Ottawa – Philadelphia 5:4 (1:0 po s.n.) | Pittsburgh – Columbus 2:1 (kon.) | Anaheim – NY Islanders 5:2 (kon.)
Vancouver – Carolina 2:0 (kon.)
Anaheim Ducks
5:2 (1:1, 3:1, 1:0)
New York Islanders
Úterý 10.12.2013, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

46:18
    Anaheim si zahraje první přesilovou hru v utkání. Za podražení putuje na lavici hanby Andrew MacDonald (NYI). Poradí si Kačeři s touto výhodou? Před započetím přesilové hry proběhne komerční přestávka. Ostrovanům se začíná čas na vyrovnání nemilosrdně krátit. Jaký budou mít průběh následující minuty?

35:08
    Bude se vylučovat, Ostrované si zahrají třetí přesilovou hru v utkání. Saku Koivu (ANA) je potrestán za hákování. Další šance pro New York.

13:12
    Další vyloučení, tentokráte zcela zbytečné, neboť domácí hráli v šesti. Čárový sudí si toho všiml a ihned přerušil hru. Trest odpyká Dustin Penner (ANA). Poradí si hosté také s druhou přesilovou hrou?

08:57
    Bude se poprvé vylučovat. Za nedovolené bránění dostává menší trest Mark Fistric (ANA). Jak si Ostrované poradí s nabídnutou příležitostí v podobě přesilové hry?

Libor Kucza

Branky a nahrávky: 16. Koivu (Fowler), 33. Cogliano (Winnik, Allen), 40. Fowler (Beleskey), 40. Perry (Winnik, Getzlaf), 48. Perry (Bonino, Fowler) – 10. Tavares (Vanek, Nielsen), 25. Vanek (Tavares)

Anaheim Ducks: Hiller (Andersen) – Lovejoy, Fowler, Allen, Vatanen, Lindholm, Fistric – Perry, Getzlaf, Penner – Selänne, Bonino, Winnik – Etem, Koivu, Cogliano – Jackman, Steckel, Beleskey
    New York Islanders: Nilsson (Poulin) – Hickey, MacDonald, Hamonic, de Haan, Carkner, Ness – Okposo, Tavares, Vanek – Bailey, Nielsen, Nelson – Clutterbuck, Regin, Grabner – McDonald, Cizikas, Martin

Rozhodčí: Devorski, Morton – Nansen, Shewchyk

Diváci: 14 830