Třinec – Liberec 1:4 (kon.) | Plzeň – Vítkovice 3:2 (kon.) | Kladno – Slavia 3:1 (kon.)
Kometa Brno – Pardubice 5:4 (kon.) | K. Vary – Chomutov 2:1 (kon.) | Litvínov – Zlín 1:0 (3:2 po s.n.)

Mountfield právě vstřelil branku!
    Tak to je sprcha pro domácí. Ve 22. vteřině hry po nedůrazném počínání obrany rozhoduje dnešní zápas doklepnutím do odkryté klece špatně pokrytý PETER MIKUŠ. Asistence: Tomáš Mertl a Rastislav Dej.

59:54
    Time-out také pro Spartu.

59:51
    Velká šance v závěru třetiny, vyraženou střelu od modré čáry dorážel sám před Kantorem Hlinka, ale gólman Hradce zachránil hostům alespoň bod!

59:31
    Hradec si bere oddechový čas.

55:54
    Kumstát nejprve po nenápadné teči olízl tyčku Kantorovy branky, pak našel před brankou Buchteleho, ale jeho střela těsně minula horní roh branky!

54:51
    Marha dostal přihrávku zpoza branky a mohl nasměrovat svůj tým ke třem bodům, ale souboj na brankovišti vyhrál gólman Sparty!

49:06
    Šimánek už je zpátky na ledě, ale hned může odjet na trestnou lavici. Dvě minuty za sekání.

46:40
    Rolinek měl rychlost a probil se až před Kantora, bekhendem jej však nepřekvapil!

41:16
    Po jednom ze soubojů zůstal v rohu kluziště ležet hradecký Šimánek, rozhodčí hru přerušili a hostující obránce nakonec odjel po svých na střídačku.

36:28
    Mertl se dostal do úniku a Philipp hasil situaci podražením. Rozhodčí je nekompromisní, domácí ale mohou být rádi, že z toho není trestné střílení.

31:12
    Rychlá kombinace Hradce končí střelou Šimánka z mezikruží, kterou však domácí obrana sráží mimo led!

29:52
    A bude se znovu vylučovat. Tentokrát se provinil domácí Hrbas a inkasuje trest za podražení.

27:26
    Těsně před Kantorem se po nahozeném puku natahoval Rolinek, ale nedokázal jej tečí usměrnit do branky!

26:48
    Za brankou Hradce Mertl hákoval Hlinku a je tu přesilovka pro domácí.

23:10
    Hradec z ničeho vyrovnává. Tečovaná střela od modré čáry překvapila Pöpperleho a zapadla k tyči domácí branky. Autorem gólu je TOMÁŠ MERTL. Asistence: René Vydarený a František Ptáček.

22:30
    Švrček dostává dvě minuty za podražení a přesilovku si zahraje pro změnu Hradec.

20:00
    Dvě minuty za hákování dostává hradecký Škoda.

18:19
    Akce první pětky končí střelou z levého kruhu, Kantor puk vyrazil jen před sebe a dlouho nevěděl kde leží. Nakonec se však zorientoval.

14:34
    Sparta právě vstřelila branku!
    Kapitán Rolinek nejprve v jasné šanci trefil jen Kantora, o chvíli později ale Kumstát našel zpoza branky přesně najetého JAROSLAVA HLINKU a ten střelou k tyči nedal gólmanovi hostů šanci. Asistence: Petr Kumstát.

11:53
    Vyražený puk mohl do z první vrátit na Kantora Ivan Rachůnek, ale pod tlakem bekhendem nestihl zakončit.

10:40
    Dej pálil z pravého kruhu a po Pöpperleho zásahu puk z boku olízl pravou tyčku sparťanské branky!

04:50
    První přesilovku zápasu si zahrají hosté. Dvě minuty pro Philippa za nedovolené bránění.

01:05
    Buchtele dostal přihrávku zpoza branky, ale puk mu před odkrytou klecí nesedl a trefil jen bránícího hráče hostů!

Robin Mana

Branky a nahrávky: 15. Hlinka (Kumstát) – 24. Mertl (Vydarený, Ptáček), 61. Mikuš (Mertl, Dej)

HC Sparta Praha: Pöpperle (Král) – Hrbas, Pilař, Krejčík, Švrček, Philipp, Gřegořek, Žovinec – Rolinek, Hlinka, Ton – Buchtele, Pech, Kumstát – Rachůnek T., Rachůnek I., Klimek – Forman, Simon, Bahenský – Procházka. Trenér: Jandač.
    Mountfield HK: Kantor (Kacetl) – Vydarený, Harant, Mikuš, Pláněk, Jank, Ptáček, Plášil – Nedvídek, Šimánek, Mertl, Dej, Květoň, Marha, Červený, Podlešák, Langhammer, Škoda, Rousek, Knotek, Švihálek. Trenér: Draisaitl.

Rozhodčí: Fraňo, Pavlovič – Komárek, Ondráček

Diváci: 4 662