Litvínov – Svitavy 10:5 (kon.) | Královské Vinohrady – Paskov 11:5 (kon.) | FBC Start98 – Florbal Ústí 4:9 (kon.)
1. FBK Rožnov p/R – Česká Lípa 6:5 (kon.) | Znojmo – Pelhřimov 10:2 (kon.)
FBC Start98
4:9 (1:1, 2:5, 1:3)
Florbal Ústí
Sobota 09.11.2013, 18:00 • SH ZŠ Kunratice • 1. liga mužů

Tak domácím se v poslední části nevedlo a po zásluze si dnes připisují další porážku. Hosté z Ústí po třetinách 1:1, 2:5 a 1:3 vítězí na půdě FBC Start98 9:4. Hezký zbytek večera. (20:07:31)

Střely ve třetí třetině: START 20 – ÚSTÍ 5

60:00

59:35
    Vyloučen hráč Filip Kučaba družstva Florbal Ústí na 2 minuty za opakované přestupky.

58:05
    Neskutečné proběhnutí Jakuba Muchy hřištěm končí nahrávkou na volného Piňose, který míjí.

57:11
    Vyloučen hráč Jaroslav Bečvář družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.

57:04
    Hra se přiostřuje, nesmyslné fauly, větší důraz, častá vyloučení.

56:27
    Vyloučen hráč Vojtěch Trčálek družstva FBC Start98 na 2 minuty za nedovolené vrážení.

53:25
    Domácí hrají již v plném počtu. Jen Kropáček stále sedí a odpykává si svůj osobní trest.

52:57
    Bekhendové plácnutí Vavra končí u nohou hostujícího gólmana.

51:12
    Sledujeme neskutečně vyhrocené utkání.

48:25
    Vyloučen hráč Jiří Kropáček družstva FBC Start98 na 2 + 10 minut za nesportovní chování.

48:25
    Vyloučen hráč Matěj Štyler družstva FBC Start98 na 5 minut za hrubost.

47:51
    Hostující diváci jsou stále slyšet, jak skandují.

47:13
    Ústí právě vstřelilo branku!
    Další nedůraz před brankou domácích, až je opět míček v brance. Úspěšným střelcem je JIŘÍ MAREŠ. Bez asistence.

45:24
    Již osmou branku přidává JAKUB KONÍK. Asistence: Jan Filipec

45:14
    Nejdříve střela tahem a pak několik dorážek Hynkovi nepomohlo ke gólu.

44:31
    Start98 právě vstřelil branku!
    Obětavý TOMÁŠ VOLF po nahrávce Vavra dává čtvrtý domácí gól. Asistence: Ondřej Vavro

43:30
    Na druhé straně ovšem udeřili hosté. Branku si připisuje LEOŠ NERGL. Bez asistence.

42:53
    Vavro rychlou střelou od mantinelu ohrozil branku, ale jenom označkoval tyčku.

41:31
    Ústí nechce evidentně Startu půjčit míček.

40:01

Střely ve druhé třetině: START 9 – ÚSTÍ 12

Skončila nám divoká druhá třetina ve které jsme byli svědky sedmi branek. Domácí zatím tahají za kratší konec a hosté mají zatím velice blízko k dnešním bodům. Uvidíme, zda-li domácí zápas ještě zdramatizují.

40:00

38:18
    Stále jsme svědky velice aktivního florbalu. Vidíme dost osobních soubojů u mantinelů.

36:02
    Křižná nahrávka, přesná střela a skóre se opět mění. Hosté opět zvyšují svůj náskok zásluhou TOMÁŠE BROMA. Asistence: Jakub Koník.

33:20
    "Drobkovo" Zapadlovo velké tělo teď zachránilo domácí od dalšího gólu.

32:12
    Domácí ovšem rychle odpovídají zásluhou JAKUBA MUCHY. Asistence: Filip Chodl.

31:22
    Hosté jsou na koni. V pár minutovém sledu přidávají pátou branku o kterou se postaral DAVID PROCHÁZKA. Asistence: Jiří Horák

31:22
    Smutných pár minut pro domácí.

30:22
    Odražený balón od gólmanovy nohy končí v síti. Obránce Kropáček balonek neviděl. Čtvrtou branku hostí přidává MAREK VOJTA. Asistence: Tomáš Brom

29:35
    Hosté hrají v plném počtu.

28:48
    Hostující Stummer se i v oslabení vydal na samostatný únik, když překonal po mantinelu dva domácí hráče.

27:35
    Vyloučen hráč Jiří Mareš družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.

27:26
    Chybné postavení domácích při rozehrávce se jim vymstilo a hosté během jedné minuty otáčí skóre utkání. Tentokrát se prosadil JAROSLAV BEČVÁŘ. Asistence: Jindřich Grosse.

27:02
    Hosté několikrát doráželi balón, který nakonec končí v brance domácích. Úspěšným střelcem je DAVID PROCHÁZKA. Bez asistence.

24:12
    Samostatný únik Koníka zakončený kličkou před gólmanem Urbanem končí zalehnutí balonku.

23:23
    Bečvář uklidňuje hru zatažením balónku na svojí půlku a v klidu rozehrává útok.

22:04
    Domácí si berou na začátku druhé třetiny vedení opět zpět na svoji stranu. Do branky se trefil ONDŘEJ VAVRO. Asistence: Jan Svoboda

20:05
    Úvodní buly druhé třetiny vyhráli hosté.

20:01

Střely v první třetině: START 5 – ÚSTÍ 9

Skončila první třetina utkání 1. ligy mužů mezi FBC Start98 a Florbal Ústí. Třetina skončila nerozhodně 1:1, když v páté minutě otevřel skóre domácí Svoboda, jenomže vteřinu před koncem první části vyrovnal Nergl a tak se jde do kabin za nerozhodného stavu.

20:00

19:59
    Hosté vyrovnávají stav utkání jednu vteřinu před koncem první třetiny. Autorem branky je LEOŠ NERGL. Asistence: Jindřich Grosse.

19:30
    Zraněný domácí hráč Vašíček zastává funkce hlasatele. Aspoň tímto stylem je v kontaktu s týmem.

17:47
    Hostující střídačka předvedla scénu z Matrixu, když jim proletěl balónek před obličeji.

15:52

15:07
    Start drží při přesilovce balón, ale jsou momenty, kdy hrozí, že hosté srovnají z protiútoku.

13:52
    Vyloučen hráč Jindřich Grosse družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.

12:43
    Na hřišti jsme svědky několika výškových rozdílů mezi protihráči, které přivádí diváky k úsměvu.

11:59
    Rozporuplná situace před brankou domácích, která končí signálem rozhodčího, že to byla branková konstrukce a Start zůstane u balónku.

09:56
    Hostující Filipec prověřil dvakrát gólmana, který čaroval a skóre se nemění.

08:32
    Hra se stále přesouvá ze strany na stranu a stále vidíme všechny hráče v pohybu.

07:31
    Domácí Chodl natáhl na půlce od mantinelu, ale jeho táhlá střela šla nad branku.

06:48
    Pumelenice před hostující bránou končí pískotem sudího pro domácí.

06:04
    Hostující Bečvář byl v krásné šanci, ale domácí gólman Urban byl v čas na správném místě.

04:37
    Obětavec Volf přihrával na běžícího JANA SVOBODU, který se nemýlil. Asistence: Tomáš Volf.

03:10
    Hostující kotel dorazil v hojném počtu i s bubny.

02:26
    Skákavá přihrávka z rohu si našla Svobodu, který tečoval ve vzduchu, ale jen do gólmana.

01:30
    Oba týmy vlétli do utkání velice aktivně.

00:20
    První šanci utkání zaznamenal hostující Filipec, ale jen do boční sítě.

00:01

FBC Start98: Urban (Hudec) – Svoboda, Chodl, Zapadlo, Procházka, Kropáček – Volf, Horálek, Trčálek, Štyler, Mucha, Zeidler, Boubelík, Mareš, Piňos, Stejskal, Vavro

Florbal Ústí: Stránský (Brom) – Glatz, Vojta, Stummer, Kučaba, Bečvář, Grosse, Svoboda, Vondráček, Nergl, Procházka, Huslička, Filipec, Mareš, Brom, Horák, Koník, Jiránek

Rozhodčí: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.

FBC Start98

Domácí jsou v tabulce níže, než jejich hosté z Ústí. Start98 je na deváté pozici s doposud získanými sedmi body za jednu výhru, dvě výhry v prodloužení. Pětkrát odešli domácí se sklopenou hlavou.