Catania – AC Milán 1:3 (kon.) | Atalanta BC – AS Řím 1:1 (kon.) | Cagliari – Sassuolo 2:2 (kon.)
Chievo – Livorno 3:0 (kon.) | Inter – Sampdoria 1:1 (kon.) | Juventus – Udinese 1:0 (kon.)
Inter Milán
1:1 (1:0)
UC Sampdoria
Neděle 01.12.2013, 15:00 • Stadio Giuseppe Meazza, Milán • Italská Serie A

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Přeji pěkné odpoledne a vítám Vás u sledování zápasu 14. kola Serie A. Jedná se o duel Inter Milán – UC Sampdoria, takže o zábavu bude určitě postaráno. V dnešním utkání je mírným favoritem na vítězství domácí Inter.

Začátek zápasu je naplánován na 15:00. Přeji příjemný sportovní zážitek.

Inter Milán

Inter hraje v letošní sezóně velmi dobře, když ze hřiště odcházel poražen pouze proti Římu. Nicméně si připsal pár zbytečných remíz a tak se nachází na čtvrtém místě se ziskem šestadvaceti bodů. V minulém kole remizoval milánský celek v Bologni 1:1.

To Sampdoria je jednoznačně za očekáváním, když ji patří až osmnácté místo se ziskem pouhých deseti bodů. V posledním kole uhrála Sampdoria remízu 1:1 proti Laziu a od toho výsledku by se chtěla odrazit. Nicméně ji dneska nečeká nic lehkého.

Rozhodčí

Jako hlavní rozhodčí bude dnešní utkání řídit Carmine Russo. Na lajnách mu budou pomáhat pánové Gianmattia Tasso a Filippo Meli. Čtvrtým rozhodčím bude Walter Giachero.

Inter Milán: Handanovič – Campagnaro, Rolando, Jesus – Jonathan, Taïder, Cambiasso, Álvarez, Zanetti (C) – Guarín, Palacio.
    Náhradníci: Castellazzi, Carrizo – Andreolli, Wallace, Donkor, Ranocchia, Pereira, Kovačić, Mudingayi, Puscas, Olsen, Belfodil.

UC Sampdoria: Da Costa – De Silvestri, Mustafi, Gastaldello (C), Costa – Gabbiadini, Palombo, Eder, Obiang, Soriano – Pozzi.
    Náhradníci: Fiorillo – Castellini, Regini, Fornasier, Renan, Rodríguez, Wszolek, Bjarnason, Maresca, Eramo, Sansone, Petagna.

Rozhodčí: Russo – Tasso, Meli.

1

1
    Úvodní výkop obstarali fotbalisté Interu.

1
    Hosté se ale dokázali dostat k míči a kombinují na útočné polovině.

2
    Z levé strany odcentroval do vápna Interu Soriano, kde se míč dostal k Jesusovi, jenž odkopl míč na rohový kop.

3
    Sampdoria zahrála rohový kop velmi dobře, když se ve vápně dokázal dostat do zakončení Pozzi, který poslal míč nad branku.

4
    Hosté začali aktivněji a stále se drží u míče, se kterým kombinují.

5
    Z dobrých třiceti metrů se do míče vší silou opřel Soriano a poslal míč vysoko nad branku.

6
    Handanovič se musel hodně natahovat po pokusu Pozziho, který vystřelil zpoza velkého vápna těsně vedle pravé tyče.

7
    Poprvé v utkání se do postupného útoku pouští Inter.

8
    Na pravé straně se dokázal bránícího hráče zbavit Palacio a odcentroval do vápna. K míči se ale jako první dostal Da Costa, jenž si pro míč došel do vzduchu.

10
    Guarín si řekl o míč a uháněl pomalu sám na branku. Nakonec mu ale je odpískán ofsajd.

10
    Álvarez zahrál na vlastní polovině rukou a dostává žlutou kartu. Hosté budou navíc zahrávat volný kop.

11
    Domácí obrana centr z volného kopu odvrátila a Inter zakládá protiútok.

11
    Ten faulem na půlící čáře ukončil faulem Gabbiadini a dostává žlutou kartu.

12
    Inter se dokázal usadit před brankou Da Costy, ale do zakončení se dostat nedokázal.

13
    Útok Sampdorie po pravé straně úspěch nepřinesl, když se Pozzi dopustil útočného faulu.

14
    Na druhé straně se dostal k centru do vápna Zanetti, ale na jeho dobrý míč si z jeho spoluhráčů nikdo cestu nenašel.

15
    Hra se odehrává na středu hřiště, ani jeden z týmů si zatím nedokáže vytvořit nějaké větší šance.

17
    Palacio byl faulovaný na útočné polovině a Inter bude zahrávat volný kop.

18
    Inter Milán právě vstřelil branku!
    Inter se dostává do vedení. Velmi dobrou práci odvedl Palacio, který se velmi jednoduše dostal k brance hostí, odkud následně přihrál na malé vápno FREDYMU GUARÍNOVI a ten střelou pod břevno rozvlnil síť.

19
    Na Inter působí vstřelené branka velmi dobře, když domácí přidali na aktivitě.

20
    Sampdorie se ale pokouší dostat před branku Handanoviče a chce vyrovnat.

21
    Obiang se pokusil mezi obránci najít rozběhnutého Pozzi, ale jeho pas byl příliš dlouhý a skončil v zámezí.

22
    Palacio se na druhé straně opět pokoušel dostat do vápna, ale v tom mu zabránil jeden z bránicích hráčů, tak se rozhodl pro střelu zpoza velkého vápna. Tu však také dokázal zablokovat jeden z obránců hostí.

23
    Do střelecké pozice se dostal před malým vápnem Cambiasso, který se do míče opřel tak moc, až ho poslal vysoko nad branku.

24
    Ve vápně Sampdorie se ke střele dostal Guarín, ale jeho pokus z otočky neměl potřebou razanci.

26
    Po delší době se na útočnou polovinu dostali také hosté, kteří se snaží postupným útokem dostat k brance Interu.

27
    Sampdorii se ale v útočné fázi vůbec nedaří.

28
    Za faul na středu hřiště vidí žlutou kartu Costa.

30
    Álvarez se pokoušel probít před branku hostí po levé straně, ale o míč byl připraven.

31
    Následně se k míči dostal Guarín a ten se již dokázal dostat do vápna, kde v souboji s obráncem hostí upadl. Pokutový kop se však nepíská.

33
    Z větší vzdálenosti se do míče opřel Gabbiadini a donutil Handanoviče k zákroku, když jeho střela mířila k pravé tyči.

34
    Zatím se dnes hraje velmi bojovný fotbal, kde se o každý míč tvrdě bojuje a tak zápasu chybí nějaké hezké a rychlé kombinace.

35
    Chybu v hostující obraně chtěl potrestat Palacio, ale ten se o malý kousek k míči nedostal.

36
    Inter bude zahrávat volný kop.

37
    K rozehrání volného kopu se postavil Cambiasso a poslal do vápna slušný centr, který nakonec skončil v rukavicích Da Costy.

38
    Hosté z rychlého protiútoku vybojovali rohový kop.

39
    Od rohového praporku poslal do vápna míč Palombo, jenž nenašel nikoho ze svých spoluhráčů. Míč vyboxoval do bezpečí Handanovič.

40
    Inter se pokouší držet s míčem na středu hřiště a zatím se mu to daří. Hosté marně napadají.

42
    Inter se nadále drží u míče na středu hřiště a snaží se první poločas v poklidu dohrát.

43
    Na trávníků zůstal ležet jeden z hostujících hráčů. Hra je přerušena.

43
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Daniele Gastaldello, přichází Vasco Regini.

44
    Hosté se pokoušejí o postupný útok, ale Inter pozorně brání.

45
    V prvním poločase budou nastaveny 2 minuty.

45+1
    Žlutou kartu dostává Eder (UC Sampdoria).

45+2
    Inter kombinuje na útočné polovině. V prvním poločase se již nic nestane.

První poločas nám mnoho fotbalové krásy nenabídl, ale jednu branku jsme viděli. Tu vstřelil v 18. minutě Guarín a dostal tak Inter do vedení. Poté se hrálo spíše na středu hřiště a žádná větší šance k vidění nebyla. Druhý poločas začne přibližně v 16:02.

46

46
    Hosté rozehrávkou zahájili druhý poločas.

47
    Aktivněji začal druhý poločas Inter, který kombinuje na útočné polovině.

48
    Jonathan se pokoušel prostrčit míč na Palacia, ale to se mu nepovedlo.

49
    Na druhé straně se dostal do zakončení Soriano, ale jeho pokus z hranice velkého vápna byl sražen na rohový kop.

50
    Po rohovém kopu se hosté k ohrožení branky Interu nedostali.

52
    Cambiasso vystrašil hostující Da Costu, když se ho pokusil přelobovat. Míč nakonec skončil vedle branky.

54
    Průběh zápasu se od prvního poločasu vůbec nezměnil. Hraje se převážně na středu hřiště.

55
    Inter se usadil na útočné polovině, ale do zakončení se dostat nedokáže.

56
    Taïder si vynutil faul. Inter bude zahrávat volný kop.

57
    Míč z vápna dokázala hostující obrana s přehledem odvrátit.

59
    Inter je ve druhém poločase aktivnější. Do zakončení se pokusil dostat Palacio, ale jeho rána z větší vzdálenosti byla zablokována.

61
    Po pravé straně se dostal až k centru do vápna Obiang, ale míč poslal jen do rukavic Handanoviče.

62
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Saphir Taïder, přichází Mateo Kovačić.

64
    Sampdorie se začíná častěji pokoušet o rychlé protiútoky. Zatím se ale k výraznému ohrožení branky Interu nedostala.

66
    Teď domácí kombinují na středu hřiště.

67
    Palacio si ale nevedl u pravé lajny nejlépe a o míč přišel.

69
    Sampdorie kombinuje na útočné polovině.

71
    Palombo byl faulován těsně před velkým vápnem. Přímý kop pro hosty.

72
    K exekuci přímého kopu se postavil Eder a vyslal velmi dobrou střelu, kterou musel na brankové čáře vyrazit na rohový kop Handanovič.

73
    Z rohového kopu žádné nebezpečí před brankou Interu nevzniklo.

73
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Nicola Pozzi, přichází Gianluca Sansone.

74
    Ke střele se dostal z hranice velkého vápna Sansone, ale jeho pokus byl domácí obranou sražen vedle branky.

75
    Do zakončení hlavou se dostal Mustafi, jenž poslal míč nad břevno.

76
    Rychlý protiútok Interu zakončil Álvarez střelou nad branku.

76
    Tvrdý skluz Campagnara je potrestán žlutou kartou.

77
    Sampdoria začíná být v posledních minutách aktivnějším celkem. Že bychom se dočkali vyrovnání?

78
    Z velké vzdálenosti se do míče opřel Obiang a zamířil nepřesně.

78
    Žlutou kartu dostává Fredy Guarín (Inter Milán).

80
    Sampdoria kombinuje na útočné polovině, ale nedaří se jí dostat do zakončení. Každopádně hraje aktivněji, než-li Inter.

82
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Fredy Guarín, přichází Gaby Mudingayi.

83
    Ke střele zpoza velkého vápna se dostal Sansone, ale jeho pokus dokázala obrana Interu zablokovat.

85
    Dlouhou přihrávku do vápna Interu dostal Gabbiadini, který nakonec nedokázal míč zpracovat.

86
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Ricardo Álvarez, přichází Ishak Belfodil.

86
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Pedro Obiang, přichází Renan.

87
    Za obranou Interu se dostal k míči Eder, kterému byl však odpískán těsný ofsajd.

88
    Inter podnikl rychlý protiútok, ze kterého vzešla střela na branku. K té se dostal Cambiasso, který trefil jen prostor, kde stál Da Costa.

89
    Sampdoria právě vstřelila branku!
    Sampdoria slaví vyrovnání, které se dá považovat za spravedlivé. Z dobrých dvaceti metrů se do míče opřel RENAN a poslal míč k pravé tyči. Handanovič na míč dosáhnout nedokázal.

90
    Inter se pokouší vrátit zpátky do vedení, ale Sampdoria velmi dobře brání.

90+1
    Nastavovat se budou 4 minuty.

90+3
    Sampdoria se stáhla na vlastní polovinu a snaží se udržet remízový výsledek.

90+3
    Palacio poslal před branku hostí centr, který skončil v rukavicích Da Costy.

90+4
    Začíná poslední minuta avizovaného nastavení.

90+4
    Sampdoria bude zahrávat volný kop na útočné polovině. Inter to bude mít už velmi těžké.

90+4
    Hosté rozehráli volný kop nakrátko a rozhodčí se už chystá ukončit utkání.

Dnešní utkání končí remízou 1:1, což je pro oba celky spravedlivý výsledek, když ani jeden z týmů nebyl lepším. Inter se dostal do vedení již v 18. minutě po brance Guarína a dlouho vedl, když už to vypadalo, že utkání skončí vítězstvím domácích, tak se do míče v 89. minutě opřel Renan a poslal ho k pravé tyči a vyrovnal tak na konečných 1:1.

Tímto se s Vámi loučím a přeji pěkný večer. (16:57:41)