Třinec – Sparta 1:0 (kon.) | Hr. Králové – Bohemians 1905 1:2 (kon.) | Příbram – Brno 4:3 (kon.)
Jablonec – Olomouc 3:0 (kon.) | Slovácko – Ostrava 2:0 (kon.) | Znojmo – Jihlava 5:3 (kon.)
Slavia – Liberec 7:1 (kon.) | Dukla Praha – Pardubice 3:2 (kon.) | Táborsko – Plzeň 2:1 (kon.)
Teplice – Varnsdorf 2:1 (kon.)
FK Jablonec
3:0 (2:0)
SK Sigma Olomouc
Pondělí 18.11.2013, 13:30Juniorská liga

Jablonec dnes tedy zaslouženě získal tři body a poráží Olomouc rozdílem třídy 3:0. (15:12:39)

90
    Již plyne poslední minuta řádné hrací doby, zápas spěje ke svému konci.

88
    Jablonec střídá potřetí, na trávník vyběhl Karásek a dolů šel Gebert.

88
    V akci praporek rozhodčího, který signalizuje ofsajd.

87
    Po faulu ve středu hřiště se píská nedovolený zákrok jednoho z hostů.

86
    Druhé střídání Jablonce přichází téměř okamžitě po tom prvním. Hřiště opustil Skwarczek a zahraje si Bolina.

85
    Baumit drží kulatý nesmysl v moci na své polovině a vůbec nikam se netlačí.

84
    Dnes poprvé střídá Jablonec, hřiště opouští Vodička a nahrazuje ho Sedláček.

83
    Na hřišti se nám toho nadále nic moc neděje, zápas spěje ke svému konci.

82
    Kováč šel ze hřiště a nahradil jej Hýbl a to je také poslední změna Olomouce v utkání.

79
    Odešel Holub a nahradil jej Nešičký (OLO).

78
    Další rohový kop měli k dispozici hosté, no ani tentokrát se skóre nemění.

75
    Ofsajd zastavil jabloneckou snahu o navýšení skóre.

73
    Ani rohový kop nepřinesl výraznější šanci olomouckého týmu.

73
    Landovský se hnal do vápna a svou akci zakončil střelou, kterou obrana Sigmy vykopla z brankové čáry.

71
    Nepřesnost v postupu Olomouce a míč tak končí u brankáře Šebeka.

68
    Hra nám velmi výrazně upadla, za stavu 3:0 tomu chybí potřebný náboj, který byl k vidění v prvním poločase na straně Baumitu.

63
    Jablonec zastavil útok soupeře a nyní se může sám pokusit o útočný výpad.

61
    Ve stejné minutě šel ze hřiště také Křiž, místo kterého si zahraje Fišer.

61
    V 61. minutě dochází na dvojí střídání na straně Sigmy. Nejprve odešel Langer a nahradil ho Žák.

60
    Míč od své svatyně odkopne olomoucký Chvěja.

59
    Jablonec drží míč na vlastní polovině a již nemá důvod někam pospíchat.

50
    Druhý poločas začal o něco dříve než se čekalo, ale to evidentně prospělo Jablonci, který navýšil své vedení a zatím nic nasvědčuje tomu, že by měl v utkání o body přijít.

46
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Gebert poslal míč na FILIPA NOVÁKA, který již brázdí také ligové trávníky. Novák se s tím nepáral a krásnou střelou otevírá gólový účet druhého poločasu.

46
    Do druhého poločasu si Olomouc připravila jednu změnu. Místo Štěrby přišel na hřiště Vavřík.

46

Jablonec je v prvním poločase jasně lepším týmem na hřišti, dokáže napadat olomouckou rozehrávku a to dělá Sigmě problémy. Navíc se dokázali domácí prosadit dvakrát i střelecky a tak zaslouženě vedou 2:0.

45
    Defenzíva Olomouce si nyní situaci před svou šestnáctkou pohlídala.

44
    Blíží se závěr prvního poločasu, Jablonec má míč pod kontrolou a již nikam nespěchá.

41
    Jablonec jde v závěru prvního poločasu už do dvoubrankového vedení a to je pro Olomouc jistě velká sprcha. Gebert přenesl míč na volného VUKADINA VUKADINOVIČE a ten si jej s velkou lehkostí zpracoval a nádhernou střelou poslal Jablonec do dvoubrankového vedení.

39
    Drozd (JAB) chyboval jako poslední, ale Hladík svou střelou minul branku ve velké pozici, ale vyrovnání nepřinesla.

38
    Po Jablonci se na útočnou polovinu tlačí také hosté, zatím však dokázali vystřelit mezi tři tyče pouze jednou. To Jablonec vystřelit na bránu dvakrát a další tři pokusy letěly mimo třech tyčí.

34
    Ofsajd zastavil olomouckou akci a tak mohou domácí v klidu rozehrát.

32
    Vodičkův centr poslal Jurča v krkolomné pozici hodně mimo tyče.

30
    Míč se dostal do zámezí a tak se vrátí na kopačky Jablonce.

28
    Landovský byl faulován a domácí měli velké šance před brankou. Vukadinovič se nejprve nedostal k zakončení a ani následná střela Nováka až do sítě neprošla.

26
    Novák uklidil míč raději na roh před dotírajícím Holubem (OLO).

24
    Vukadinovič na pravé straně dostal hodně prostoru, pálil z úhlu na vzdálenější tyč, kde míč orazítkoval právě tyčku olomoucké branky. Nešťastníkem poslední chvíle se stal JAN ŠTĚRBA, který si srazil míč do vlastní sítě.

20
    Na pravé straně aktivní Vukadinovič (JAB) střílel z úhlu, ale brankář Chvěja si s jeho pokusem poradil.

19
    Po pádu Landovského by Jablonec rád dosáhl odpískání penalty, no vše končí žlutou kartou pro Landovského (JAB).

16
    Holub je zastaven v ofsajdu.

13
    První střelecký pokus mířící mezi tři tyče má na svědomí jeden z olomoucký hráčů, skóre se však nemění.

11
    Štěrba dobrým zákrokem zastavil nebezpečnou akci Jablonce, vše bylo bez faulu.

10
    Sigma má míč na vlastní polovině.

8
    Střela Hladíka z úhlu končí v náručí Šebeka, jednalo se o první střelecký pokus dnešního zápasu.

6
    Za námi je šest minut hry a stále čekáme na první střelecký pokus jednoho z celků.

5
    Po akci Nováka zasáhl výborně Šebek a zastavil tak akci.

4
    Olomoucký brankář Chvieja může v klidu odkopnout míč od své brány.

3
    Olomouc váhala s rozehrávkou, ale jablonecké napadání nakonec k cíli nevedlo.

1
    V první minutě zápasu zastavil Sigmu ofsajd.

1
    O úvodní výkop se postarali fotbalisté Jablonce.

1

FK Baumit Jablonec: Šebek – Landovský, Novák, Jurča, Vaníček, Drozd, Hronek, Gebert, Vodička, Škwarczek, Vukadinovič
    Náhradníci: Bolina, Šulák, Karásek, Sedláček, Repáň

SK Sigma Olomouc: Chvieja – Kováč, Kotouč, Štěrba, Můčka, Weinlich, Vanovec, Langer, Holub, Kříž, Hladík
    Náhradníci: Vavřík, Hýbl, Žák, Fišer, Nešinský, Reichl

Rozhodčí: Svatík – Hrabovský, Raic.

Zápas mezi FK Baumit Jablonec a SK Sigma Olomouc začne ve 13:30 a já Vás srdečně zvu k jeho sledování prostřednictvím tohoto textového přenosu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.