Omsk – Novosibirsk 3:2 (kon.) | Barys – Novokuzněck 5:3 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Vladivostok 2:3 (kon.)
Jekatěrinburg – Chabarovsk 5:1 (kon.) | Jaroslavl – Ufa 4:2 (kon.) | Čerepovec – Nižněkamsk 1:0 (kon.)
Mytišči – Čeljabinsk 2:3 (kon.) | Petrohrad – Magnitogorsk 0:2 (kon.) | Spartak Moskva – N.Novgorod 1:2 (kon.)
CSKA Moskva – Lev 0:3 (kon.) | Minsk – Viťaz 0:2 (kon.) | Záhřeb – Kazaň 6:5 (kon.)
Doněck – Dynamo Moskva 2:3 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
Admiral Vladivostok
Středa 11.12.2013, 14:00 • Arena Jugra, Chanty-Mansijsk • KHL

54:17
    Tohle domácím rozhodně nepomůže. Sitnikov (JUG) dostal 2 + 10 minut za úder do oblasti hlavy a krku.

51:34
    Další vyloučení Admiralu po návratu Těrnavského na led. Tentokráte se podražení dopustil Osipov (VLD).

49:11
    Těrnavskij (VLD) vyhodil nešťastně puk mimo hrací plochu a usedá na dvě minuty na trestnou lavici.

36:36
    Sekání se nyní dopustil Plotnikov (JUG), domácí se tak budou muset bránit ve zmenšeném počtu hráčů.

35:48
    Savinainen (JUG) a Sokolov (VLD) spolu měli velký problém! Oba dostávají čtyřminutový trest za hrubost.

15:57
    Podražení se nyní dopustil Sokolov (JUG), dostává dvě minuty. Páté vyloučení tohoto zápasu.

14:15
    Další dvě minuty na trestné lavici, tentokráte pro Commodoreho (VLD) za vyhození puku mimo hrací plochu.

09:47
    Těrnavskij (VLD) je prvním vyloučeným na straně hostů. Minimálně na dvě minuty si posedí na trestné lavici za hákování.

04:56
    Další dvouminutové potrestání pro domácí, tentokráte pro Dixona (JUG) za sekání.

00:06
    To je možná nejrychlejší vyloučení letošného ročníku. Po šesti vteřinách usedá na trestnou lavici Sitnikov (JUG) za hákování.

Patrik Sandev

Branky a nahrávky: 15. Trončinský (Starosta), 21. Magogin – 17. Osipov (Bergfors, Lisin), 38. Nikitěnko (Těrnavskij), 47. Barbašev (Commodore)

Jugra Chanty-Mansijsk: Kuzněcov (Kukin) – Šefer, Chvostov, Djakov, Starosta, Trončinský, Sokolov, Ťuljapkin, Šviděnko – Buljanskij, Magogin, Sitnikov – Smoleňák, Savinainen, Dixon – Chlyncev, Jakubov, Knjazev – Plotnikov, Žukov, Gusev
    Admiral Vladivostok: Ivannikov (Hovinen) – Porseland, Těrnavskij, Osipov, Commodore, Zemčjonok, Vorobjov, Antropov – Lisin, Nikitěnko, Ugarov – Bergfors, Gynge, Schutz – Sokolov, Drugov, Gračjov – Pervušin, Barbašev, Kuzněcov

Rozhodčí: Anisimov, Bulanov – Menšich, Čubykin