Chabarovsk – N.Novgorod 1:2 (0:1 po s.n.) | Vladivostok – Kazaň 3:2 (kon.) | Novokuzněck – Viťaz 0:2 (kon.)
Novosibirsk – Dynamo Moskva 1:0 (kon.) | Čeljabinsk – Doněck 0:1 (kon.) | Magnitogorsk – Minsk 3:0 (kon.)
Ufa – Spartak Moskva 1:2 (po pr.) | Nižněkamsk – Záhřeb 3:2 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Omsk 3:1 (kon.)
Riga – Barys 3:2 (4:3 po s.n.) | HC Slovan – Chanty-Mansijsk 3:2 (1:0 po s.n.) | Lev – Jekatěrinburg 3:2 (po pr.)
po s.n. (1:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
3:2 (1:0, 1:2, 0:0 - 0:0)
Medveščak Záhřeb
Středa 13.11.2013, 16:00KHL

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Neftěchimik Nižněkamsk.
    Jediný a rozhodující nájezd proměnil český útočník PETR KOUKAL.

Petr Koukal to ovšem udělal parádně a domácí vedou.

53:59
    Nikolaj Bělov dostává menší trest za hákování a hosté si zahrají 6 minut před koncem třetí třetiny v početní převaze.

47:25
    Jonathan Cheechoo dostává 2 minuty za podražení.

39:53
    Petr Koukal dostává 2 minuty za sekání.

39:18
    Domácí šli do přečíslení 2 na 1, ovšem brankář Dekanich lapil střelu najíždějícího útočníka a skóre se tak nemění.

32:14
    Medveščak právě vstřelil branku!
    Hosté nakonec srovnávají zásluhou HUGH JESSIMANA. Asistence: Jonathan Cheechoo, Michael Ryan.

27:57
    Jonathan Cheechoo dostává menší trest za hákování.

23:05
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Domácí získávají zpět své vedení poté, co DENIS TOLPEKO krásně nabruslil na střed a střelou švihem propálil Dekanicha. Asistence: Martin Cibák, Oskar Osala.

20:20
    Pouhých 20 vteřin stačilo hostům k využití přesilovky a vyrovnání na 1:1. Jmenovitě se o to postaral BILL THOMAS. Asistence: Jonathan Cheechoo, Mark Katič.

19:45
    Nikolaj Bělov dostává menší trest za nedovolené bránění a hosté si ve druhé třetině zahrají přesilovou hru bez 15 vteřin.

08:29
    Domácí obránce vystřelil od modré čáry a odražený kotouč důsledně vybojoval JAN KOLÁŘ, který dává domácím vedení. Bez asistence.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 9. Kolář, 24. Tolpeko (Cibák, Osala), rozh. náj. Koukal – 21. Thomas (Cheechoo, Katič), 33. Jessiman (Cheechoo, Ryan)

Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Mamedov) – Bělov, Mamašev, Berezin, Kosmačjov, Šulakov, Romanov, Beljakov – Kolář, Koukal, Milovzorov – Tolpeko, Cibák, Osala – Ljuduchin, Taratuchin, Jakimov – Polygalov, Chorchrjakov, Kulikov, Rybin.
    Medveščak Záhřeb: Dekanich (Vasiljević) – Carle, Martinović, Švarný, Foster, Katič, Popovič – Cheechoo, Murley, Thomas – Vesce, Linglet Ellison – Murray, Walker, Ryan – Björkstrand, Kane, Jessiman, Koren.

Rozhodčí: Beljajev, Gofman – Sadovnikov, Sivov