Vsetín – Val. Meziříčí 4:1 (kon.) | Jindř. Hradec – Mor. Budějovice 3:4 (kon.) | Orlová – SHK Hodonín 3:5 (kon.)
Poruba 2011 – Přerov 3:1 (kon.) | Technika Brno – Nový Jičín 1:4 (kon.) | Břeclav – Frýdek-M. 3:4 (kon.)
Prostějov – Opava 3:2 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
3:4 (2:0, 0:4, 1:0)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Středa 13.11.2013, 18:002. liga skupina Západ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Ve středu se Vajgar střetne na svém ledě s Moravskými Budějovicemi v rámci dohrávky 7. kola. Uktání bylo odloženo kvůli zákazu činnosti, kterou jindřichohradecký klub dostal od hygienické stanice kvůli výskytu virovému zánětu mozkových blan.

Vajgar se momentálně nachází na čtrnáctém místě tabulky, když v poslednímu utkání ve středu porazil Děčín 4:1. V sobotu měl Vajgar volný los. Moravské Budějovice jsou aktuálně páté, v sobotu zavítaly do Kolína, kde se střelecky neprosadily a prohrály 0:4.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Bláha, Kubeš – Jasečko, Tržil, Maryška, Kohút, Štěpán, Popelka – Bárta, Kocar, Voříšek, Tomšík, Mazanec, Kotrla, Kasalý, Pekárek, Turek, Dvořák, Skokan, Přibyl.

HC Moravské Budějovice 2005: Šťastný, Helešic – Latner, Sechovec, Tobola, Sobotka, Tichý, Hobza, Kesner, Zahradník, Kovalský, Matějka, Barták, Trojan, Nahodil, Vlček, Dostál.

Rozhodčí: J. Pražák – D. Štětina, J. Štětina..

Týmy nastupují na led.

Do branky hostů se staví Jiří Šťastný, do té hradecké Ondřej Bláha.

00:01

Hosté jsou od samého začátku velmi aktivní, Bláha musel již dvakrát zasahovat.

00:57
    Vajgar odpověděl brejkem dvou na jednoho, ale Jiří Bárta Šťastného neprostřelil.

01:57
    Kasalý s Kotrlou v šanci.

02:48
    Budějovický icing. Hra má slušné tempo.

04:25
    Turek s Bártou v šanci, puk jen prolétl hostujícím brankovištěm.

07:18
    Dostálův bekend po ledě Bláha zkrotil a přerušil hru.

07:43
    Šťastný měl drobné problémy s Voříškovým bekendem, vhazuje se v obranné třetině hostů.

08:33
    Faul na Turka neodpískán, na druhé straně se Nahodil obtočil kolem branky, ale nezakončil.

09:14
    Roman Barták dvě minuty za vysokou hůl.

09:49
    Tržil s Jasečkem od modré.

10:39
    Vajgar ostřeluje Šťastného, neuspěl Dvořák, Kocar ani Tržil.

11:21
    Hosté v plném počtu. Vajgar nepustil Budějovické ze třetiny, ale Šťastný svůj tým drží.

11:43
    Roman Barták dvě minuty za sekání.

12:32
    Vajgar právě vstřelil branku!
    JINDŘICH KOTRLA ukázal parádní důraz před brankovištěm a zametl puk za Jiřího Šťastného. Asistence Filip Kasalý a Stanislav Jasečko.

14:22
    Vajgar pokračuje v tlaku, Bárta v pokleku bekendem neskóroval, ale sudí mohli pískat.

14:52
    Budějovice v ofsajdu.

15:30
    Zahradník v šanci, Bláha se štěstím odolal.

15:44
    Tomáš Latner dvě minuty za držení.

16:02
    Po Tržilově ráně hosté vyhazují.

16:47
    Barták se dral do šance v oslabení, Bláha musel zasáhnout pravým betonem.

17:50
    Hosté již byli v pěti, ale tlak domácích pokračoval. JIŘÍ BÁRTA našel skulinku mezi betony Jiřího Šťastného. Asistence Jan Štěpán a Jaroslav Kocar.

18:54
    Zahradník byl z ničeho nic před Bláhou, ale domácí brankář reflexně vyrazil.

20:00

Domácí vstoupili do utkání velmi dobře. Využili přesilovou hru a z té další vytěžili svůj druhý gól. Vajgar vede zcela zaslouženě, ale soupeř měl několik velmi slibných pokusů. Druhá třetina startuje cca v 18:46.

20:01

21:32
    Hradecký icing.

22:11
    Po Turkově dorážce puk skákal po tyči.

22:48
    Kotrla málem zaskočil hostující obranu, neuspěl ani Tomšík s následnou dorážkou.

23:25
    Hosté si zahrají první přesilovou hru, Lukáš Maryška dvě minuty za sekání.

23:39
    Teď sudí hostům lehce pomohli, Josef Mazanec dvě minuty za podražení. 106 vteřin hostující přesilovky pět na tři.

24:03
    Trojan jen do Bláhy.

24:37
    Vajgar vyhazuje.

24:53
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku! Budějovice nakonec dvojnásobnou přesilovku využívají. ROMAN BARTÁK byl na konci kombinace a zakončil do odkryté branky. Asistence Jan Trojan a Petr Zahradník.

25:41

26:00
    Hosté ožili, Vlček v šanci.

26:23
    Voříšek vybojoval vhazování před Šťastným.

26:49
    Icing Žihadel.

26:54
    Štěpánovo nahození od modré někdo lehce tečoval a brankář Budějovic měl napilno.

27:28
    Josef Mazanec to prubnul bekendem a vůbec ne špatně.

28:08
    Čistý hit Adama Popelky posoudili sudí jako nedovolené bránění.

28:18
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku! A začínáme od nuly. PETR ZAHRADNÍK dokázal propasíroval podél tyče puk do branky. Bez asistence.

30:19
    Hostů je nyní plný led.

31:43
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!Takováhle trefa se hned nevidí, golf od modré přesně do růžku v podání LUKÁŠE KOVALSKÉHO otáčí kormidlem utkání. Asistence Roman Sechovec.

33:43
    Jasečko na konci brejku dvou na jednoho Šťastného v brance Budějovic neprostřelil.

35:47
    Hosté jsou velmi nebezpeční směrem dopředu. Domácí jsou rozhození.

36:23
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku! Rozhozená hradecká obrana nechala FILIPA MATĚJKU o samotě a jeho bekend do odkryté brány dává hostům dvoubrankový náskok. Asistence Karel Kesner.

37:03
    Podražení Jiřího Bárty v podání Jiřího Tichého.

37:12
    Hosté vyhazují.

37:56
    Po několika pokusech od modré se Vajgar sám připravil o pásmo.

39:10
    Hosté v plném počtu, ale Kotrla sestřelen a Jiří Tichý se vrací na trestnou lavici na dvě minuty za podražení.

40:00

Vajgar má za sebou třetinu hrůzy. Hosty nakopla dvojnásobná přesilovka a pak jim tam napadalo vše, co šlo na bránu Vajgaru. Do hry se vloudila nervozita díky sporným rozhodnutím pruhované trojice. Uvidíme, co přinese třetí třetina, která startuje cca v 19:37.

40:01

40:43
    JAROSLAV KOCAR dostal přihrávku z rohu před brankoviště a z první se nemýlil. Asistence Jiří Bárta a Voříšek.

42:12
    Vajgar znatelně ožil.

42:28
    Faul na Kocara, dvě minuty za držení pro Tomáše Latnera.

42:41

43:00
    Voříšek pálil z jízdy. Vhazuje se před brankou hostů.

43:16
    Jaroslav Kocar dostal pukem do obličeje a dlouho se zvedal z ledu. Bude snad v pořádku.

44:05
    Jasečkovo nahození nikdo netečoval.

44:29
    Hosté v plném počtu. Po rychlém výpadu pálil Karel Kesner.

44:50
    Icing Vajgaru.

45:03
    Brejk Vajgaru, Filip Tomšík byl tísněn a nezakončil nejlépe.

45:28
    Další pokus Luboše Voříška jen doprostřed brány.