Arouca – Marítimo 1:2 (kon.) | Belenenses – Gil Vicente 0:0 (kon.) | Nacional – Setúbal 2:2 (kon.)
Rio Ave – Benfica 1:3 (kon.) | Sporting – FC Ferreira 4:0 (kon.)
CD Nacional
2:2 (2:1)
Vitória FC Setúbal
Neděle 01.12.2013, 17:00Portugalská Primeira Liga

83
    Setúbal právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! Sedm minut před koncem řádné hrací doby se do míče opřel JAVIER COHENE a jeho střela skončila v síti! Hosté si vyrovnání zasloužili!

38
    Nacional právě vstřelil branku!
    Domácí ještě před prvním poločasem otáčejí skóre! Dnes podruhé se trefil ostrostřelec MARIO RONDÓN! Hosté budou muset znovu hru otevřít.

14
    Uplynulo sotva pár minut a už je znovu vyrovnáno! Domácí se i přes nepříznivý stav nepoložili a brzy vyrovnávají zásluhou MARIA RONDÓNA! Zřejmě nás čeká velmi zajímavé utkání!

7
    Hned na začátku utkání se hosté ujímají vedení! Prvním dnešním střelcem, který překonal Gottardiho je BRUNO SABINO. Utkání má hned od začátku náboj!