Orlová – Frýdek-M. 5:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 3:6 (kon.) | Nový Jičín – Prostějov 2:4 (kon.)
Přerov – Břeclav 3:1 (kon.) | SHK Hodonín – Vsetín 7:4 (kon.) | Technika Brno – Poruba 2011 4:3 (2:0 po s.n.)
Nymburk – Klášterec nO 1:3 (kon.) | Milevsko – Jablonec n/N 3:7 (kon.) | Kolín – Řisuty 4:3 (kon.)
Bílina – Kobra 1:8 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 2:5 (kon.) | Vrchlabí – Jindř. Hradec 3:2 (2:0 po s.n.)
Děčín – Tábor 5:6 (0:2 po s.n.) | Pelhřimov – Sokolov 1:4 (kon.)
po s.n. (0:2)
HC Děčín
5:6 (1:0, 2:2, 1:2 - 0:0)
HC Tábor
Sobota 02.11.2013, 18:002. liga skupina Západ

64:40
    Merta dvě minuty sekání. Bude se hrát 3 na 3.

63:17
    Klíma dostává dvě minuty za krosček a zbytečně tak oslabuje svůj tým. Děčín si zahraje přesilovou hru.

53:47
    Heršálek putuje na trestnou lavici za nedovolené bránění. Děčín bude hrát přesilovou hru.

49:00
    Molnár putuje na trestnou lavici za držení a současně také Racek za sekání.

47:28
    Vyloučení na obou stranách za hrubost. Na domácí straně Oliverius, na straně hostí Černý. Hrát se bude 4 na 4.

34:01
    Hostující Šimák dostává dvě minuty za zdržování hry.

26:26
    Děčínští mají šanci vrátit si své vedení na svou stranu, neboť si zahrají přesilovou hru. Šimák dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

18:46
    Přesilovka pro Děčín. Seidl obdržel dvě minuty za nedovolené bránění.

14:34
    A hosté si zahrají 5 na 3. Oliverius putuje na dvě minuty na trestnou lavici taktéž za nedovolené bránění.

14:22
    A z jejich tlaku pramení také děčínský faul. Müller dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

07:44
    Přesilovku si zahrají také hosté z Tábora. Zika obdržel dvě minuty vražení na hrazení.

03:57
    Máme tu první vyloučení dnešního zápasu. Na trestnou lavici putuje za podražení hostující Černý.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 6. Zika (Oliverius), 21. Faigl (Zika), 36. Merta (Pořický), 43. Racek (Kuchynka), 60. Oliverius – 25. Kolomý (Kellner), 26. Mařík (Matušík, Klíma), 44. Klíma (Mařík, Matušík), 45. Šimák (Zayml), 59. Mařík (Matušík), rozh. náj. Mařík

HC Děčín: Formánek (Šticha) – Hříbal, Procházka, Saska, Molnár, Motejlek, Müller, Nikl, Stezka – Faigl, Oliverius, Zika – Pořický, Merta, Kuchynka – Racek, Chládek, Vacek – Došlý, Šetka
    HC Tábor: Panec (Klestil) – Havran, Černý, Hlaveš, Ošmyk, Kanov, Heršálek, Klíma, Liška, Šimák, Pechánek, Krätzer, Kellner, Matušík, Zayml, Kolomý, Mařík, Seidl, Dudák, Mrkvička, Hájek