Toronto – Buffalo 4:2 (kon.) | Montreal – NY Rangers 0:1 (kon.) | New Jersey – Pittsburgh 4:1 (kon.)
NY Islanders – Detroit 5:4 (1:0 po s.n.) | St. Louis – Carolina 4:2 (kon.) | Nashville – Chicago 7:2 (kon.)
Arizona – Tampa 6:3 (kon.) | Colorado – Florida 1:4 (kon.) | Calgary – Edmonton 2:4 (kon.)
Ottawa – Columbus 1:4 (kon.)
Ottawa Senators
1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
Columbus Blue Jackets
Neděle 17.11.2013, 19:10 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

45:44
    Jak Mark Borowiecki tak James Wisniewski nejsou na ledě ani na střídačkách, oba odcházejí rovnou do sprch a jejich tresty odykají jejich spoluhráči. Wishiewski je potrestán za vyvolání bitky a za nesportovní chování, stejně tak jako Mark Borowiecki, který ještě dostává navrch pět minut za úder loktem.

36:49
    RJ Umberger (CBJ) putuje na dvě minuty na trestnou lavici za sekání.

31:43
    Nutno podotknout, že Anderson byl při zakončení podražen Markem Borowieckim a hosté budou hrát přesilovku pět na tři, která potrvá 27 vteřin.

27:42
    Na trestnou lavici odjíždí Cam Atkinson (CBJ). Hosté jsou potrestáni za příliš mnoho hráčů na ledě. Na vyloučení: 2:3.

24:05
    Mark Borowiecki (OTT) tvrdě narazil rukama nahoře na mantinel Michaela Chaputa a dostává tak dvě minuty za hrubost. Druhá přesilovka Columbusu v zápase. Tu první využili hosté po pár vteřinách.

21:10
    Ve stejném času je za držení vyloučen Brandon Dubinsky (CBJ), a to už podruhé v dnešním zápase. Přesilovka pro Ottawu.

12:03
    Ještě předtím se však dopustil podražení Brandon Dubinsky (CBJ) a také domácí si vyzkouší první hru v početní převaze.

04:38
    První vyloučení. Dvě minuty dostává Marc Method (OTT), který dostává dvě minuty za držení. Bývalý bek Columbusu, který nyní byl před sezonou vyměněn do Ottawy, tak usedá na trestnou lavici.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 58. Karlsson (Phillips, Michálek) – 5. Johansen (Murray, Wisniewski), 25. Umberger (Johansen, Tjutin), 33. Tjutin (Foligno), 46. MacKenzie (Comeau)

Ottawa Senators: Anderson (Lehner) – Methot, Karlsson, Borowiecki, Phillips (A), Cowen, Gryba – Michálek, Spezza (C), Conacher – MacArtur, Turris, Ryan – Greening, Smith, Neil (A) – Zibanejad, Grant, Condra. Trenér: Paul MacLean.
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Nikitin, Johnson, Wisniewski, Murray, Tjutin, Savard – Atkinson, Comeau, Dubinsky (C), Umberger, Johansen, MacKenzie, Jenner, Chaput, Boll (A), Anisimov, Letestu (A), Foligno. Trenér: Todd Richards

Rozhodčí: Chris Rooney, Francois St. Laurent – Scott Driscoll, Matt MacPherson