FK Krasnodar – Kubaň Krasnodar 1:2 (kon.) | Rostov – Kazaň 0:0 (kon.) | Spartak – Lok. Moskva 1:3 (kon.)
Machačkala – Ural 0:1 (kon.)
FK Spartak Moskva
1:3 (1:2)
FK Lokomotiv Moskva
Neděle 03.11.2013, 15:00 • Lužniki, Moskva (kapacita 78360 diváků) • Ruská Premier Liga

77
    Lokomotiv právě vstřelil branku!

Nevím, jestli je rozhodnuto, každopádně má Lokomotiv k výhře zase o krok blíže. Po centru Denisova si na dlouhý míč naběhl DAME N´DOYE a ač tísněn obráncem, prostřelil křižnou ranou Pesjakova. Asistence: Denisov.

27
    Spartak právě vstřelil branku!

Po sedmadvaceti minutách hry zatím sledujeme gólové hody. Padne-li každých deset minut gól, máme se jistě na co těšit. Z pravé strany z pohledu Spartaku odcentroval do velkého vápna Parsivljuk. Gólman hostů Abajev si dost neporozumněl s obráncem Čorlukou, kdo bude u míče dříve, čehož využil JURA MOVSISJAN. Útočník s arménským a americkým občanstvím se prosadil přes Čorluku a snižuje tak stav zápasu. Asistence: Jurado

17

Dlouhé centry jsou doménou hostů a díky nim se Lokomotiv dostává do dvougólového vedení. ALEKSANDR SAMEDOV si na hranici velkého vápna na prsou zpracoval míč, posunul si jej lehce blíže k brance a nedává Pesjakovovi naprosto žádnou šanci. Tak to je opravdu studená sprcha pro Spartak!

7

Hosté se otřepali z úvodního tlaku domácího a poprvé mění stav zápasu. Maicon si naběhl na dlouhý centr, prosadil se přes obránce Parsivljuka. Následně nezazmatkoval, všiml si na pravé straně nabíhajícího a zcela volného DAME N´DOYEHO a ten pohodlně zakončuje do polodkryté branky Pesjakova. Asistence: Maicon.