Omsk – Riga 5:2 (kon.) | Barys – CSKA Moskva 2:5 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Lev 1:4 (kon.)
Jekatěrinburg – HC Slovan 8:1 (kon.) | N.Novgorod – Novokuzněck 5:0 (kon.) | Viťaz – Novosibirsk 4:3 (2:1 po s.n.)
Dynamo Moskva – Chabarovsk 5:4 (kon.) | Kazaň – Vladivostok 5:1 (kon.) | Petrohrad – Nižněkamsk 2:1 (kon.)
Minsk – Magnitogorsk 3:1 (kon.) | Doněck – Ufa 4:2 (kon.) | Záhřeb – Čeljabinsk 4:5 (1:2 po s.n.)
Barys Nur-Sultan
2:5 (0:2, 1:0, 1:3)
CSKA Moskva
Neděle 24.11.2013, 12:00 • Aréna v Astaně, Kazachstán • KHL

To je ode mne vše, přeji příjemně prožitý den a u dalších střetnutí KHL napočtenou. (14:18:09)

Statistiky po třetí třetině:

Střely: 29 – 27 (ve třetí třetině: 11 – 9)
    Vyhrané vhazování: 31 – 29 (ve třetí třetině: 12 – 9)
    Trestné minuty: 6 – 4 (ve třetí třetině: 2 – 2)

Je za námi utkání, které přineslo celkem 7 branek. Ve třetí třetině šli hosté do vedení, ale Astana brzy vyrovnala, ovšem v rychlém sledu branek opět Moskvané navýšili vedení, které potvrdili 2 minuty před koncem do prázdné branky. Nejlepším hráčem hostů byl beze sporu Oleg Saprykin, který vstřelil 2 branky a jednu připravil.

60:00

59:00
    Do konce utkání zbývá pouhá minuta.

58:17
    Dawesův pokus za modrou čárou Proskurjakov chytá.

57:05
    CSKA právě vstřelilo branku!
    OLEG SAPRYKIN se dostal ve střední třetině k vyhazovanému kotouči, udělal kličku jednomu protihráčio a ač tísněn Starčenkem, tak dovezl kotouč až do pouštěné klece.Asistence: Stanislav Jegoršev, Alexej Morozov.

56:52
    Domácí to zkusí se šesti bruslaři.

56:04
    Fjodorov se dostával do samostatného nájezdu, Litviněnko se vrátil a a puk mu čistě vypíchl, navíc při zákroku posunul vlastní branku.

55:27
    Lundin bez hole těžko přihrával, tak posunul puk bruslí směrem k soupeři.

54:40
    Hosté již nikam nespěchají, puk dovezou přes červenou čáru a pak jej odevzdají domácí a jdou trpělivě bránit.

54:00
    Do konce třetí třetiny zbývá 6 minut, Astana hraje s pukem, CSKA vystavilo na své obranné modré neprostupnou hráz.

53:27
    Prochorkin už na ledě a hned při vhazování zlomil hůl, tak se otočil a šel ihned střídat.

53:10
    Bochenski dostal puk do jízdy,přes obránce vystřelil, ale puk letěl nad hostující svatyni.

52:37
    Radulov se neprotlačil přes obranu Astany, ta následně nerozehrává přesně.

52:08
    Ale s pukem hrají převážně hosté a směřují do svého útočného pásma.

51:49
    A je po přesilovce. Domácím zbývá ještě dost času na zkorigování výsledku.

50:49
    Domácí brání výborně, Moskvané se nemohou usadit před brankou, natož vůbec v útočném pásmu.

49:49
    Tak nakonec ještě vyloučení. Nikolaj Antropov dostává 2 minuty za zdržování hry.

David Sochor

Branky a nahrávky: 36. Blochin (Dawes, Bochenski), 46. Bochenski (Savčenko) – 7. Morozov (Mišarin, Saprykin), 10. Saprykin (Rylov, Morozov), 42. Něprjajev (Zajcev, Fjodorov), 47. Grigorenko, 58. Saprykin (Jegoršev, Morozov)

Barys Nur-Sultan: Jeremejev (Poluektov) – Lakiza, Savčenko, Blochin, Litviněnko, Barker, Lundin, Grebenščikov – Ruděnko, Antropov, Starčenko – Žajlauov, Upper, Rachmanov – Dawes, Boyd, Bochenski – Gavrilin, Poliščuk, Gratton.
    CSKA Moskva: Proskurjakov (Kramar) – Mišarin, Zajcev, Děnisov, Rylov, Jegoršev, Eminger, Gimajev – Grigorenko, Prochorkin, Radulov – Saprykin, Filppula, Morozov – Frolov, Reid, Žarkov – Fjodorov, Něprjajev, Ljubimov – Fefelov.

Rozhodčí: Baluška, Odiňš – Metalnikov, Sirotkin