Omsk – Riga 5:2 (kon.) | Barys – CSKA Moskva 2:5 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Lev 1:4 (kon.)
Jekatěrinburg – HC Slovan 8:1 (kon.) | N.Novgorod – Novokuzněck 5:0 (kon.) | Viťaz – Novosibirsk 4:3 (2:1 po s.n.)
Dynamo Moskva – Chabarovsk 5:4 (kon.) | Kazaň – Vladivostok 5:1 (kon.) | Petrohrad – Nižněkamsk 2:1 (kon.)
Minsk – Magnitogorsk 3:1 (kon.) | Doněck – Ufa 4:2 (kon.) | Záhřeb – Čeljabinsk 4:5 (1:2 po s.n.)
po s.n. (2:1)
HC Viťaz Moskevská oblast
4:3 (0:1, 1:2, 2:0 - 0:0)
HC Sibir Novosibirsk
Neděle 24.11.2013, 14:00 • Viťaz (3 300) • KHL

Toje ode mě vše, přeji hezký zbytek dne. (16:41:31)

Statistiky po konci utkání:
    Střely na branku: 24:29
    Vhazování: 9:10 (36:37)
    Nejvíce času na ledě:
    CEC: Logan Pyett – 25:36
    SIB: Vjačeslav Bělov – 23:39

Viťaz Čechov tedy nakonec vychází z tohoto utkání jako vítěz, a to i přesto, že v průběhu duelu prohrával už 0:3. Nakonec však domácí získávají dva body za výhru 4:3 po samostatných nájezdech.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Viťaz Čechov.

Vítěznou branku si v nájezdovém rozstřelu připsal VJAČESLAV SOLODUCHIN! Viťaz tak dokonal v zápase obrat a bere dva body!

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení nám rozhodnutí nenabídlo, osud zápasu určí až samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

62:23
    Ani jednomu z celků se nedaří v útočném pásmu. Jak domácí, tak hosté hlavně nechtějí udělat chybu ve svém obranném pásmu.

60:01

Statistiky po 3. třetině:
    Střely na branku: 8:7 (24:25)
    Vhazování: 9:10 (34:36)
    CEC: Logan Pyett – 9:02 (22:53)
    SIB: Alexander Kutuzov – 8:44 (17:56)

Čechov díky dvěma brankám na začátku třetí třetiny vyrovnal. Půjdeme tak do prodloužení!

60:00

David Jahoda

Branky a nahrávky: 36. Chafizullin (Rozin, Iggulden), 44. Golovkov (Afinogenov, Makejev), 45. Selezňov (Ziazov), rozh. náj. Soloduchin – 5. Enlund (Kugryšev, Karamnov), 26. Kudroč (Lehterä, Karamnov), 29. Kopejkin (Alexejev, Kudroč)

HC Viťaz Moskevská oblast: Lisutin (Ivančik) – Chafizullin, Rozin, Mezei, Pyett, Selezňov, Golovkov, Tatalin, Korovkin – Klimenko,Šitikov, Kokšarov – Soloduchin, Iggulden, Afinogenov – Makejev, Ivanov, Mamin – Vasiljev, Ziazov, Makarenko. Trenér: Jurij Leonov.
    HC Sibir Novosibirsk: Koskinen (Orechov) – Bělov, Kudroč, Alexejev, Kutuzov, Lekomcev, Ožiganov, Karavajev – Lehterä, Kugryšev, Enlund – Kopejkin, Lemtjugov, Koskiranta – Monja, Krivonožkin, Točickij – Karamnov, Šumakov, Romanov – Ignatuškin. Trenér: Dmitrij Kvartalnov.

Rozhodčí: Bondar, Sergejev – Zacharenkov, Pavlov

Diváci: 4 800