Chabarovsk – Doněck 0:4 (kon.) | Vladivostok – Spartak Moskva 1:2 (kon.) | Novokuzněck – Záhřeb 1:5 (kon.)
Novosibirsk – Minsk 3:1 (kon.) | N.Novgorod – Dynamo Moskva 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Jaroslavl 1:3 (kon.)
HC Slovan – Čerepovec 3:2 (kon.) | Lev – Petrohrad 3:4 (3:4 po s.n.)
po s.n. (3:4)
Lev Praha
3:4 (0:1, 3:1, 0:1 - 0:0)
SKA Petrohrad
Pondělí 02.12.2013, 19:00KHL

A je rozhodnuto. Vítězný nájezd si připisuje ILJA KOVALČUK.

40:54
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Stejně tak, jak Lvu vyšel vstup do druhé části, se daří začátek poslední periody i Petrohradu. VIKTOR TICHONOV usměrnil těsně před Vehanenem Semjonovovu střelu od modré. Asistence: Alexej Semjonov.

39:13
    Lev Praha právě vstřelil branku!
    Závěr třetiny vychází lvům náramně. Jen co hlasatel oznámil poslední minutu druhé třetiny, se k puku dostal MICHAL ŘEPÍK. Jeho střela z levého kruhu propadla Salákovi u mezírkou u levé tyče. Asistence: Petr Vrána.

32:44
    Ponikarovskij výborně clonil před brankou a usnadnil tak práci VADIMU ŠIPAČJOVOVI, jehož střela od modré propadla Vehanenovi mezi betony. Asistence: Andrej Kutějkin.

26:30
    A MICHAL BIRNER svůj nájezd proměňuje. Přesnou střelou nad Sálákův beton otáčí vývoj zápasu.

20:48
    To je vstup do druhé třetiny! Ullström z rohu naservíroval kotouč na JUSTINA AZEVEDA, jehož střela z vrcholu levého kruhu končí až za Salákem. Asistence: David Ullström.

02:50
    To je pro domácí sprcha. Po výborném začátku inkasují jako první. Puk se dostal zpoza branky na ARTĚMIJE PANARINA, který střelou z první propálil Vehanena nad levým betonem. Asistence: Kučerjavenko.

Karolína Antošová

Branky a nahrávky: 21. Azevedo (Ullström), 27. Birner, 40. Řepík (Vrána) – 3. Panarin (Kučerjavenko), 33. Šipačjov (Kutějkin), 41. Tichonov (Semjonov), rozh. náj. Kovalčuk

Lev Praha: Vehanen – Ševc, Mäenpää, Oystrick, Němec, Jaakola, O'Byrne, Nakládal – Azevedo, Novotný, Ullström – Sekáč, Zackrisson, Thörnberg – Riderwall, Vrána, Klepiš – Birner, Cingel, Řepík – Matai
    SKA Petrohrad: Salák – Semjonov, Čudinov, Kalinin, Kutějkin, Judin, Alexandrov – Kovalčuk, Šipačjov, Ketov – Skačkov, Tichonov, Červenka – Panarin, Kučerjavenko, Ponikarovskij – Burdasov, Sigarjov, Makarov – Malyšev

Rozhodčí: Gofman, Bondar – Morozov, Putilin

Diváci: 10 242