Litvínov – Svitavy 10:5 (kon.) | Královské Vinohrady – Paskov 11:5 (kon.) | FBC Start98 – Florbal Ústí 4:9 (kon.)
1. FBK Rožnov p/R – Česká Lípa 6:5 (kon.) | Znojmo – Pelhřimov 10:2 (kon.)
FBC Start98
4:9 (1:1, 2:5, 1:3)
Florbal Ústí
Sobota 09.11.2013, 18:00 • SH ZŠ Kunratice • 1. liga mužů

Tak domácím se v poslední části nevedlo a po zásluze si dnes připisují další porážku. Hosté z Ústí po třetinách 1:1, 2:5 a 1:3 vítězí na půdě FBC Start98 9:4. Hezký zbytek večera. (20:07:31)

Střely ve třetí třetině: START 20 – ÚSTÍ 5

60:00

59:35
    Vyloučen hráč Filip Kučaba družstva Florbal Ústí na 2 minuty za opakované přestupky.

58:05
    Neskutečné proběhnutí Jakuba Muchy hřištěm končí nahrávkou na volného Piňose, který míjí.

57:11
    Vyloučen hráč Jaroslav Bečvář družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.

57:04
    Hra se přiostřuje, nesmyslné fauly, větší důraz, častá vyloučení.

56:27
    Vyloučen hráč Vojtěch Trčálek družstva FBC Start98 na 2 minuty za nedovolené vrážení.

53:25
    Domácí hrají již v plném počtu. Jen Kropáček stále sedí a odpykává si svůj osobní trest.

52:57
    Bekhendové plácnutí Vavra končí u nohou hostujícího gólmana.

51:12
    Sledujeme neskutečně vyhrocené utkání.

48:25
    Vyloučen hráč Jiří Kropáček družstva FBC Start98 na 2 + 10 minut za nesportovní chování.

48:25
    Vyloučen hráč Matěj Štyler družstva FBC Start98 na 5 minut za hrubost.

47:51
    Hostující diváci jsou stále slyšet, jak skandují.

47:13
    Ústí právě vstřelilo branku!
    Další nedůraz před brankou domácích, až je opět míček v brance. Úspěšným střelcem je JIŘÍ MAREŠ. Bez asistence.

45:24
    Již osmou branku přidává JAKUB KONÍK. Asistence: Jan Filipec

45:14
    Nejdříve střela tahem a pak několik dorážek Hynkovi nepomohlo ke gólu.

44:31
    Start98 právě vstřelil branku!
    Obětavý TOMÁŠ VOLF po nahrávce Vavra dává čtvrtý domácí gól. Asistence: Ondřej Vavro

43:30
    Na druhé straně ovšem udeřili hosté. Branku si připisuje LEOŠ NERGL. Bez asistence.

Alan Šrámek

Hledáme zpravodaje pro tým FBC Start98. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 5. Svoboda (Volf), 23. Vavro (Svoboda), 33. Mucha (Chodl), 45. Volf (Vavro) – 20. Nergl (Grosse), 28. Procházka, 28. Bečvář (Grosse), 31. Vojta (Brom), 32. Procházka (Horák), 37. Brom (Koník), 44. Nergl, 46. Koník (Filipec), 48. Mareš

FBC Start98: Urban (Hudec) – Svoboda, Chodl, Zapadlo, Procházka, Kropáček – Volf, Horálek, Trčálek, Štyler, Mucha, Zeidler, Boubelík, Mareš, Piňos, Stejskal, Vavro
    Florbal Ústí: Stránský (Brom) – Glatz, Vojta, Stummer, Kučaba, Bečvář, Grosse, Svoboda, Vondráček, Nergl, Procházka, Huslička, Filipec, Mareš, Brom, Horák, Koník, Jiránek

Rozhodčí: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora