NY Rangers – Carolina 5:1 (kon.) | Washington – Florida 3:2 (3:1 po s.n.) | Columbus – Pittsburgh 0:3 (kon.)
Vancouver – Toronto 4:0 (kon.) | Buffalo – Anaheim 3:6 (kon.) | Tampa – St. Louis 4:2 (kon.)
New Jersey – Philadelphia 0:1 (kon.) | NY Islanders – Boston 3:1 (kon.) | Colorado – Montreal 4:1 (kon.)
Edmonton – Detroit 0:5 (kon.) | Los Angeles – Nashville 3:4 (kon.) | San Jose – Arizona 2:3 (1:2 po s.n.)
Ottawa – Dallas 3:4 (0:1 po s.n.)
po s.n. (1:2)
San Jose Sharks
2:3 (0:1, 2:1, 0:0 - 0:0)
Arizona Coyotes
Neděle 03.11.2013, 03:30 • SAP Center, San Jose • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:30.

Češi na ledě
    V utkání se v dresu San Jose představí nový český objev na scéně NHL, stále ještě devatenáctiletý Tomáš HERTL a také dvaatřicetiletý útočník Martin HAVLÁT.
    V dresu Phoenixu by se mělo v dnešním utkání představit hned kvarteto českých hráčů – obránce Zbyněk MICHÁLEK a útočníci Radim VRBATA a Martin HANZAL. Obránce Rostislav KLESLA je na listině zraněných hráčů a do zápasu nezasáhne.

Nejproduktivnějším hráčem Coyotes je Radim VRBATA , který nasbíral dvanáct bodů za pět gólů a sedm asistencí, což v aktuálním pořadí kanadského bodování znamená osmatřicáté místo v rámci celé ligy. Druhým nejproduktivnějším hráčem Coyotes je Martin HANZAL , který má na svém kontě jedenáct bodů za pět gólů a šest asistencí, aktuálně mu patří padesáté místo v bodování NHL.

PHOENIX COYOTES
    Phoenix v pořadí Pacifické divize poskočil na třetí místo, po domácí výhře s Nashvillem, kde má náskok jednoho bodu na čtvrtý Vancouver. Ten má ale o zápas navíc. V dnešním souboji proti vedoucímu týmu Pacifické divize budou chtít Coyotes oplatit svému soupeři porážku z prvního letošního měření sil, kdy Sharks zvítězilo 4:1. Že to není nemožné, naznačilo Los Angeles Kings, které Sharks v posledním zápase dokázalo porazit 4:3 v prodloužení. Navíc má Phoenix za sebou úspěšnou sérii tří vítězství v řadě!

Nejproduktivnějším hráčem Sharks je Logan COUTURE, který nasbíral šestnáct bodů za sedm gólů a devět asistencí, což v aktuálním pořadí kanadského bodování znamená osmé místo v rámci celé ligy. Druhým nejproduktivnějším hráčem Sharks je Patrick MARLEAU, který má na svém kontě také patnáct bodů za osm gólů a sedm asistencí, aktuálně mu patří desáté místo v bodování NHL.

SAN JOSE SHARKS
    Sharks v posledních kolech ztrácí svou suverenitu z úvodu ligového ročníku. Na svém kontě má z posledních pěti zápasů dvě porážky (jedna v prodloužení), dvě výhry a jednu výhru po nájezdech. Bodově se tak na Sharks dotáhlo Colorado, které mý však o zápas méně a bude zajímavé, jak se kauza brankáře Avalanche, Varlamova, podepíše na doposud skvěle hrajících "Lavinách". Pro Sharks bude dnešní zápas proti Phoenixu velmi náročný, neboť Coyotes jsou ve velké pohodě a na ledě soupeře nemají co ztratit!

Vítejte u onlajn přenosu utkání základní části NHL, v němž San Jose Sharks přivítá na svém ledě Phoenix Coyotes.

San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Vlasic, Boyle, Braun, Stuart, Hannan, Irwin – Hertl, J. Thornton, Kennedy – Marleau, Couture, Havlát – Wingels, Pavelski, Nieto – Sheppard, Desjardins, Brown

Phoenix Coyotes: Smith (Greiss) – Ekman-Larsson, Z. Michálek, Morris, Yandle, Stone, Schlemko – Doan, Hanzal, Vrbata – Klinkhammer, Vermette, Boedker – Korpikoski, Ribeiro, Moss – Szwarz, Chipchura, Miele

Rozhodčí: Meier, Peel – Heyer, Amell.

00:01

00:36
    Phoenix právě vstřelil branku!
    Skvělý vstup hostů do dnešního zápasu, Boyle svým nedůrazem nechal zakončit ANTOINE VERMETTA, který střelou z levé strany překonává Niemiho! Asistence: Rob Klinkhammer, Mikkel Boedker.

01:46
    Na druhé straně v zakončení Havlát, který ale bekhendem zblízka Smitha překonat nedokázal.

02:30
    Phoenix napadá rozehrávku soupeře v jeho pásmu.

02:58
    Puk za brankou Phoenixu, nakonec se do zakončení dvakrát dostal Wingels, ale Smith pokaždé vyráží.

03:59
    Martin Havlát zaváží puk do útočného pásma, ale Marleau ho v souboji s Mossem ztrácí.

04:42
    Vhazování ve třetině Sharks, hosté úspěšnější.

05:05
    Boedker se tam před Niemim snažil zakončit, ale obrana Sharks odvedla svou práci dobře.

05:38
    Wingels v ofsajdu na útočné modré, vhazovat se bude ve středním pásmu.

05:50
    Poprvé se dnes vylučuje, na trestnou lavici míří Martin Hanzal, Sharks si zahrají přesilovou hru.

06:05
    Pavelskiho střela od modré, z levé strany, zablokována, puk míří do středního pásma.

06:27
    Sharks v přesilovkovém rozestavení.

06:40
    Ale jen na chvíli, nyní se hostům podařilo vyhodit puk ze třetiny.

06:58
    Marleau nahazuje puk do útočného pásma, obrana Coyotes vyhazuje.

07:30
    Wingels nahazuje puk na Smitha, tam se snaží Tomáš Hertl dorážet, ale Smith zůstává nepřekonán.

07:50

08:15
    Slušně odehraná power play v podání domácích Sharks, jen ten gól tomu scházel.

08:35
    Logan Couture nedokázal z pravé strany překonat Smitha, skvělý zákrok gólmana Phoenixu.

08:56
    Na druhé straně zasahuje Niemi, který přerušuje hru.

09:27
    Phoenix se zatím prezentuje velmi dobrým výkonem.

10:00
    Hosté nahazují puk do třetiny Sharks, ale Korpikoski se k puku nedostal.

10:35
    Na ledě řada Radima Vrbaty s Hanzalem a Doanem.

11:34
    Rozhodčí přerušují hru, bude se vylučovat, na trestnou lavici odchází domácí Wingels, hosté si zahrají svou první přesilovou hru.

11:57
    Sharks v úvodu oslabení vyhazují puk ze třetiny.

12:16
    Vrbatův pokus z pravé strany zablokován do ochranné sítě, bude se vhazovat po levici Niemiho.

12:37
    Thornton vyhazuje puk ze třetiny, zatím povedené oslabení v podání Sharks.

13:04
    Coyotes před Niemim.

13:22
    Bránící čtveřice odvedla v oslabení velmi dobrou práci.

13:34

13:53
    Wingels se hned po svém návratu zapojil do hry, ale jeden z obránců Coyotes si jeho návrat z trestné lavice ohlídal a nepustil ho do samostatného nájezdu.

14:39
    Opět se bude vylučovat a pozor, měly by to být čtyři minuty pro Radima Vrbatu Ano, je to tak, za nebezpečnou hru vysokou holí si nyní český forvard posedí na trestné lavici.

14:48
    A pochopitelně velmi dobrá šance pro Sharks využít dlouhou přesilovou hru.

14:52
    Dan Boyle neudržel puk na útočné modré, rozhodčí vykazují hru do středního pásma.

15:07
    V dresu Sharks na ledě Pavelski, Marleau, Thornton, Boyle a Couture.

15:28
    Hosté se brání se čtveřicí Z. Michálek, Hanzal, Stone a Korpikoski.

15:50
    A zatím úspěšně, byť jsou Sharks ve třetině Coyotes.

16:15
    Hosté se nemohou dostat k vystřídání.

16:31
    Až nyní, puk ve třetině Sharks, oba týmy posílají čerstvé síly na led.

16:55
    Za Sharks na ledě Havlát, Hertl, Demers, Wingels a Braun.

17:15
    Sharks v útočném pásmu.

17:22
    Havlátovi sjel puk z hokejky v mezikruží, hostům se podařilo vyhodit ze třetiny.

17:45
    Další vyhozený puk ze třetiny Coyotes.

18:05
    Téměř poslední půl minuta zbývá do konce oslabení Coyotes, domácí zatím "pokulhávají" v koncovce.

18:39

19:00
    Posledních šedesát vteřin první třetiny, Sharks ve třetině soupeře.

19:18
    Sharks stále drží svého soupeře před jeho vlastní brankou. Puk v rohu třetiny.

19:35
    Klinkhammer ho nyní obloučkem vyhazuje do třetiny Sharks, nebude to icing.

20:00

V první třetině se toho více již nestane, domácí nedokázali překonat Smitha ani při čtyřminutové přesilové hře, na jejich kontě stále svítí nula, zatím co na kontě Coyotes je jednička. Hosté tak díky gólu Vermetteho z první minuty zápasu odchází do kabin mnohem spokojenější, byť jednogólový náskok rozhodně nic neznamená.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 1. třetina:

San Jose: 16

Phoenix: 7

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začíná přibližně ve 4:28 hodin.

20:01

20:30
    Sharks ve třetině Coyotes, v dresu domácích na ledě mj. i Tomáš Hertl.

20:53
    Wingels střílí z pravé strany, ale netrefuje branku.

21:16
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Přečíslení Sharks v okamžiku, kdy hosté střídali, na ledě zůstal v dresu Coyotes pouze bránící Ribeiro, Nieto s JOEM PAVELSKIM postupovali dva na jednoho a právě Pavelski se rozhodl vzít odpovědnou na sebe, přesně umístěnou střelou z pravé strany překonává Smitha a vyrovnává na 1:1. Asistence: Matthew Nieto, Tommy Wingels.

22:05
    Phoenix v útočném pásmu, na ledě Hanzalovo řada.

22:22
    Sharks se osvobozují pouze za cenu zakázaného uvolnění.

22:55
    Řada Sharks s Tomášem Hertlem opět na ledě a právě český hráč měl velkou šanci, kdy před Smithem lehce tečuje nahozený puk, Smith dokázal včas sklapnout betony.

23:31
    Znovu se Hertl prosmýkl před Smithem, tentokrát se ale nedostal do zakončení přes bránícího hráče Coyotes.

23:49
    Rozhodčí přerušují hru, na trestnou lavici usedá Chipchura, přesilová hra pro Sharks.

23:02

24:15
    Na ledě v dresu Sharks první přesilovková formace s Pavelskim, Marleauem, Thorntonem, Boylem a Couturem.

24:38
    A hosté se nemohou vymanit z tlaku soupeře.

24:56
    Ani nyní se unavená bránící čtveřice nedokázala osvobodit.

25:10
    DANY BOYLE dává svou druhou branku v sezóně a zároveň druhý gól Sharks, když překonává Smitha střelou přímo do růžku branky, nad levé rameno. Využitá přesilová hra, Sharks vedou 2:1. Asistence: Joe Pavelski, Joe Thornton.

25:51
    Souboj o puk ve třetině Sharks, ale rozhodčí opět přerušují hru, na trestnou lavici za krošček odchází domácí Vlasic, přesilová hra Coyotes.

26:30
    Jenže Coyotes zatím nemohou přejít střední pásmo.

26:45
    Až nyní se hostům daří nahodit kotouč do třetiny Sharks, ale to je tak všechno.

27:05
    Zatím v pohodě hrané oslabení z pohledu Sharks.

27:15
    V dresu Coyotes Yandle, Hanzal, Vrbata, Morris a Boedker.

27:35
    Ne, bránící čtveřice Demers, Desjardins, Marleau a Hannan dokonce zatlačila soupeře do jeho třetiny.

27:51

28:05
    Coyotes při přesilové hře ani jednou nevystřelili na Niemiho!

28:25
    Kennedy střílí z levé strany, Hertl se snaží před Smithem dorážet, ale puk končí v rohu.

28:45
    Hertl v samostatném úniku, ale Morris se blýskl skvělým obranným zákrokem, kdy mladému útočníkovi odebral čistě zezadu puk!

28:57
    A z následného protiútoku se MIKKEL BOEDKER prosazuje po parádní samostatné akci, kdy projel z vlastní třetiny až k Niemimu, kterého překonává střelou z pravé strany. Asistence: Derek Morris.

30:00
    Jsme přesně v polovině dnešního utkání, stav zatím nerozhodný 2:2, jak se bude zápas dál vyvíjet?

30:35

30:55
    Morrisovo střelu od modré Niemi v pohodě chytá.

31:35
    V dresu Sharks na ledě první pětka, která nyní musí zastavovat průnik Mosse, který ve spolupráci s Ribeirem zkouší překonat Niemiho, ten nakonec svou branku uhájil.

32:10
    Martin Havlát dnes ve druhém útoku společně s Marleauem a centrem Couturem.

32:31
    Zakázané uvolnění Sharks, hra se stěhuje před Niemiho.

32:51
    Radim Vrbata střílí ze středu třetiny, ale netrefuje branku.

33:10
    Vrbata bojuje o puk za brankou Sharks, úspěšně.

33:25
    Ale Yandle neudržel puk na modré, ten míří do středního pásma.

33:55
    Sharks mají na ledě čtvrtý útok.

34:22
    Střelu Vlasice Smith chytá a přerušuje hru, komerční přestávka.

35:00
    Niemi chytá nahozený puk a rozhodčí zároveň signalizují trest pro Kennedy, který dostává dvě minuty za sekání, přesilová hra pro Phoenix.

35:15
    Coyotes v přesilovkovém rozestavení, ale Ribeiro nedokázal udržet puk a domácí vyhazují ho ze třetiny.

35:40
    Další pokus hostů o udržení útočného pásma, nicméně ani "rybička" Ekmana-Larssona nepomohla k zachycení puku, mířícího ze třetiny Sharks.

36:20
    Co nyní, Coyotes se dvěma přihrávkami dostali před Niemiho, kde střílí Vermette na levé straně, ale Niemi chytá.

37:00

37:14
    Ve středním pásmu se srazili dva hráči Phoenixu, tím se otevřel prostor pro Marleaua, který proniká po pravé straně, pálí na Smitha, ten pravý betonem vyráží!

37:14
    Jenže rozhodčí zároveň signalizoval vyloučení, Phoenix hrál v šesti, trest pro střídačku Coyotes, přesilová hra Sharks.

37:35
    Sharks ve třetině soupeře.

37:45
    Na ledě elitní přesilovková formace.

38:00
    Ne, ani napotřetí nedokázali domácí překonat zblízka skvělého Smitha!

38:25
    Puk opouští třetinu Coytes, čas na prostřídání.

38:35
    Střelu Demerse z levé strany Smith v pohodě chytá a přerušuje hru.

38:45
    Tomáš Hertl na buly úspěšný, ale puk opouští třetinu Coyotes.

38:57
    Martin Havlát pohotové střílí z levé strany, Tomáš Hertl "operuje" před brankou, ale puk míří vedle branky.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

39:14

39:37
    Vhazování po levici Niemiho, střela Zbyňka Michálka od modré, Niemi vyráží.

40:00

V posledních vteřinách ještě Hertl s Havlátem "zatopili" obraně soupeře, ale do zakončení se již nedostali, přesto mohou být domácí po druhé dvacetiminutovce spokojenější. Dvěma góly z 22. a z 26. minuty, kdy se trefili Pavelski a Boyle, dokázali otočit nepříznivý stav z 0:1 na 2:1. Vedení však domácím nevydrželo, když se skvělou individuální akci blýskl Boedker, který zařídil pro Phoenix vyrovnání ve 29. minutě a stav 2:2 vydržel až do konce třetiny.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 2. třetina:

San Jose: 15

Phoenix: 7

Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začíná přibližně v 5:23 hodin.

40:01

40:27
    Sharks od úvodu třetí třetiny před Smithem.

40:40
    Zbyněk Michálek dostává dvouminutový trest za nebezpečnou hru vysokou holí a přesilovou hru si zahrají domácí.

40:50
    Boyle se dostává do zakončení z pravé strany, ale trefuje pouze dobře postaveného Smitha.

40:55
    Za Sharks na ledě Pavelski, Marleau, Thornton, Boyle a Couture, tedy první přesilovková formace.

41:15
    Puk opouští třetinu Coyotes, hosté mohou prostřídat.

41:27
    Couture zkouší překvapit Smitha z levé strany, gólman Phoenixu chytá.

41:30
    Druhá přesilovková formace Sharks na ledě – Havlát, Hertl, Wingels, Braun a Demers.

41:55
    Domácí v přesilovkovém rozestavení.

41:57
    Střela Tomáše Hertla nepřesná, puk směřuje vedle branky, přesto se bude vhazovat před Smithem, Hertl a spol. zůstávají na ledě.

42:11
    Poslední půl minutě přesilovkové hry, puk ve středním pásmu.

42:14
    Na led se vrací elitní přesilovková řada Sharks, Boyle pálí z levé strany, trefuje znovu Smitha.

42:31
    Poslední vteřiny přesilové hry Sharks.

42:40

42:50
    I po návratu Michálka musela obrana Coyotes čelit nebezpečným dvěma střelám domácích, naštěstí pro Phoenix, Smith v brance podává skvělý výkon!

43:35
    Coyotes se ve třetině Sharks k puku nedostali.

43:40
    A z následného protiútoku se do koncovky dostává Martin Havlát, který ale zblízka Smitha překonat nedokázal.

44:29
    Boyle je dnes hodně "při chuti", nyní se znovu natahuje po střele, kterou by tečoval do branky, nevyšlo to.

44:50
    Přesto domácí zůstávají před Smithem.

45:10
    Až nyní se hosté osvobozují, navíc při signalizovaném vyloučení v sestavě Sharks.

45:15
    Kennedy se provinil proti pravidlům a to znamená, že přesilovou hru si zahrají hosté.

45:20
    Vhazování před Niemim vyhrávají domácí hokejisté, kteří zároveň vyhazují puk ze třetiny.

45:50
    Coyotes v přesilovkovém rozestavení v sestavě Rundbland, Hanzal, Vrbata, Ekman-Larsson a Ribeiro.

46:30
    Phoenix stále před brankou Sharks.

46:45
    Navíc tam Couture zůstal bez hokejky.

46:46
    Ale Niemi střelu od modré, i následnou dorážku Hanzala chytá, bude se vhazovat po jeho levici.

47:00
    Puk ve třetině Coyotes, hosté to ještě zkouší v závěrečných vteřinách přesilové hry.

47:15

47:30
    Z pohledu Phoenixu to byla asi dnes nejlépe odehraná přesilová hra, byť neskončila gólem!

48:13
    Vlasicovo střelu Smith chytá a přerušuje hru, následuje komerční přestávka, poté vhazování ve třetině Coyotes.

48:45
    Ekman-Larsson nahazuje puk do třetiny Sharks.

48:55
    Rozhodčí vykazují hru ze třetiny Sharks, mezitím se diváci baví pohledem na světelnou kostku, kde se promítá nezapomenutelný gól Tomáš Hertla proti NY Rangers, kterým zesměšnil dnes již hokejového "důchodce" Birona.

49:38
    Couture přebírá nahozený kotouč do třetiny Coyotes a střelou z levé strany prověřuje pozornost Smitha, ten je dnes ve výtečné formě.

50:00
    Posledních deset minut zbývá do konce třetí třetiny, rozhodne se ještě v průběhu základní části nebo nás čeká prodloužení?

50:35
    Pavelski bojuje o puk za brankou Phoenixu, nakonec se hostům podařilo vyhodit ze třetiny.

50:52
    Icing San Jose po nepřesné rozehrávce.

51:10
    Coyotes sice vyhráli vhazování před Niemim, ale jsou to domácí, kdo nakonec vyváží puk ze třetiny.

51:56
    McCarthy najíždí společně s Tomášem Hertlem na Smitha, přečíslení dva na jednoho, jenže český mladík se přihrávky nedočkal, střela McCarthyho končí vedle branky.

52:40
    Klinkhammer nevybojoval puk ve třetině Sharks a hosté se musí bleskově vracet.

54:00
    Thornton střílí z mezikruží, Tomáš Hertl se snaží dorážet na hranici brankoviště, ale Smith chytá.

54:27
    Snaha Joe Thorntona v útočném pásmu je zbytečná, rozhodčí signalizují ofsajd, který vzápětí i pískají.

54:41
    Logan Couture si v dnešním utkání připsal již desátou střelu na branku, což je jeho dosavadní rekord!

55:18
    Mezitím již začala poslední pětiminutovka, nerozhodný stav pochopitelně více svědčí hostům.

56:08
    Nyní se musí Sharks bránit ve vlastní třetině, první pětka Coyotes zatlačila soupeře před jeho branku.

56:55
    Puk ve středním pásmu, stále více je jasnější, že se dnes bude prodlužovat.

57:15
    Coyotes znovu ve třetině soupeře.

57:30
    Ale pozor, rychlý protiútok Sharks.

57:45
    Havlát ale ztrácí puk a hosté se osvobozují.

58:06
    Poslední dvě minuty třetí třetiny, hlavně neudělat chybu! To nyní platí pro oba týmy.

58:30
    Sharks mají na ledě svou elitní lajnu, stejně jako Phoenix.

59:00
    Posledních šedesát vteřin třetí třetiny.

59:26
    Couture se nyní sice radoval z gólu, ale i když Smithovi propadl puk mezi betony, neprošel přes brankovou čáru, což okamžitě sudí signalizují – žádný gól!

59:38
    To by byl pro Phoenix hodně hořký závěr třetí třetiny. Coyotes jsou hodně blízko alespoň bodu z ledu favorita.

60:00

Ano, je dobojováno, ani po šedesáti minutách neznáme vítěze, po třech třetinách svítí na světelné tabuli nerozhodný stav 2:2, bude se prodlužovat o pět minut. Pokud se v prodloužení nerozhodne, čekají nás samostatné nájezdy.

60:01

60:30
    Souboj v rohu ve třetině Sharks.

60:56
    Coyotes ve třetině Sharks.

61:10
    Domácí se osvobozují, ale prodloužení začali hosté výborně, Niemi musel již dvakrát zasahovat.

61:40
    Hosté rozehrávají zpoza vlastní branky, Ekman-Larsson projel celé kluziště, aby pak z levé strany prověřil pozornost Niemiho.

62:10
    Hra ve čtyřech zatím více svědčí hostů, další pokus Ekmana-Larssona z levé strany, Niemi vyráží.

62:23
    Stejně jako nyní předvádí Niemi parádní zákrok po střele Boedkera z pravé strany, kdy chytá puk do lapačky.

62:45
    Vermette drží puk na levé straně, nachází Michálka, který pálí z pravé strany, Niemi se sice ohlíží po puku, ten prolétl jen těsně vedle.

63:20
    Shakrs po dlouhé dobře před Smithem.

63:38
    Demers hledá před brankou Havláta, ten to měl na dlouhou hůl.

64:00
    Posledních šedesát vteřin prodloužení, ani střela Thorntona od modré dnešní zápas nerozhodla.

64:14
    Pískán icing Sharks, Pavelski spěchal za pukem marně.

64:27
    Morris pálí od modré z pravé strany, Niemi jeho pokus vyráží pravý betonem.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Ani po pětiminutovém prodloužení se nerozhodlo o vítězi dnešního zápasu, o tom tak budou muset rozhodnout samostatné nájezdy.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

San Jose: 50

Phoenix: 28

Samostatné nájezdy začínají.

Jako první pojede nájezd domácí Logan Couture.

A Couture pohotovou střelou "pod víko" překonává Smitha.

Mikkel Boedker pojede jako první za Phoenix.

Nedal! Jeho zasekávačka před Niemim nepřekvapila finského gólmana.

Joe Pavelski je druhým hráčem Sharks, který jede nájezd.

A parádní trefou pouze "orazítkoval" brankovou konstrukci!

Co Radim Vrbata?

Parádně provedený blafák a puk nad lapačkou Niemiho míří do branky.

Jason Demers je třetím domácím hráčem a druhým, co nedává!

Za hosty Mike Ribeiro může rozhodnout.

Ribeiro zkusil fintu, ale takový poloobrat na Niemiho nestačil.

Za bouřlivého potlesku a skandování pojede nájezd Tomáš Hertl.

Střela zápěstím, vedle! Publikum ztichlo.

Za Phoenix David Rundblad – také nedává, Niemi vyráží.

Patrick Marleau je také bouřlivě povzbuzován, ale ani on střelou Smitha nepřekonává.

Šance hostů na rozhodnutí zápasu, vše má ve svých rukách Antoine Vermette.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Phoenix Coyotes.
    Ano, přesně provedený blafák do bekhendu, kdy puk míří po zemi do branky z hole ANTOINE VERMETTA znamená, že Phoenix vítězí!

Dnešní krásné utkání nakonec rozhodli hosté v samostatných nájezdech a díky tomu se mohou radovat z dalšího vítězství! Skvělá série Phoenixu tak stále pokračuje, a to i po zápase na ledě silného San Jose. Coyotes zároveň svému soupeři oplácí prohru z prvního letošního měření sil. Ač se dnes na ledě představilo celkem pět českých hokejistů, ani jeden z nich bodovat nedokázal.

Dnešní utkání sledovalo 17 562 diváků.

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:36:48)

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 22. Pavelski (Nieto, Wingels), 26. Boyle (Pavelski, J. Thornton) – 1. Vermette (Klinkhammer, Boedker), 29. Boedker (Morris), rozh. náj. Vermette

Arizona Coyotes: Smith (Greiss) – Ekman-Larsson, Z. Michálek, Morris, Yandle, Stone, Schlemko – Doan, Hanzal, Vrbata – Klinkhammer, Vermette, Boedker – Korpikoski, Ribeiro, Moss – Szwarz, Chipchura, Miele

Rozhodčí: Meier, Peel – Heyer, Amell

Diváci: 17 562