Chabarovsk – N.Novgorod 1:2 (0:1 po s.n.) | Vladivostok – Kazaň 3:2 (kon.) | Novokuzněck – Viťaz 0:2 (kon.)
Novosibirsk – Dynamo Moskva 1:0 (kon.) | Čeljabinsk – Doněck 0:1 (kon.) | Magnitogorsk – Minsk 3:0 (kon.)
Ufa – Spartak Moskva 1:2 (po pr.) | Nižněkamsk – Záhřeb 3:2 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Omsk 3:1 (kon.)
Riga – Barys 3:2 (4:3 po s.n.) | HC Slovan – Chanty-Mansijsk 3:2 (1:0 po s.n.) | Lev – Jekatěrinburg 3:2 (po pr.)
Admiral Vladivostok
3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
Ak Bars Kazaň
Středa 13.11.2013, 10:00KHL

50:45
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Tento protiútok ovšem domácí sehráli parádně. KONSTANTIN SOKOLOV si v útočné třetině vyměnil puk se spoluhráčem a do odkryté branky se trefil přesně. Sokolovův gól vrací domácím těsné vedení. Asistence:

42:17
    Kazaň vstřelila branku!
    Po střele od modré čáry se kotouč odrazil k volnému hráči, kterým je JEVGENIJ MEDVĚDĚV. který už měl snadnou práci a vyrovnal na 2:2. Asistence:

30:24
    Po přihrávce z levé strany se k puku dostal MICHAEL COMMODORE, který překonal Garipova a vrátil tak domácím vedení. Asistence: Alexandr Kuzněcov, Sergej Barbašev.

25:51
    Okamžitě po vhazování ujel TOMÁŠ VINCOUR, který se dostal až před Ivannikova, jehož prostřelil a vyrovnal tak na 1:1. Bez asistence.

21:17
    Na začátku druhé třetiny se domácí ujímají vedení po trefě NICLASE BERGFORSE. Asistence: Felix Schutz.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 22. Bergfors (Schutz), 31. Commodore (Kuzněcov, Barbašev), 51. Sokolov (Bortnikov) – 26. Vincour, 43. Medvěděv

Admiral Vladivostok: Ivannikov (Lundström) – Osipov, Těrnavskij, Porseland, Antropov, Zemčjonok, Poleščuk, Commodore – Gynge, Nikitěnko, Ugarov – Bergfors, Schutz, Gračjov – Drugov, Sokolov, Bortnikov – Pervušin, Barbašev, Kuzněcov.
    Ak Bars Kazaň: Garipov (Jaroslavlev) – Nikulin, Kornějev, Heška, Medvěděv, Zacharčuk, Osipov, Jarullin – Tereščenko, Vincour, Petrov – Stapleton, Varnakov, Burmistrov – Svitov, Obuchov, Bourque – Bodrov, Tkačjov, Lukojanov, Faizullin.

Rozhodčí: Bulanov, Gusev – Birin, Šeljanin