Zlín – Přerov 30:26 (kon.) | Královo Pole – Zubří 28:23 (kon.) | Frýdek-M. – Jičín 28:22 (kon.)
Karviná – Dukla 26:20 (kon.)
SKKP Handball Brno
28:23 (16:15)
HC ROBE Zubří
Středa 11.12.2013, 18:00 • MSH Brno, Vodova • Chance Extraliga mužů

38
    Hosté však zůstali u míče a Weintritt jejich akci zastavil je za cenu faulu, za nějž vidí červenou kartu! Krom toho si tedy Zubří zahraje přesilovku. (21:17) (21:17)

35
    Trufinovič (ZUB) jde také na dvě minuty a Brno navíc bude zahrávat sedmičku. Teď se ty fauly hostů nějak sešly. (18:17) (18:17)

33
    K tomu všem je navíc odpískán faul také Třeštíkovi a Brno rázem hraje v šesti proti čtyřem, to vše déle jako 90 vteřin. (17:17) (17:17)

33
    Šustáček (ZUB) dostává dvě minuty za faul na Mičolu. Chvíli tak budeme hrát 4/4 a poté si Brno zahraje zkrácenou přesilovku. (16:17) (16:17)

31
    Brněnský Dostalík dostává červenou kartu za předčasný vstup na palubovku při vyloučení. (16:16) (16:16)

30
    Dostalík (BNO) navíc oslavuje Brno do závěru prvního poločasu. (16:14) (16:14)

11
    Mičkal (ZUB) dostává dvě minuty a přesilovku si teď zahrají také domácí. (4:5) (4:5)

9
    Byl navíc faulovaný a dvě minuty si odsedí Hanták (BNO). Brno je tak ve čtyřech. (2:4) (2:4)

8
    Nyní vidíme vyloučení na obou stranách, po vzájemném souboji si odpočnou Dostalík (BNO) a Třeštík (ZUB). (1:3) (1:3)