Chabarovsk – Spartak Moskva 4:3 (2:0 po s.n.) | Vladivostok – Doněck 4:1 (kon.) | Novokuzněck – Minsk 3:2 (kon.)
Novosibirsk – Záhřeb 0:2 (kon.) | Mytišči – CSKA Moskva 2:0 (kon.) | Riga – Jaroslavl 4:1 (kon.)
HC Slovan – Petrohrad 2:3 (0:1 po s.n.) | Lev – Čerepovec 3:1 (kon.)
Admiral Vladivostok
4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
HC Donbass Doněck
Středa 04.12.2013, 10:00KHL

58:33
    Na trestnou lavici navíc usedá domácí Osipov, také za hrubost. Hosté hrají v pěti na tři!

58:33
    Po střele hostujícího Bartulise se do sebe před bránou domácích pustili domácí Těrnavskij a hostující Jan Kolář. Úspěšnější z duelu byl český bijec. Oba kohouti navíc míří ihned na trestnou lavici, vyloučeni jsou za hrubost.

57:03
    Bude se hrát 4 na 4. Domácí Porseland je vyloučen za nedovolené bránění.

56:02
    Vyloučen byl hostující Peter Podhradský za hákování. Domácí tak mohou ukrojit dvě minuty z konce zápasu v přesilové hře.

45:59
    Za podražení je vyloučen Zacharov (DON).

30:54
    Domácí Lesnuchin vyhodil puk ze svého obranného pásma a odchází na dvě minuty na trestnou lavici za zdržování hry.

27:21
    Hostující Jakucenja je vyloučen za vysokou hůl. Další početní výhoda pro domácí Admiral.

24:29
    Další vyloučení. Hostující Torjanik odchází na dvě minuty za vysokou hůl.

22:20
    Přesilovka je u konce. Robitaille (DON) je vyloučen za nedovolené bránění.

20:30
    Domácí Nikitěnko je vyloučen za nedovolené bránění. Přesilovka pro hosty.

18:19
    Hostující Jan Kolář je vyloučen za držení.

13:08
    Přesilovka pro domácí. Na trestnou lavici odchází Václav Nedorost za podražení.

06:49
    Přesilovka je ale u konce. Hostující Podhradský je vyloučen za podražení. Hraje se 4 na 4.

06:40
    Těrnavskij je vyloučen za držení, první přesilovka pro hosty.

01:50
    Za podražení je vyloučen hostující Bartulis, tlak Vladivostoku tak bude moci pokračovat.

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 8. Ugarov (Gračjov), 20. Gynge (Schutz), 26. Gračjov (Porseland, Nikitěnko), 57. Ugarov (TS) – 11. Jakucenja (Dadonov, Robitaille)

Admiral Vladivostok: Hovinen (Ivannikov) – Porseland, Těrnavskij, Osipov, Commodore, Vorobjov, Antropov – Nikitěnko, Ugarov, Gračjov – Bergfors, Gynge, Schutz – Sokolov, Drugov, Bortnikov – Pervušin, Barbašev, Lesnuchin, Kuzněcov.
    HC Donbass Doněck: Leighton (Ševčuk) – Kolář, Piganovič, Wilson, Podhradský, Bartulis, Razin, Silnitskij – Writanen, Fedotěnko, Laine – Nedorost, Jakucenja, Dadonov – Robitaille, Kiiskinen, Kašpar – Běluchin, Zacharov, Torjanik.

Rozhodčí: Naumov, Čerenkov – Strelcov, Tarasov