    A pozor, další vyloučení, na trestnou lavici odchází další domácí hráč, je to Mikkel Boedker, to je přesilová hra pěti proti třem!

17:42
    Hosté mají jedinečnou šanci navýšit své vedení a vylepšit statistiku využitých přesilových her.

18:07
    Greiss vychytal i podruhé Fishera, který střílí z levé strany.

18:25
    Ale tentokrát se již Predatros radují, Zbyněk Michálek nezachytil na brankovišti přihrávku Jonese a DAVID LEGWAND na levé straně zakončuje do odkryté branky. Asistence: Seth Jones, Shea Weber.

18:58
    Pokračuje přesilová hra pět na čtyři, ještě zhruba půl minuty se budou muset domácí bránit.

19:00
    Poslední minuta první třetiny, Boedker vyhazuje puk ze třetiny.

19:18
    Josi nahazuje puk do útočného pásma, ale Vermette vyhazuje ze třetiny.

19:28

19:47
    Phoenix v závěru třetiny bojuje v útočném pásmu.

20:00

Ale domácí se již nedostali ani ke střele, končí první, totálně nepovedená, třetina z pohledu Phoenixu, který prohrává 0:3! Hosté přečkali úvodní nápor domácích a poté nejen, že vyrovnali hru, ale díky Hendricksovi se ujali v deváté minutě i vedení. Na Phoenixu byla patrná snaha, ale hosté byli více důrazní i přesnější, v 15. minutě navýšil jejich náskok Nyström a při přesilové hře pěti proti třem uzavřel "účet" první dvacetiminutovky Legwand, který se trefil v devatenácté minutě.

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začíná přibližně ve 4:02 hodin.

20:01

20:33
    Morris tvrdým zákrokem, kdy buď loktem nebo ramenem, doslova sestřelil střelce prvního gólu Hendrickse, může být nyní rád, že nedostal nějaký trest.

20:40
    Hendricks odchází s lékařem týmu do kabiny k ošetření, doufejme, že to nebude nic vážného.

21:10
    Shea Weber zkouší z pravé strany, od modré, pozornost Greisse, ten s přehledem chytá.

21:45
    Coyotes napadáním rozehrávky soupeře získávají útočné pásmo.

22:06
    Miele netrefuje branku z mezikruží, i to je dnes obraz hry domácích Coyotes.

22:21
    Phoenix právě vstřelil branku!
    Ale z následného útoku, kdy Zbyněk Michálek nachází přesnou přihrávkou přes střední pásmo na levé straně najíždějícího JORDANA SZWARZE, již padá první gól Coyotes, je to vůbec první gól kariéry pro Jordana Szwarze, který překonává Huttona přesnou střelou z levé strany! Asistence: Zbyněk Michálek, Oliver Ekman-Larsson.

22:48
    Tak uvidíme, jak se první gól Coyotes "podepíše" na výkonu domácího týmu.

23:20
    Jedno je zřejmé – i dnes si Zbyněk Michálek připíše na své konto další slušnou "porci" minut na ledě. Aktuálně patří jeden z nejvytěžovanějších hráčů Coyotes k hráčům, kteří mají nejvíce minut v dnešním zápase – 9:27.

23:20
    Oddechový čas pro domácí.

23:35
    Lavička Coyotes chtěla zřejmě dopřát oddechu svým klíčovým hráčům, již se hraje.

24:02
    Greiss musí zasahovat po střele Spalinga z levé strany. Hra přerušena, bude se vhazovat ve třetině Coyotes.

25:07
    Hosté pouze nahazují puk, ale ten získávají domácí.

25:13
    Jenže ti pro změnu nepřesně rozehrávají, icing, vhazování před Greissem.

25:45
    Zbyněk Michálek nahazuje puk na Huttona, ale tam se nikdo v červeném nedostává k případné dorážce.

25:56
    Na druhé straně se do zakončení dostává z pravé strany Legwand, Greiss chytá.

26:10
    Ribeiro nepřesně přihrává v útočném pásmu, puk končí ve střední třetině.

26:45
    Yandle hledá zpětnou přihrávkou v útočném pásmu Doana, který najíždí z levé strany, puk získává soupeř, který vyhazuje.

27:00
    Icing Nashvillu, hra se stěhuje před Huttona.

28:05
    Nashville ztrácí útočné pásmu, puk se postupně dostává až za branku Huttona.

28:28
    Doan se vřítil do útočného pásma, je pískán ofsajd, vhazovat se bude ve střední třetině.

29:16
    Boedker nachází Vermetteho na pravé straně, ale Weber překazil kombinaci Coyotes v útočném pásmu a vyhazuje puk ze třetiny.

29:51
    Ale DEREK MORRIS svým čtvrtým gólem v této sezóně překonává z pravé strany parádní ranou "pod víko" Huttona, nechytatelná střela, na níž měl Morris spoustu času, pravé strana zůstala "otevřená" a domácí snižují na rozdíl jediného gólu! Asistence: Keith Yandle, David Moss.

30:35
    "Přehoupli" jsme se do druhé poloviny dnešního utkání, stav zápasu dává naději, že se dočkáme znovu skvělého hokeje, po "marné" první třetině, z pohledu domácích, je tu opět vyrovnanější skóre!

31:31
    Coyotes nyní "tlačí" svého soupeře, dočkáme se ještě v této třetině vyrovnávacího gólu?

32:43
    Greiss musí zasahovat proti střele Spalinga z pravé strany, zvládl to, přerušuje hru, bude se vhazovat ve třetině Coyotes.

33:00
    Nebezpečný závar před Greissem, Wilson a poté i Stalberg se tam snažili dorážet, ale domácí gólman držel puk ve své výstroji.

33:32
    Hosté nahazují puk do útočného pásma, ten však získává domácí obrana.

33:55
    Miele z levé strany nahazuje za branku Phoenixu, hrají hosté.

34:13
    Velké štěstí pro Predators, po střele Korpikoskiho z pravé strany prošel Huttonovi puk mezi betony a pomalu se šoural do branky, pohotovým odpalem však celou situaci vyřešil obránce Weber!

35:10
    Nechybělo mnoho a mohlo být vyrovnáno, nyní pískán icing Predators.

35:20
    Radim Vrbata prohrává vhazování před Huttonem a hosté dostávají puk ze třetiny.

36:03
    Josi získává nahozený puk soupeře a Predators mohou zaútočit.

36:26
    Jenže je tu rychlý protiútok Coyotes, střelu Klinkhammera z pravé strany Hutton vyráží.

36:57
    Predators bojují o puk v útočném pásmu, marně, domácí se osvobozují.

37:25
    Doan bojuje o puk za brankou Predators, byť se mu o přihrávku hlásí Morris na modré.

37:51
    Coyotes stále před Huttonem.

38:25
    "Záemk" v podání Phoenixu, jako by domácí hráli přesilovou hru!

38:52
    Až nyní se hosté osvobozují, Hutton tam předvedl skvělé zákroky a podržel svůj tým!

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

39:20
    A Coyotes stále tlačí svého soupeře před jeho branku.

40:00

Druhá třetina je u konce, Coyotes jí jednoznačně ovládli a hlavně v závěru dokázali zatlačit svého soupeře tak, že se Predators nedostali ani ze třetiny! Vyrovnat se domácím však nepodařilo, i díky skvělým zákrokům Huttona. I ten však ve druhé třetině inkasoval, a to ve 23. minutě, kdy se poprvé v kariéře trefil Szwarz a ve 30. minutě, to se prosadil střelou z pravé strany Morris. Domácí tak po dvou třetinách prohrávají 2:3, ale pokud budou pokračovat ve stejném výkonu, jaký předváděli ve druhé třetině, nemusí se o výsledek příliš obávat.

Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začíná přibližně ve 4:59 hodin.

40:01

40:25
    Puk ve třetině Coyotes, ale na hokejkách domácích hráčů.

40:56
    Není to zakázané uvolnění Predators, Stone musí hrát.

41:15
    Vermette jen těsně nedosáhl na přihrávku Vrbaty, domácí ztrácí útočnou třetinu.

42:05
    Ekholm nahazuje na Greisse, ale obrana Coyotes dokázala puk vyhodit ze třetiny.

42:25
    Každopádně domácím se nedaří navázat na skvělý závěr druhé dvacetiminutovky.

42:45
    Další neúspěšná útočná akce Coyotes, puk ve středním pásmu.

43:35
    Predators nahazují puk do třetiny soupeře a hosté jdou střídat.

43:50
    Střídají i domácí, na ledě čtvrtá pětka Coyotes.

44:15
    PAUL GAUSTAD zůstal zcela nepokrytý před Greissem, Stone se nechal lehce odstavit a Gaustad dokázal, zády k brance, překonat domácího gólmana, hosté vedou o dva góly! Asistence: Nick Spaling.

44:42
    Radim Vrbata na druhé straně střílí z pravé strany, Hutton chytá.

44:55
    To je pro domácí tým doslova "studená sprcha" – po povedené druhé třetině přichází mírné "vystřízlivění" a blízko k vítězství jsou opět hosté.

45:16
    Greiss zasahuje proti střele Josiho, hosté mají od úvodního hvizdu zřetelnou převahu.

45:18
    Vylučuje se, na trestnou lavici odchází Matt Cullen, první přesilová hra pro Phoenix.

45:25
    Hosté se hned v úvodu oslabení osvobozují, puk v středním pásmu.

45:50
    Ekman-Larsson zaváží puk po pravém křídle a Phoenix zůstává před Huttonem.

46:16
    Ribeiro již mohl zakončit z pravé strany, ale nakonec ještě našel na druhé straně volného SHANE DOANA, který v jízdě, přesnou střelou švihem, překonává přesouvajícího se Hutton. Využitá přesilová hra, domácí prohrávají opět již "pouze" o gól. Asistence: Mike Ribeiro, Keith Yandle.

46:55
    Tak uvidíme, jak se tento veledůležitý gól "podepíše" na výkonu Coyotes.

47:18
    Rozhodčí přerušují hru, pískán ofsajd Phoenixu na útočné modré.

47:49
    Stone hledá na útočné modré Ribeira, domácí se dostali před Huttona, ten chytá.

48:16
    Domácí sice dokázali dát gól, ale rozhodčí již předem signalizovali, že je to faul a pravděpodobně bude nařízené trestné střílení.

48:16
    Ještě komunikace s videocentrem, je zřejmé, že puk skončil v brance, a to dříve, než Vermette "nalétl" do gólmana Huttona. Domácí protestují, že by měl platit gól, tak uvidíme.

48:16
    Ano, rozhodčí nakonec gól uznávají, ANTOINE VERMETTE se tak může radovat z vyrovnávacího gólu, správné rozhodnutí mužů v pruhovaném a je vyrovnáno! Asistence: Shane Doan, Kyle Chipchura.

48:50
    Pro jindřichohradeckého odchovance, Zbyňka Michálka, to mohl být dnešní druhý bod za druhou asistenci, ale zpětně byla připsána Chipchurovi.

49:21
    Rozhodčí přerušují hru, je to icing, vhazovat se bude před Greissem.

50:00
    Poslední desetiminutovka třetí třetiny, stav nerozhodný, bude následovat prodloužení?

50:22
    Wilson pálí z levé strany, Greiss máchl lapačkou, ale puk míří vedle branky.

50:55
    Nashville nyní "sevřel" svého soupeře v jeho třetině.

51:18
    Greiss musí zasahovat proti dorážejícímu Hornqvistovi.

51:40
    Klein skončil za brankou Predators, kde leží bez helmy, ano, odraz puku z hokejky Vermetteho, Klein spěchá na střídačku, není to nic vážného.

51:55
    Velmi dobrá šance Gaustada, který překvapil svou střelou zády k brance, puk prolétl těsně vedle branky.

52:40
    Wilson ustál souboj za brankou a Nashville se drží ve třetině soupeře.

53:10
    Coyotes se osvobozují pouze za cenu zakázaného uvolnění.

53:35
    Weber to měl na pravé straně na "dlouhou hůl", díky bohu pro Coyotes, to by byla velmi dobrá pozice ke střele!

54:03
    Bourque najíždí z pravé strany před Greisse, střílí, ale trefuje pouze dobře postaveného gólmana Phoenixu.

55:05
    Znovu se Wilson dostává ke střele, i tentokrát jeho bekhendový pokus dokázal Greiss vyrazit.

55:35
    Je třeba zklidnit hru, to si uvědomuje obrana Coyotes, Nashville získává v posledních vteřinách mírnou převahu!

56:15
    Nyström najíždí z levé strany, jeho střelu Greiss vyrazil, ani neví jak, ohlíží se, kde je puk, ten je za brankou.

56:45
    Na druhé straně střílí Moss, i tento zákrok Huttona nepatří k nejjistějším, přesto i gólman Nashvillu chytá.

57:03
    Chipchura zachytil rozehrávku na útočné modré a okamžitě nachází na levé straně Vermetta, ten střílí z voleje, Hutton chytá a přerušuje hru.

57:20
    Predators dostávají puk alespoň do středního pásma.

58:07
    Vše nasvědčuje tomu, že dnes budeme svědky prodloužení.

58:22
    Puk opouští ledovou plochu, vhazování ve středním pásmu.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, puk na hokejkách domácích hráčů.

59:25
    Michálek vybojoval puk v rohu ve vlastní třetině v souboji s Josim, domácí přechází do útoku.

59:50
    V samém závěru třetiny se "zajiskřilo" na obou stranách, Zbyněk Michálek končí na ledě poté, co nejprve zablokoval střelu a poté dokonce schytal ránu do rukavice, je v pořádku.

60:00

Ano, po šedesáti minutách se o vítězi nerozhodlo, oba týmy mají již nyní jistý bod, na to, kdo získá ten druhý, si musíme ještě nějakou dobu počkat.

60:01

60:18
    Aktivní Wilson se znovu dokázal natlačit do koncovky, jeho pokus z levé strany Greiss v pohodě chytá.

60:35
    Rozhodčí signalizují vyloučení, a to v sestavě Predators.

60:55
    Coyotes jsou v útočném pásmu při ponechané výhodě v pěti proti čtyřem.

61:17
    A nechybělo mnoho a Ribeiro mohl dát vítězný gól! Vylučuje se, na trestnou lavici odchází David Legwand a domácí mají přesilovou hru čtyř proti třem.

61:38
    Coyotes ztrácí útočné pásmo, hosté se na okamžik osvobozují.

62:00
    Nyní jsou již Coyotes před Huttonem.

62:10
    Doan pálí vedle branky.

62:20
    A po střele Vrbaty vyhazují hosté ze třetiny a mohou jít střídat.

62:38
    Domácí nestřídali, na ledě tak stále zůstává čtveřice Vrbata, Yandle, Ekman-Larsson a Ribeiro.

63:05
    Puk opouští třetinu Predators, hosté se zřejmě ubrání.

63:17
    Ano, je to tak, hosté v plném počtu.

63:30
    Coyotes nedokázali využít výhodnou přesilovou hru čtyři na tři, utkání spěje k samostatným nájezdům.

64:00
    Posledních šedesát vteřin prodloužení.

64:07
    Miele pálí vedle branky, přesto se Coyotes drží před Huttonem.

64:28
    Miele "zatancoval" před Huttonem a bekhendem, z otočky, zkouší dát vítězný gól, nepovedlo se.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Ani prodloužení nerozhodlo o dnešním vítězi, je to jasné, následují rozhodující samostatné nájezdy, které již určí, kdo si připíše bod navíc!

Samostatné nájezdy začínají.

Jako první pojede nájezd domácí Mike Ribeiro. Po něm následuje Vrbata a Ekman-Larsson.

Za hosty pojedou C. Smith, Cullen a Fisher.

Mike Ribeiro to měl na "dlouhou hůl", puk mu "utekl" z hole a zakončuje vedle branky.

Za hosty Craig Smith.

Slušně provedený nájezd, ale Greiss dokázal vymrštit svůj levý beton, parádní zákrok!

Co nyní Radim Vrbata?

Ani jemu blafák nevyšel, zatím na prvního střelce v nájezdech čekáme.

Matt Cullen najíždí na Greisse, těsně před ním zabrzdil a zkusil střelu mezi betony, Greiss to ustál a nenechal se překvapit.

Za Coyotes Oliver Ekman-Larsson.

Tvrdá střela zápěstím – Hutton vyráží, Fisher může nyní rozhodnout!

Pokud Mike Fisher překoná Greisse, hosté vítězí.

Tyč! Mike Fisher trefuje pouze tyčku, štěstí na straně Coyotes, nájezdy pokračují.

Za domácí jede Rundblad, ale ani on nepřekonává Huttona.

Gabriel Bourque také může rozhodnout o vítězství Nashvillu.

Nedal, puk končí nad brankou Phoenixu.

Mikkel Boedker se může stát prvním, kdo dnes promění svůj nájezd.

Ano, perfektně provedený nájezd, blafák do bekhendu, zvednutý puk "pod víko", ležící Hutton bez šance.

A David Legwand musí dát, jinak je konec.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Phoenix Coyotes.
    Nedal! David Legwand neprostřelil Greisse, který vychytal všechny nájezdy soupeře a odměnou je mu bod navíc! Rozhodující gól si připisuje MIKKEL BOEDKER, který dnes jako jediný dokázal svůj nájezd proměnit.

Skončilo dnešní dramatické utkání, které se zprvu vyvíjelo hodně nepříznivě pro domácí tým, který první třetinu prohrál vysoko 0:3. V dalším průběhu pak ale domácí dokázali průběh utkání zvrátit a dovést ho do rozhodujících nájezdů, kde byli Coyotes úspěšnější, hlavně zásluhou skvěle chytajícího Greisse, který ani jednou neinkasoval! Zasloužené dva body pro Phoenix, hosté si odváží z Arizony alespoň bod.

Dnešní utkání sledovalo 7 401 diváků.

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:03:11)

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 23. Szwarz (Z. Michálek, Ekman-Larsson), 30. Morris (Yandle, Moss), 47. Doan (Ribeiro, Yandle), 49. Vermette (Doan, Chipchura), rozh. náj. Boedker – 9. Hendricks (Legwand, Ekholm), 15. Nyström (Hornqvist, Legwand), 19. Legwand (Jones, Weber), 45. Gaustad (Spaling)

Arizona Coyotes: Greiss (M. Smith) – Ekman-Larsson, Z. Michálek, Morris, Yandle, Rundblad, Stone – Boedker, Ribeiro, Vrbata – Klinkhammer, Vermette, Doan – Kennedy, Miele, Moss – Szwarz, Chipchura, Bissonnette
    Nashville Predators: Hutton (Hellberg) – Jones, Weber, Ekholm, Klein, Josi, Ellis – Wilson, Fisher, Hornqvist – Bourque, Cullen, C. Smith – Spaling, Legwand, Wilson – Nyström, Gaustad, Hendricks

Rozhodčí: L´ecuyer, Peel – Cameron, Amell

Diváci: 7 401