Třinec – Sparta 1:0 (kon.) | Hr. Králové – Bohemians 1905 1:2 (kon.) | Příbram – Brno 4:3 (kon.)
Jablonec – Olomouc 3:0 (kon.) | Slovácko – Ostrava 2:0 (kon.) | Znojmo – Jihlava 5:3 (kon.)
Slavia – Liberec 7:1 (kon.) | Dukla Praha – Pardubice 3:2 (kon.) | Táborsko – Plzeň 2:1 (kon.)

Bohemians právě vstřelili branku!
    Hosté otáčí skóre a dostávají se do jednobrankového vedení, což je jistě překvapením. Hradec tak má co napravovat, do konce utkání zbývá bez nastavení nějakých jednadvacet minut. Branku vstřelil MAREK KOŠTÍŘ.

41
    V závěru poločasu jsou hosté za svou aktivitu odměněni a vyrovnávají. Branku vstřelil JAROSLAV TRNKA.

24
    Okamžitě poté však vidí žlutý kartónek i hráč Bohemians Praha.

24
    Je zde první žlutá karta utkání a dostává ji jeden z domácích hráčů.

2
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Tak tomu se říká famózní vstup do utkání, hned z první vážnější šance se hradecká juniorka ujímá vedení. Branku vstřelil DAVID SIXTA.
    Branky: 2. Sixta – 41. Trnka, 69. Koštíř

FC Hradec Králové: Zavřel – Kratochvíl, Zezula (57. Kučera), Soukup, Vobejda, Krčál, Langr M., Sixta, Novák, Bláha (67. Pago), Zec.
    Bohemians Praha 1905: Dočekal – Ibeagha, Žaloudek, Košata, Řezníček (59. Koštíř), Trnka, Maxa (84. Šebek V.), Nováček (46. Artemuk), Šebek T., Hejno, Trýzna.

Rozhodčí: Kubr – Kovařík, Šob.