Havlíčkův Brod – Slavia 2:3 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 4:6 (kon.) | Kometa Brno – Č. Budějovice 2:4 (kon.)
Jihlava – Mladá Boleslav 1:0 (kon.) | Ústí n/L – Kladno 4:2 (kon.) | Žďár n/S – Hr. Králové 3:5 (kon.)
Piráti Chomutov
4:6 (2:1, 2:3, 0:2)
HC Plzeň 1929
Neděle 24.11.2013, 12:00 • SD ARÉNA • ELIOD extraliga mladšího dorostu

To je z dnešního utkání vše. Přeji příjemný zbytek nedělního odpoledne. (14:13:13)

Utkání je u konce. Plzeň i přes nepovedenou první třetinu zvládla srovnat tempo a přehrát svého soupeře. Odvážejí si tak cenou výhru nad druhým týmem západní skupiny ELIOD extraligy mladšího dorostu.

60:00

59:46
    Piráti se po buly ve střední pásmu hned hnali na bránu. Krasanovský musel zakročit.

59:26
    Prudká střela skotačila kolem brány hostů. Další ostrá rána z hokejky Hajiče končí v ochranné síti.

59:25
    Oddechový čas pro hosty.

59:20
    Puk míří na zakázané uvolnění Plzně.

58:50
    Svoboda pálil od modré. Po jeho střele míří puk až do obranného pásma Pirátů.

58:23
    Oddechový čas je minulostí. Nyní se ukáže zda byl užitečný. Piráti se vrací na led v šesti, Polášek zůstává na lavičce.

58:23
    Oddechový čas pro domácí.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty. Puk je po rozehrávce Krasanovského ve středním pásmu.

57:28
    Hanzlík ujížděl po křídle! Tvrdou střelou prověřil brankáře a následnou dorážkou označkoval tyč!

56:51
    Z uctivé vzdálenosti se napřáhl Svoboda. Místo brány trefuje nohu obránce.

56:33
    Domácí pokračovali v přesilovkovém tlaku. Hru přerušuje zákrok brankáře.

56:19

55:52
    Dejmek vystřelil z levého kruhu a trefil beton Krasanovského.

55:37
    Puk ve střední pásmu.

54:53
    Nebezpečně dorážel Svoboda! Puk projel pod Krasanovským a naštěstí pro Plzeň zamířil ven z brankoviště.

54:19
    Vyloučení na dstraně hostů. Josef Roubal jde odpykat dvě minuty za zdržování hry.

Antonín Domanický

Branky a nahrávky: 1. Svoboda Jan (Bukač), 12. Kulich (Jindra, Dejmek), 30. Lyzczarczyk, 38. Lyzczarczyk – 11. Eret (Erhart), 27. Eret (Kantner), 30. Rubner (Kantner), 33. Kantner (Roubal J., Kodýtek), 46. Roubal J. (Krásný), 47. Pour (Kvasnička)

Piráti Chomutov: Polášek – Pavlát, Buchtela, Jírovec, Dvořák, Hajič, Studený, Novák – Šilar, Lyzczarczyk, Svoboda J., Kulich, Svoboda M, Bukač, Palička, Dejmek, Hřebíček, Hejduk, Koblížek, Jindra, Chlán, Stínil.
    HC Plzeň 1929: Krasanovský – Bednář, Staněk, Kvasnička, Váchal, Kaňák – Erhart, Krystl, Hanzlík, Krásný, Rubner, Kantner, Kodýtek, Eret, Straka, Roubal D., Kovařík, Roubal J., Pour.

Rozhodčí: Chamrád – Folk, Kloud