NY Rangers – Carolina 5:1 (kon.) | Washington – Florida 3:2 (3:1 po s.n.) | Columbus – Pittsburgh 0:3 (kon.)
Vancouver – Toronto 4:0 (kon.) | Buffalo – Anaheim 3:6 (kon.) | Tampa – St. Louis 4:2 (kon.)
New Jersey – Philadelphia 0:1 (kon.) | NY Islanders – Boston 3:1 (kon.) | Colorado – Montreal 4:1 (kon.)
Edmonton – Detroit 0:5 (kon.) | Los Angeles – Nashville 3:4 (kon.) | San Jose – Arizona 2:3 (1:2 po s.n.)

45:15
    Kennedy se provinil proti pravidlům a to znamená, že přesilovou hru si zahrají hosté.

40:40
    Zbyněk Michálek dostává dvouminutový trest za nebezpečnou hru vysokou holí a přesilovou hru si zahrají domácí.

37:14
    Jenže rozhodčí zároveň signalizoval vyloučení, Phoenix hrál v šesti, trest pro střídačku Coyotes, přesilová hra Sharks.

35:00
    Niemi chytá nahozený puk a rozhodčí zároveň signalizují trest pro Kennedy, který dostává dvě minuty za sekání, přesilová hra pro Phoenix.

25:51
    Souboj o puk ve třetině Sharks, ale rozhodčí opět přerušují hru, na trestnou lavici za krošček odchází domácí Vlasic, přesilová hra Coyotes.

23:49
    Rozhodčí přerušují hru, na trestnou lavici usedá Chipchura, přesilová hra pro Sharks.

14:39
    Opět se bude vylučovat a pozor, měly by to být čtyři minuty pro Radima Vrbatu Ano, je to tak, za nebezpečnou hru vysokou holí si nyní český forvard posedí na trestné lavici.

11:34
    Rozhodčí přerušují hru, bude se vylučovat, na trestnou lavici odchází domácí Wingels, hosté si zahrají svou první přesilovou hru.

05:50
    Poprvé se dnes vylučuje, na trestnou lavici míří Martin Hanzal, Sharks si zahrají přesilovou hru.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 22. Pavelski (Nieto, Wingels), 26. Boyle (Pavelski, J. Thornton) – 1. Vermette (Klinkhammer, Boedker), 29. Boedker (Morris), rozh. náj. Vermette

San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Vlasic, Boyle, Braun, Stuart, Hannan, Irwin – Hertl, J. Thornton, Kennedy – Marleau, Couture, Havlát – Wingels, Pavelski, Nieto – Sheppard, Desjardins, Brown
    Arizona Coyotes: Smith (Greiss) – Ekman-Larsson, Z. Michálek, Morris, Yandle, Stone, Schlemko – Doan, Hanzal, Vrbata – Klinkhammer, Vermette, Boedker – Korpikoski, Ribeiro, Moss – Szwarz, Chipchura, Miele

Rozhodčí: Meier, Peel – Heyer, Amell

Diváci: 17 562