Vsetín – SHK Hodonín 3:1 (kon.) | Klatovy – Děčín 4:1 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 9:0 (kon.)
Prostějov – Nový Jičín 4:0 (kon.) | Břeclav – Přerov 4:5 (kon.) | Poruba 2011 – Technika Brno 4:1 (kon.)

Technika právě vstřelila branku!
    Na podruhé už mířil přesněji, když projel brankovištěm a Gleichovi kotouč přepadl přes rameno. Autorem branky je MARTIN ZÁBRANSKÝ. Asistence: Michal Brzobohatý.

47:14
    Gleich musel být na pozoru. Zapletal posouval na Zábranského, který nemířil příliš přesně.

56:46
    Poruba právě vstřelila branku!
    Rychlý útok a puk končí pod horní tyčkou. Autorem branky je ALEŠ KILNAR. Asistence: David Zachar a Radim Haas.

52:39
    Čtvrtníček pálí ze středního pásma. Gleich puk ponechává v lapačce.

49:50
    Do horního rohu mířil Zábranský. Hra se rychle přenesla před Chvátala.

48:13
    Chvátal nestačil včas sklapnout betony. Autorem branky je DAVID ZACHAR. Asistence: Aleš Kilnar.

45:16
    Technika dostala Porubu pod souvislejší tlak. David Havíř vypálil od mantinelu, ale puk se otřel jen o boční síť.

44:09
    Poruba si nahrávala za brankou Chvátala, který nestačil točit hlavou a RADIM HAAS jej překonal z brankové čáry střelou pod horní tyč. Asistence: David Zachar.

41:42
    Kilnar hned po buly střelu jede dorážet, ale hostující gólman se bravurně dokázal v kleče přesunout proti střele.

41:02
    Wolf při rozehrávce namazal přímo na hůl Benýška, který mířil příliš vysoko nad branku.

39:01
    Jiří Kozák je úspěšný v napadání a prověřuje Gleichovy schopnosti.

36:49
    Domácí jsou při chuti. Buček vybídl obránce Prokopa ke střele od modré. Puk se odrazil od bruslí jednoho protihráče ven ze třetiny.

35:30
    Hruzíkovu sttřelu Chvátal vyrazil přímo mezi kruhy na JANA CHALOUPKU, který po ledě jako první skóruje. Asistence: Lukáš Hruzík.

34:01
    Hruzík vypálil od modré, Chaloupka korigoval puk do brankoviště a když kotouč Chvátal vyrazil před sebe Pavlačka dorážel. Gól nepadl.

33:43
    Chaloupka šel důrazně za střelou. Vhazuje se po pravici Chvátala.

31:23
    Aleš Kilnar překvapil Chvátala střelou z otočky.

31:08
    Jan Česnek opět svůj tým o početní výhodu připravil.

30:07
    Hosté mají díky Haasovi přesilovku.

30:05
    Bělohlávek Gleicha dělovkou nepřekonal.

29:40
    Wolf nabídl gólovku Chaloupkovi. Chvátal se včas přesunul.

27:16
    Gleich zasahuje proti střele Kozáka, který převzal puk po Čtvrtníčkovi.

27:03
    Diváci skoro volali gól, ale Chvátal je stále nepřekonán.

26:33
    Radovan Vajda skoro překonal Chvátala. Ten si raději zkontroloval, zda puk zachytil ještě před čarou.

24:38
    Čtvrtníčkovi znemožnil střelu Peslar. Puk končí na boční síti.

21:01
    Poměr sil je vyrovnán. Za nedovolené bránění v útočné třetině vyloučen Jan Česnek.

20:25
    Technika má přesilovku. Peslar si počínal nedovoleně a za sekání sedí na trestné.

18:28
    Zachar se prosmýkl okolo mantinelu a tlačil se do brankoviště. Chvátal se nenechal překvapit.

16:22
    V porubském pásmu zůstává na ledě Bustin. S pomocí spoluhráčů odjíždí na střídačku a drží se za krkem. Vylučovat se nebude.

13:35
    Pavlačkovo nahození tečuje Chaloupka. Gól nepadl.

15:00
    Od modré pálí Hruzík a před brankou tečuje Vajda. Vhazuje se po levici Chvátala.

13:34
    Martin Zábranský zbytečně fauloval v útočné třetině. Poruba hraje přesilovku.

11:33
    Brzobohatý se tlačil do brány, byl Javínem zadržen nedovoleně a Brno si tudíž zahraje přesilovku.

8:50
    Gleich vyráží střelu Brzobohatého ramenem.

7:35
    Poruba roztočila kolotoč nahrávek a střel. Vrána posílá kotouč od zadního mantinelu před bránu. Tam jej zachytil obránce Odehnal a vyváží puk z třetiny.

6:21
    Seidler se pokusil protlačit puk přes betony Chvátala.

5:37
    Česnek střílí od střídaček. Gleich vyráží na opačnou stranu, ale hrozba není zažehnána.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 36. Chaloupka (Hruzík), 45. Haas (Zachar), 49. Zachar (Kilnar), 57. Kilnar (Zachar, Haas) – 48. Zábranský (Brzobohatý)

HC RT TORAX Poruba 2011: Gleich (Tihlář) – Hruzík, Šindelář, Javín, Peslar, Wolf, Slavík, Vajda, Prokop – Haas, Zachar, Vaněk – Zuber, Vrána, Buček – Chaloupka, Pavlačka, Kilnar
    Technika Hockey Brno: Chvátal (Novák) – Habrovec, Odehnal, Zábranský, Štindl, Zapletal, Havíř – Bělohlávek, Čtvrtníček, Jurča, Brzobohatý, Česnek, Kozák, Benýsek, Látal, Bustin

Rozhodčí: Kubičík – Ganger, Vengřín M.