Litvínov – Svitavy 10:5 (kon.) | Královské Vinohrady – Paskov 11:5 (kon.) | FBC Start98 – Florbal Ústí 4:9 (kon.)
1. FBK Rožnov p/R – Česká Lípa 6:5 (kon.) | Znojmo – Pelhřimov 10:2 (kon.)
FBC Start98
4:9 (1:1, 2:5, 1:3)
Florbal Ústí
Sobota 09.11.2013, 18:00 • SH ZŠ Kunratice • 1. liga mužů

47:13
    Ústí právě vstřelilo branku!
    Další nedůraz před brankou domácích, až je opět míček v brance. Úspěšným střelcem je JIŘÍ MAREŠ. Bez asistence.

45:24
    Již osmou branku přidává JAKUB KONÍK. Asistence: Jan Filipec

44:31
    Start98 právě vstřelil branku!
    Obětavý TOMÁŠ VOLF po nahrávce Vavra dává čtvrtý domácí gól. Asistence: Ondřej Vavro

43:30
    Na druhé straně ovšem udeřili hosté. Branku si připisuje LEOŠ NERGL. Bez asistence.

36:02
    Křižná nahrávka, přesná střela a skóre se opět mění. Hosté opět zvyšují svůj náskok zásluhou TOMÁŠE BROMA. Asistence: Jakub Koník.

32:12
    Domácí ovšem rychle odpovídají zásluhou JAKUBA MUCHY. Asistence: Filip Chodl.

31:22
    Hosté jsou na koni. V pár minutovém sledu přidávají pátou branku o kterou se postaral DAVID PROCHÁZKA. Asistence: Jiří Horák

30:22
    Odražený balón od gólmanovy nohy končí v síti. Obránce Kropáček balonek neviděl. Čtvrtou branku hostí přidává MAREK VOJTA. Asistence: Tomáš Brom

27:26
    Chybné postavení domácích při rozehrávce se jim vymstilo a hosté během jedné minuty otáčí skóre utkání. Tentokrát se prosadil JAROSLAV BEČVÁŘ. Asistence: Jindřich Grosse.

27:02
    Hosté několikrát doráželi balón, který nakonec končí v brance domácích. Úspěšným střelcem je DAVID PROCHÁZKA. Bez asistence.

22:04
    Domácí si berou na začátku druhé třetiny vedení opět zpět na svoji stranu. Do branky se trefil ONDŘEJ VAVRO. Asistence: Jan Svoboda

19:59
    Hosté vyrovnávají stav utkání jednu vteřinu před koncem první třetiny. Autorem branky je LEOŠ NERGL. Asistence: Jindřich Grosse.

04:37
    Obětavec Volf přihrával na běžícího JANA SVOBODU, který se nemýlil. Asistence: Tomáš Volf.

Alan Šrámek

Hledáme zpravodaje pro tým FBC Start98. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 5. Svoboda (Volf), 23. Vavro (Svoboda), 33. Mucha (Chodl), 45. Volf (Vavro) – 20. Nergl (Grosse), 28. Procházka, 28. Bečvář (Grosse), 31. Vojta (Brom), 32. Procházka (Horák), 37. Brom (Koník), 44. Nergl, 46. Koník (Filipec), 48. Mareš

FBC Start98: Urban (Hudec) – Svoboda, Chodl, Zapadlo, Procházka, Kropáček – Volf, Horálek, Trčálek, Štyler, Mucha, Zeidler, Boubelík, Mareš, Piňos, Stejskal, Vavro
    Florbal Ústí: Stránský (Brom) – Glatz, Vojta, Stummer, Kučaba, Bečvář, Grosse, Svoboda, Vondráček, Nergl, Procházka, Huslička, Filipec, Mareš, Brom, Horák, Koník, Jiránek

Rozhodčí: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora